ΤΙ ΔΙΚΑΝΝΟ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 103 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #40252

     Πιστευω οτι με γομωσεις εως 34γρ λιγο πολυ, ολα τα κυνηγια μπορουν να γινουν.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    DELOS στις #40564

    ΑΝΤΩΝΗ,

    ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΠΛΟ(VERNY CARRON), ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΓΟΜΩΣΗΣ Η ΣΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΣΚΑΓΙΩΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΑΙΣΘΗΤΗ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΡΟΥΣΗ.

    ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ.

    ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΜΕ ΦΥΣΙΓΓΙΑ 32g ΤΟΥ “ΥΨΗΛΟΥ” ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ SPORTING B&P ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΤΑ B&P ΕΙΧΑΝ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΡΟΥΣΗ ΑΝ ΚΑΙ 28g.

    ΦΙΛΙΚΑ,

    ΣΠΥΡΟΣ

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #40570

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!

    ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ SIDE ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ.

    π.χ.ΜΠΟΡΕΙ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΟΥ ΥΨΗΛΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΡΟΥΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ!!

    ΕΓΩ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΜΕ BERETTA 687 SILVER PIGEON ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.ΕΧΩ 6 SUPER POZE ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΝΟΥ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ 32.33.ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ 34 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΕΧΘΗΚΑΤΕ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kazam στις #40574

    ΑΠΟΡΙΑ! Ο ΨΗΛΟΣ  ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ;

    ΜΙΧΑΛΗΣ 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    GARFIELD στις #40581

    Είναι ιδιογομωτής φυσσιγίων εδώ πάνω Μακεδονία, Φίλε Μάνο εμένα πάλι μου φανήκαν λίγο αργά στο σκοπευτήριο που ρίχναμε με τον Σπύρο (Delos) ίσως ήταν η ιδέα μου η έτσι βγαίνουν τα σκοπευτικά του. Πάντος τα δισκάκια τα εξαφάνιζε.

    Φιλικά Κώστας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    GARFIELD στις #40582

    Θα ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας, θα αλλάξω λίγο το θέμα για την αφαίρεση της ρίγας απο τα s/p είναι καλό να προχωρήσει κάποιος σε αυτή την ενέργεια, επιρεάζει σε τίποτα το όπλο; Εχω ένα s/p baikal και θέλω να το ελαφρήνω λίγο, παρακαλώ αν θέλει κάποιος ας απαντήσει.

    Κώστας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    32
    Panex στις #40606

    Φίλε Garfield,

    εάν κατάλαβα καλά θέλεις να ελαφρύνεις το όπλο σου αφαιρώντας τη ρίγα? Και πόσο μεγάλη διαφορά θα κάνει αυτό στο συνολικό βάρος του όπλου?

    Κατά τη γνώμη μου εάν θέλεις να το “ελαφρύνεις” ζύγισέ το (εάν δεν ξέριες πως υπάρχουν πολλοί στο φόρουμ να σε βοηθήσουν) αλλά μην επέμβεις τόσο δραστικά. Με το ζύγισμα εάν στο τέλος δεν σου αρέσει το αλλάζεις με την άλλη μέθοδο όμως μπαίνεις σε μονόδρομους.

    Φιλικά,

    Παναγιώτης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    DELOS στις #40619

    ΚΩΣΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

    ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΗΣ ΡΙΓΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΑΦΡΥΝΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ. ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΕΔΩΣΕΣ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΑΥΤΗ Η ΑΛΛΑΓΗ, ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΠΛΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΠΡΩΙΝ ΟΠΛΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

    ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.

    Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΥΨΗΛΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΩΣ ΙΔΙΟΓΟΜΩΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΑΝΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΠΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ, ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΠΛΟ.

    ΠΑΝΤΩΣ Ο ΥΨΗΛΟΣ ΧΑΙΡΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗΣ ΕΜΠΙΣΤΟΝΗΣ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΣΤΗΝ Β. ΕΛΛΑΔΑ.

    ΦΙΛΙΚΑ,

    ΣΠΥΡΟΣ 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    GARFIELD στις #336162

    Καλημέρα Σπύρο ναι αυτός μου το πρότεινε αλλά δεν ξέρω τη να κάνω θέλω και μια γνώμη κάποιου ο οποίος έχει κάνει αυτό το πράγμα. η σκέψη αυτή ήταν μέσα στο μυαλό μου απο ένα άρθρο του Κυρίου Αιγηνήτη σε κάποιο περιοδικό αλλά δεν με απασχολούσε, τώρα που έκανα το κοντάκι λέω αν είναι να το κάνω κάποιες μετατροπές και να τελειώνω με το όπλο.

     Οσο για τον κύριο Υψιλό ναι μου είχες πεί την ιστορία αλλά δεν θυμόμουν που είχε την βιοτεχνία γι’αυτό και δεν έγραψα κάτι το περισσότερο.

    Με τον Ανδρέα πήγατε στο σκοπευτήριο αν είναι να κανονίσουμε να πάμε όλλοι μαζί.

    Υ.Γ. Και σε μένα μου φάνηκε καλός άνθρωπος ο κύριος Χατζηνάκος σε ότι τον ρώτησα δεν δίστασε να μου απαντήσει σε τίποτα και μάλιστα μου έδωσε και όδηγιες για ένα αυτογεμές του αδερφού μου που κάνει εμπλοκές.

    φιλικά Κώστας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    297
    GUN DOCTOR στις #40671

    PALIKARI GARFIELD,

    EKANES MIA KALI SKEPSH PALIKARI,MPRABO.

    THA HTAN KALITERA ,EAN TO OPLO AUTO POU THELEIS, DEN EIXE KATHOLOU RIGA APO KATASKEUHS.

    MPOREIS   NA THN BGALEIS   ,ALLA ISSOS NA MHN SOU ARESEI ,H,NA MHN MPOREIS NA SKOPEUEIS TOSO KALA.(THA XREIASTEIS ENA SKOPEUTRO LIGO YPSHLOTERO GIA NA FEREIS THN GRAMMH  STA ISSA ,ALLIOS TO OPLO THA BREIS OTI THA PSILONTOUFEKAEI LIGO)

    APO TO THEMA THS EPIDOSHS PALIKARI DEN YPARXEI EROTHSHS.  ENA TETOIO OPLO XORIS RIGES ALLA KAI XORIS SKOPEUTRO (MONO H KANNH)ESPASE OLO TA PIATAKIA XORIS KANNENA PROBLHMA.

    KAPOIOI ALLOI SKOPEUTES POU TO DOKIMASAN DEN MPOROUSAN ME TIPOTA.

    THA SOU PROTINA PALIKARI (PRIN MPEIS SE AUTH THN DIADIKASIA-YPOPSIN OTI GIA NA BALEIS PALI PISO THN RIGA STO BAICAL ,TOTE EXOUME ALLA PROBLHMATA -EAN H RIGA DEN KATASTRAFH ,EKSARTATE APO TON OPLOURGO POU KANEI THN DOULIA) NA DOKIMASEIS ME ENA OPLO XORIS RIGA EAN SOU ARESEI

    EUXARISTO POLI 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Stag στις #40685

    παιδια ο Χατζηνακος που εχει το καταστημα του? Εχει καμια σχεση με το Χατζηνακο που ειχε  το ξενοδοχειο σκυλων κοντα στο Αλατινι.? ετσι πληροφοριακα..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #40699


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από billbe στίς 07 Ιούνιος 2004


    AX BAGELH TI MAS KANEIS MESHMERIATIKA! BERETTA SILVER HAWK 471 DISKANDALO,


    [/indent]Φανταστικό όπλο Βασίλη, ήθελα να το πάρω αλλά κατέληξα αλλού. Μήπως ξέρει κανείς την τιμή του γιατί όταν μου την είπαν τότε έγινε αμέσως delete από το υποσυνήδειτό μου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #40700

    ANTONH KALHSPERA!METRHTOIS GYRO STA 2700-2800 ME TSOKAKIA.EINAI AKRIBO SIGOYRA (PERIPOY SAN TO BASIKO MERKEL),ALLA EINAI KOYKLA!OPOIOI TO EIDATE STO PERIPTERO THS BERETTA,GNORIZETE!

    BASILHS

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    DELOS στις #40711

    ΦΙΛΕ ΑΝΤΡΕΑ,

    Ο ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΖΕΦΥΡΩΝ 6 ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΒΑΡΔΑΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ. 2310522334.

    ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΚΥΛΩΝ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ.

    ΦΙΛΙΚΑ,

    ΣΠΥΡΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    GARFIELD στις #336172

    Αγαπητε gun doctor μου είπε ότι δεν θα την αφερούσε όλλη την ρίγα αλλά μπροστά στο σκόπευτρο θα την ‘αφηνε αλλά μου έίπε να βγάλει και τις πλαινές στις κάνες που είναι. Μου είπε ότι αυτή την μετατροπή την έχει κάνει σε κάποιον και ότι μπορώ να το δώ το όπλο πάντως σε ευχαριστώ για τη γνώμη σου διότι είσαι ένας άνθρωπος όπως έχω καταλάβει με αγάπη στα όπλα πολλές γνώσεις αλλά και πολύ μεράκι.

    Πολλούς χαιρετισμούς απο την πατρίδα και ευχαριστώ να είσαι πάντα καλά.

    φιλικά Κώστας .

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 103 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων