ΤΙ ΔΙΚΑΝΝΟ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 103 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #39755


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από MPEKATSOFTEROS στίς 03 Ιούνιος 2004


    TO BETTINSOLI TO OVERLAND PALI EINAI POLU ORAIO (EXARTATAI BEBAIA GIA TI KYNHGI TO 8ES) AN TO 8ES GIA PERPATHTO MPEKATSA ORTYKI EINAI POLU KALO. OMOS GIA KARTERI H AKOMA XEIROTERA GIA POLLAPLES TOUFEKIES TOTE PARE KALUTERA KATI PIO BARY GIATI EXO AKOUSEI POS EINAI POLU “GAIDOURI” KAI BGAINEI KAI MAGNUM PANA8EMA TO….


    Κωστα

    Μου αρεσε και μενα, και επειδη εχω και ενα αλλο Bettinsoli, σκεφτηκα να το παρω. Μετα ειδα ομως το βαρος, και το ξανασκεφτηκα…

    [/indent]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    118
    lioliosg στις #39772

    ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο.Κ BETTINSOLI LITE 60 ΓΙΑ ΟΡΤΙΚΗ ΠΕΡΔΙΚΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑ Κ SILMA 76FULL ΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΤΕΡΙΟΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    xirokos στις #39776


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από ctheodor στίς 03 Ιούνιος 2004


     

    Γειά σας συνάδελφοι.,

    Παρθενική εμφάνιση σε αυτό το forum..Σας παρακολουθώ βέβαια από την αρχή αλλά δεν είχα μπεί στον κόπο να γράψω..

    Νομίζω αξίζει τον κόπο να δείτε νο νέο όλπο της Browning το Cynergy..Υπάρχει σχετικό video και pdf στα αγγλικά..στο site της Browning..

    Εκτιμώ ότι αυτό το όλπο ανατρέπει το “κατεστημένο” …στα Ο/U..Ειχε ένα σχετικό αρθρο και το Εθνος-Κυνήγι..Να το δούμε βέβαια και απο “κοντά”..

    http://www.browningint.com/intro.html

    Φιλικά,

    Κώστας

     

     


    [/indent]ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #39778

     

    Και για να σας βοηθησω λιγο οι τιμες του CYNERGY απο $1900 (Field Gun ) εως $2600 (Sporting)

    Προβλεπω αντισοιχες τιμες στην Ελλαδα αλλα σε Ευρω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Stag στις #39783

    einai odos eduposiako !!!!kai ta 1900E den einai kai paraaaa polla an odos  einai kalo …mipos o Doctor kserei perissotera gia to oplo auto???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    62
    ctheodor στις #39784


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από basil01 στίς 03 Ιούνιος 2004


     

    Και για να σας βοηθησω λιγο οι τιμες του CYNERGY απο $1900 (Field Gun ) εως $2600 (Sporting)

    Προβλεπω αντισοιχες τιμες στην Ελλαδα αλλα σε Ευρω


    [/indent]

    Οποτε ελπίζουμε να κερδίσουμε ενα 15% λόγω ισοτιμίας Ευρώ Δολαρίου …αν δεν μας το φάει η κερδοσκοπία…

    Πάντως είναι σχεδιαστικά εντυπωσιακό……και Βrowning…

    Φιλικά,

    Κώστας

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #39785

    Φιλοι μου θα σας στεναχωρησω….

    Μαλλον ναμαστε ευχαριστημενοι εαν θαχει το ιδιο ποσο αλλα σε ΕΥΡΩ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    DELOS στις #39798

    ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ FORUM,

    ΤΑ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΕΝΑ O/U VERNEY-CARRON SAGITAIRE, ΑΡΚΕΤΑ ΕΛΑΦΡΥ(2.750g) ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΥΡΙΩΣ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΚΥΝΗΓΙ.

    ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΚΑΝΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΓΕΜΗ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑΖΩ ΣΤΟΝ ΟΠΛΟΒΑΣΤΟ ΠΑΡΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.

    ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.

    ΦΙΛΙΚΑ,

    ΣΠΥΡΟΣ 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    333
    cambof στις #39807

    ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ FABARM BETA ΜΕ ΤΣΟΚΑΚΙΑ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΟ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kazam στις #39809

    Φιλοι μου ,καλησπερα . Το Cynergy εχει πολυ πρωτοπορειακο design και θα προκαλουσε αναμεικτα σχολια σε οσους το εβλεπαν.Δυστυχως δεν ξερω πολυ καλα απο κομπιουτερ ωστα να σας στειλω το τεστ αυτου του οπλου  απο το αγγλικο περιοδικο Sporting shooter μηνος Ιουνιου .Μηπως καποιος απο τους φιλους μας της Αγγλιας θα μπορουσε;

    Παντως καλες αγορες και σε λογικες τιμες ειναι το Browning 525 καθως και  το  καινουργιο  Winchester  Energy.Eιδικα το δευτερο απεσπασε  αριστες κριτικες  σαν  απογονος του πασιγνωστου  101.Το καινουργιο χαρακτηριστικο του οπλου αυτου ειναι οτι χρησιμοποια και στοχεια απο τα beretta.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #336035

    Εγώ αυτό που έχω αποκομίσει από συζητήσεις μέσω internet με αμερικανούς σκοπευτές, είναι ότι όποιος βλέπει το Cynergy από κοντά το αντιπαθεί, και μόλις το ρίξει, το ερωτεύεται.

    Σίγουρα είναι πολύ πρωτοποριακό όπλο, με πολλές καινοτομίες και νέες πατέντες, και αξίζουν συγχαρητήρια στην Browning που το σχεδίασε εξ ολοκλήρου απ’ την αρχή, αλλά στον τομέα της αισθητικής δεν είναι για όλα τα γούστα.

    Φιλικά,

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #39857

    στον τομέα της αισθητικής δεν είναι για όλα τα γούστα.

    …ETSI…KATHOLOY DEN MOY ARESEI(AISTHITIKA PANTA)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #39863

     Ουτε και γω μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα με το που το ειδα. Σιγουρα εχει αρκετες καινοτομιες, αλλα εμφανισιακα δεν προκειται ποτε να γινει ενα Β25

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #39874

    Οτιδηποτε σε PERAZZI η BERETTA(TRIDENT-SO)

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #39878

    SO 5 και για μένα!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 103 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων