Γιατί;

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 16 έως 21 (από 21 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    70
    ZAGNIS στις #145103

    να ξέρεις και κάτι ακόμη…οι πρησμένοι αδένες στο λαιμό του σκύλου παραπέμπουν και σε ποιο σοβαρες ασθένειες…δεν σε φοβίζω εσυ και μονο εσυ γνωρίζεις το κυρος τησ κτηνιάτρου σου….


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #145135

    Αν σήμερα που θα επισκευθώ την κτηνίατρο δείξει ότι έχει αναρώσει πλήρως πότε θα πρέπει να της ξανακάνω 1 επανεξέταση;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #145148

    Ο μονος που μπορει να σου απαντησει ειναι ο κτηνιατρος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #145193

    Τελικά η κτηνίατρος μου μου είπε ότι το πιθανότερο να ήταν η νόσος του κυνοτροφείου. Το ωραίο είναι ότι ήταν εμβολιασμένη και για αυτήν την ασθένεια και παρ'όλα αυτά κόλλησε αυτήν την ασθένεια. Οι αδένες της ήταν ξεπρησμένοι σχεδόν τελείως και μου είπε ότι πλέον δεν υπάρχει ανυσηχία και να την ξαναεπισκευθώ μόνο αν ξαναβήξει. Το καλό είναι ότι έχει αρχίσει και τρώει σχεδόν κανονικά. Πιστεύεται ότι πρέπει να κοιτάξω και τίποτ'άλλο; Καλημέρα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #146126

    Για να μην ανοίγω άλλο θέμα συνεχίζω εδώ. Με όλα αυτά που προανέφερα και με την εξέλιξη των πραγμάτων σε γενικές γραμμές καλά (δεν βήχει πλέον και είναι αρκετά δραστήρια) εξακολουθώ να έχω 1 πολύ βασικό πρόβλημα. Η κουτάβα δεν τρώει με όρεξη και τρώει πολύ λίγο. Η κτηνίατρος επιμένει ότι είναι απόλυτα υγιής (το πρόβλημα του ότι δεν έτρωγε προϋπήρχε) και μου έχει δώσει 1 σιρόπι και 1 χάπι για να τις "φτιάξουν" το στομάχι. Πιστεύετε ότι κάτι μπορεί να τις διαφεύγει; Από τροφές τις έχω δοκιμάσει 4 super premium τροφές χωρίς να έχω βρει λύση στο πρόβλημά μου. Να σημειώσω κλείνοντας ότι μπορεί να φάει 1 τροφή για 1 βδομάδα και μετά να την βαρεθεί και να μην την ξαναφάει και αν μείναι και 3 ημέρες νηστική απλώς τσιμπολογάει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    dines στις #146143

    Για να τσεκαρεις αν φταει η κροκετα ταισε μαγειρεμενο για μερικες μερες και αν το τρωει με ορεξη τοτε θα της μαθεις να τρωει κροκετα με προγραμμα.

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 16 έως 21 (από 21 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων