ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/03/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    416
    J.K. στις #144632

    ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ , ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ.
    ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ''ΣΥΝΕΔΡΙΑ'' ΣΑΣ ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟΝ.
    ΑΠΟ ΠΗΓΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ, ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ
    Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΠΟΘΕΝ ΕΣΧΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΕ
    ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ. ΛΕΝΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΘΟΥΝ
    ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΘΑ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΤΕΚΜΗΡΙΟ ΔΙΑΒΙΩΣΗΣ!!!
    ΓΙ' ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΛΑΒΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ
    ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΣΤΟΥΣ ΧΟΡΤΟΦΑΓΟΥΣ ΟΙΚΟΛΟΓΟΥΝΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΚΑΠΝΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ
    ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑ ΠΟΥ ΨΗΝΕΤΑΙ!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #144655

    Δημητρη,μου αρεσει που γραφεις με αυτον τον τυπο γραφης.Μην αλλαξεις το χρωμα,σου παει!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #144656

    Θα σε αφορισει,ευλογημενε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #144657

    Καληνυχτα,παλικαρια μου!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    TZAVELAKIS στις #144658

    εγώ ακόμα τον βλέπω μέσα, λες να τρώει και να έχει αφήσει τον υπολογιστή ανοικτό;;;[/size]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #144670

    Λοιπον,για να μπουν τα πραγματα στην σωστη θεση.
    1ον.Προεδρο εχουμε.Εκλεγμενο ομοφωνα απο την ολομελεια του Συλλογου (σχεδον,διοτι την εκανες με "ελαφρα πηδηματακια"),η οποια και συνεδριασε στην παραλιακη βουλη της Π Φωκαιας.
    2ον.Δεν χρειαζομαστε "Isnogood",για την θεση του "Χαλιφη".
    3ον.Οσο για τα "ψηστικα".οπως ειδες και τις φωτο,εχω αναλλαβει τον ρολο του επιβλεποντα.Την επιμελεια της δουλειας την ειχες αναλλαβει εσυ .Αλλα οπως θα δεις-ειδες τις φωτο,εισαι με ενα πιρουνι και την σαλατουλα στο χερι.Απο την αλλη,εισασταν και οι δυο σας "αραχτοι" στις πολυθρονες σας και συζηταγατε περι σκοπευτικων θεματων.Εδω η μπριζολα καιγετε και οι δυο τους αρμενιζουν.
    4ον.Ό,τι μαθαινεις,απ΄οπου το μαθαινεις,καλο ειναι.Εσυ ομως,με prive δασκαλο και με συζητησεις ωρων στην παραλια…….. .Να δουμε την Κυριακη,τι θα γινει.
    5ον.Κατι αναφερθηκε περι "διατροφης".Οφειλω να ομολογισω οτι η προβατινα κανει καλο,σε συγκριση με τις βιολογικες σου σαλατουλες.Σε καποια προσωπικη επαφη που ειχα με την ζυγαρια μου,μου ομολογησε οτι "εσπασα" το φραγμα των 100Kg(97,5 παρακαλω).Απο 107!!!!
    6ον. Και τελευταιο,προς το παρον.Αναμενετε εκπληξεις απο τον Συλλογο μας.Επαναλαμβανω, οτι οποιος θελει μπορει να ερθει στο Συλλογο μας.Μερικοι γιατι καθυστερουν τις "αιτησεις" τους;;;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #144671

    Εχω τώρα μίση ώρα που διαβάζω τα μηνύματα που δεν διάβασα έκτες ήταν όλα τα μηνύματα σας απολαυστικά μπράβο παιδιά πάντα τέτοια , πάντα έτσι ωραία να περνάτε και να γράφετε ομορφαίνετε με τα ποσταρίσματα σας τον χώρο μας !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #144683

    Κώστα μπερδεύτηκες. Δεν είπα «Αρχιμανδρίτης», αλλά «αρχιμαντρίτης», από το «μαντρί»!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    483
    Kurzthaar στις #144684

    Και παντα μιλωντας με αστεια εννοια και χωρις προθεση να ενοχλησω κανενα απ τα παιδια!

    Νομιζω οτι λιγο χιουμορ ολους μας μας κανει να νιωσουμε πιο καλα…..αν οποιος φιλος νομιζει οτι δεν πρεπει ….. θα απολογηθω..!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #144687

    Μια πτωση Χρυσανθε και μονο!!!!
    Της ορασεως.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #144690

    Προς τον κ.Υπευθ.Τυπου (aldo).
    Πρεπει να "διορθωσουμε" μια παραβλεψη,φυσικα ολων μας.
    Αντιπροσωπο Β.Ελλαδος εχουμε τον κ.falcon.
    Προτεινω να διορθωθει και να γινει Αντ.Ν Σερρων o κ. Falcon καθως επισης να ορισθει Aντ.Ν Θεσ/νικης ο κ. Prince και Ν Εβρου ο κ. Dimar 1039.
    Eλπιζω οτι δεν θα υπαρξει αντιρρηση στην προταση αυτη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #144694

    ανακεφαλαίωση

    Αντιπρόσωπος Σύρου ο κος SECTOR
    Αντιπρόσωπος Σερρών ο κος FALCON
    Αντιπρόσωπος Θεσ/νίκης ο κος PRINCE
    Αντιπρόσωπος Εβρου ο κος DIMAR 1039

    Προτείνεται στον κ.Χρύσανθο ο οποίος εδήλωσε τα περί τσίκνας η αντιπροσωπεία στην Κύπρο μας

    παρακαλούνται οι κ.αντιπρόσωποι να ενημερώσουν τις υπογραφές τους με την αντίστοιχη θέση που εκπροσωπούν τον σύλλογο καθώς επίσης και τα μέλη που δεν το έχουν κάνει ακόμη,προσθέτοντας και το moto μας :

    vires quod puteus res per agna
    δυναμη και ευεξια μεσα απο την προβατινα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    TZAVELAKIS στις #144700

    προτείνω για ύμνο του συλλόγου το παρακάτω τραγούδι, ίσως κάποιοι να με κατηγορήσουν ως τοπικιστή αλλά νομίζω ότι ταιριάζει
    http://www.youtube.com/watch?v=RZNBH8QP8h8

    Τρώτε και πίνετε άρχοντες κι' εγώ θα σας διηγούμαι
    κι' εγώ να σασε διηγηθώ για έναν αντρειωμένο
    για ένα νιό που τον είδα εγώ στσι κάμπους και κυνήγα
    κυνήγα ο νιος και λαγώνευγε, ο νιος κι' αγριμολόγα
    στο γλάκιο πιάνει τον λαγό στον πήδο πιάνει αγρίμι
    την πέρδικα την πλουμιστή οπίσω την αφήνει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #144716

    Ανοιξα ενα μαγαζακι αγαπητοι φιλοι,λογο του οτι ενας μισθος δεν φτανει τη σημερον ημερα.
    Πουλαω "καλαμια".Καλαμια για ξυλο ή για καβαλημα.Καλαμια original,απο μπαμπου,χοντρα, λεπτα,μακρυα, κοντα.Ο,τι τραβαει η ψυχουλα σας.Εχω και με σελα και τιμονι!!!Παρε,παρε……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #144718

    Και φυσικα ειμαι μεσα στο ο Μιχαλης να γινει ο προσωπικος οδηγος του αντιπροεδρου , μονο προσοχη μην σε ξεχασει πουθενα Γιωργο, την μια ξεχναει κινητο την αλλη γιαλια ηλιου την αλλη κλειδια μετα απο καταναλωση προβατινας και κρασιου.

    ΑΑΑΑΑΑΑ και που εισαι αν κατα λαθος ξεστρατισει απο τον συλογο και φαει ψαρια μακρια απο τα τυρια γιατι εκει υπαρχει χοντρο προβλημα και μαλιστα ειναι και βρομεροοοοοοοοο.

    Τωρα πλακα πλακα απο την κυριακη εχω να φαω καλα και απο την τεταρτη να πιω κανω παυση την παρασκευη παω να μετρησω την χολυστερινη μου …..και την κυριακη το παιδακι συνεφοοοοο χεχεχε

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων