ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,351 έως 7,365 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    666
    STAVROS GHANIA στις #410081

    ΛΕΩΝ wrote:
    Διευκρινίσεις παρακαλώ.Η γραβάτα θα είναι με γ..αμμας;Η τραγιάσκα μπορεί να είναι και πέτσινη;Το παντελόνι θα έχει γκετες και καλτσοδέτα; Πάντως Benelli έχω! Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    μητσο δεν υπαρχει προβλημα μπορεις να φορεσεις και γραβατα με ροζ ελεφαντακια ,τωρα το παντελονι θα ειναι αυστηρα με πιετα και η τραγισκα χακι απο Ιορδανογλου μερια

    με το μπαρδον για κυνηγι θα πατε;;; ησε γαμο


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #410084

    vagos-benelli1 wrote:

    ΛΕΩΝ wrote:
    Διευκρινίσεις παρακαλώ.Η γραβάτα θα είναι με γ..αμμας;Η τραγιάσκα μπορεί να είναι και πέτσινη;Το παντελόνι θα έχει γκετες και καλτσοδέτα; Πάντως Benelli έχω! Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    μητσο δεν υπαρχει προβλημα μπορεις να φορεσεις και γραβατα με ροζ ελεφαντακια ,τωρα το παντελονι θα ειναι αυστηρα με πιετα και η τραγισκα χακι απο Ιορδανογλου μερια

    με το μπαρδον για κυνηγι θα πατε;;; ησε γαμο

    vagos-benelli1 wrote:

    ΛΕΩΝ wrote:
    Διευκρινίσεις παρακαλώ.Η γραβάτα θα είναι με γ..αμμας;Η τραγιάσκα μπορεί να είναι και πέτσινη;Το παντελόνι θα έχει γκετες και καλτσοδέτα; Πάντως Benelli έχω! Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    μητσο δεν υπαρχει προβλημα μπορεις να φορεσεις και γραβατα με ροζ ελεφαντακια ,τωρα το παντελονι θα ειναι αυστηρα με πιετα και η τραγισκα χακι απο Ιορδανογλου μερια

    με το μπαρδον για κυνηγι θα πατε;;; ησε γαμο

    Σταυρο  κυνηγι θα παμε ,εαν εχεις μπενελι ελα παρεα  πρεπει ομως να εισαι καταληλα ντυμενος lol

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    666
    STAVROS GHANIA στις #410087

    STAVROS GHANIA wrote:

    vagos-benelli1 wrote:

    ΛΕΩΝ wrote:
    Διευκρινίσεις παρακαλώ.Η γραβάτα θα είναι με γ..αμμας;Η τραγιάσκα μπορεί να είναι και πέτσινη;Το παντελόνι θα έχει γκετες και καλτσοδέτα; Πάντως Benelli έχω! Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    μητσο δεν υπαρχει προβλημα μπορεις να φορεσεις και γραβατα με ροζ ελεφαντακια ,τωρα το παντελονι θα ειναι αυστηρα με πιετα και η τραγισκα χακι απο Ιορδανογλου μερια

    με το μπαρδον για κυνηγι θα πατε;;; ησε γαμο

    STAVROS GHANIA wrote:

    vagos-benelli1 wrote:

    ΛΕΩΝ wrote:
    Διευκρινίσεις παρακαλώ.Η γραβάτα θα είναι με γ..αμμας;Η τραγιάσκα μπορεί να είναι και πέτσινη;Το παντελόνι θα έχει γκετες και καλτσοδέτα; Πάντως Benelli έχω! Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    μητσο δεν υπαρχει προβλημα μπορεις να φορεσεις και γραβατα με ροζ ελεφαντακια ,τωρα το παντελονι θα ειναι αυστηρα με πιετα και η τραγισκα χακι απο Ιορδανογλου μερια

    με το μπαρδον για κυνηγι θα πατε;;; ησε γαμο

    Σταυρο κυνηγι θα παμε ,εαν εχεις μπενελι ελα παρεα πρεπει ομως να εισαι καταληλα ντυμενος lol

    εχω την vitoria es100 εχει μηχανισμο μπενελι νομιζω κανει η θα μαζευω τις τσιχλες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #410089

    vagos-benelli1 wrote:

    STAVROS GHANIA wrote:

    vagos-benelli1 wrote:

    ΛΕΩΝ wrote:
    Διευκρινίσεις παρακαλώ.Η γραβάτα θα είναι με γ..αμμας;Η τραγιάσκα μπορεί να είναι και πέτσινη;Το παντελόνι θα έχει γκετες και καλτσοδέτα; Πάντως Benelli έχω! Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    μητσο δεν υπαρχει προβλημα μπορεις να φορεσεις και γραβατα με ροζ ελεφαντακια ,τωρα το παντελονι θα ειναι αυστηρα με πιετα και η τραγισκα χακι απο Ιορδανογλου μερια

    με το μπαρδον για κυνηγι θα πατε;;; ησε γαμο

    STAVROS GHANIA wrote:

    vagos-benelli1 wrote:

    ΛΕΩΝ wrote:
    Διευκρινίσεις παρακαλώ.Η γραβάτα θα είναι με γ..αμμας;Η τραγιάσκα μπορεί να είναι και πέτσινη;Το παντελόνι θα έχει γκετες και καλτσοδέτα; Πάντως Benelli έχω! Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    μητσο δεν υπαρχει προβλημα μπορεις να φορεσεις και γραβατα με ροζ ελεφαντακια ,τωρα το παντελονι θα ειναι αυστηρα με πιετα και η τραγισκα χακι απο Ιορδανογλου μερια

    με το μπαρδον για κυνηγι θα πατε;;; ησε γαμο

    Σταυρο κυνηγι θα παμε ,εαν εχεις μπενελι ελα παρεα πρεπει ομως να εισαι καταληλα ντυμενος lol

    εχω την vitoria es100 εχει μηχανισμο μπενελι νομιζω κανει η θα μαζευω τις τσιχλες

    Ειναι μεταλαγμενο βενελλι οποτε τραγισκα παντελονι και γραβατα και εισαι ετοιμος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #410109

    Μετά τη χτεσινοβραδυνή επιτυχία της συγκέντρωσης των μελών του artemis ήρθε η ώρα να κάνουμε και λίγο τα “δικά μας” 😉

    Επειδή το ψιλοξενύχτησα και μετά την ταβέρνα πήγα μια βολτούλα μέχρι το πασαλιμάνι να δω την ανατολή 😉 αλλά λόγω βροχής ο ήλιος δε φάνηκε 😛 . 

    Τέσπα να ξελεμπικάρω λίγο και θα το ξανασυζητήσουμε το θέμα. Αλλά να ξέρετε από τώρα.

    Όλοι θα έρθετε με δίκαννο.

    Οι καραμπίνες απαγορεύονται ρητά.

    Όσοι έχετε δίκαννο benelli no problem 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #410124

    Η κυνηγετικη περιοδος κοντευει προς το τελος της. Τι κοντευει δηλαδη,εφτασε. Το επομενο Σ/Κ. Μηπως θα επρεπε το ΣΣΚΠ βγει συσσωμο στο βουνο με ολα τα παρελκομενα;;;; Λεω εγω τωρα. Για σκεφτητε το.

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Οι ερασιτέχνες έχτισαν την κιβωτό. Οι επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό”.

    Άσε ρε μάστορα, τις είδαμε και αυτές τις συναντήσεις του ΣΣΚΠ. Κανείς δεν γυρίζει ίδιος μετά από αυτές.

    Δεν θυμάσαι τον άλλον που ήρθε μία φορά και ακόμα τον ψάχνουμε? 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #410133

    Ωραιο το νεο σου Avatar βρε Κσαπ,που το βρηκες;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    666
    STAVROS GHANIA στις #410140

    Μετά τη χτεσινοβραδυνή επιτυχία της συγκέντρωσης των μελών του artemis ήρθε η ώρα να κάνουμε και λίγο τα «δικά μας» Επειδή το ψιλοξενύχτησα και μετά την ταβέρνα πήγα μια βολτούλα μέχρι το πασαλιμάνι να δω την ανατολή αλλά λόγω βροχής ο ήλιος δε φάνηκε . Τέσπα να ξελεμπικάρω λίγο και θα το ξανασυζητήσουμε το θέμα. Αλλά να ξέρετε από τώρα. Όλοι θα έρθετε με δίκαννο. Οι καραμπίνες απαγορεύονται ρητά. Όσοι έχετε δίκαννο benelli no problem

    πολυ γαματο το νεο σου look κωστα καλημερα σε ολους καλη εβδομαδα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #410150

    πολυ γαματο το νεο σου look κωστα καλημερα σε ολους καλη εβδομαδα

    Τον ειδες Σταυρο,ξυρισε μουσια,ξυρισε μαλια,ξυρισε……….μεχρι εδω.Η επομενη κινηση θα λογοκριθει.

    Ομορφαντρας μου εγινε!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    666
    STAVROS GHANIA στις #410181

    κουκλος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #410231

    Το ειδα,μου αρεσε,σας το μεταφερω:

    Ένας επιχειρηματίας έστειλε ένα fax στη σύζυγό του.
    “Προς την αγαπημένη μου σύζυγο.
    Θα καταλάβεις σίγουρα ότι έχω κάποιες ανάγκες στις οποίες εσύ μετά τα 54 σου χρόνια δεν μπορείς πλέον να μου ικανοποιήσεις. Είμαι πολύ ευχαριστημένος μαζί σου και σε εκτιμώ σαν μία καλή σύζυγο. Για τον λόγο αυτό, αφού διαβάσεις αυτό το fax, ελπίζω ότι δεν θα ερμηνεύσεις λανθασμένα το γεγονός ότι θα περάσω το βράδυ με την 18χρονη γραμματέα μου στο ξενοδοχείο Comfort Inn Hotel. Σε παρακαλώ μην αναστατώνεσαι. Θα γυρίσω στο σπίτι πριν τα μεσάνυχτα.”

    Όταν ο άντρας επέστρεψε σπίτι, βρήκε την παρακάτω επιστολή στην τραπεζαρία:
    “Αγαπημένε μου σύζυγε,
    Έλαβα το fax σου και σε ευχαριστώ για την ειλικρίνειά σου. Θα ήθελα με αυτή την ευκαιρία να σου υπενθυμίσω ότι και εσύ επίσης είσαι 54 χρονών. Ταυτόχρονα θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι την ώρα που το διαβάζεις αυτό, θα είμαι στο ξενοδοχείο “Fiesta” με τον Μιχάλη, τον προπονητή μου στο tennis, ο οποίος, όπως και η γραμματέας σου, είναι 18 ετών.
    Σαν επιτυχημένος επιχειρηματίας και με τις εξαιρετικές σου γνώσεις στα Μαθηματικά, θα καταλάβεις ότι είμαστε στην ίδια κατάσταση, αν και με μία μικρή διαφορά: Το 18 χωράει πολλές περισσότερες φορές στο 54 από ότι χωράει το 54 στο 18.
    Για τον λόγο αυτό δεν θα επιστρέψω πριν το αυριανό μεσημεριανό.”

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #410239

    Πεθαίνει η γυναίκα και συναντάει τον άντρα της στον παράδεισο

    – Αγάπη μου! Τι όμορφα θα είμαστε και πάλι μαζί!

    – Ελα κόψε τις μ@λακίες… η συμφωνία ήταν μέχρι να μας χωρίσει ο θάνατος!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #410241

    Η προοδευτική σύζυγος αποφασίζει να κάνει δώρο γενεθλίων στον άντρα της μια επίσκεψη σε στριπτιτζάδικο.
    Φτάνουν στο strip club και ο πορτιέρης λέει στον άντρα της, ‘Γειά χαρά Κώστα! Τί κάνεις;’
    Η σύζυγος τότε τον ρωτάει αν είχε ξαναπάει σε αυτό το στριπτιτζάδικο, αλλά ο Κώστας της λέει, ‘Όχι, απλά πηγαίνουμε μαζί στο γυμναστήριο.’
    Όταν κάθησαν, η σερβιτόρα ρωτάει τον Κώστα αν θα πάρει το… συνηθισμένο του ποτό και του φέρνει τη μάρκα ουίσκι που του αρέσει.
    Η σύζυγος αρχίζει να υποψιάζεται ότι κάτι δεν πάει καλά και τον ρωτάει:
    – Από που και ως πού ήξερε η σερβιτόρα ποιό ποτό πίνεις συνήθως;
    – Έρχεται κι αυτή στο ίδιο γυμναστήριο και μία φορά συζητάγαμε σχετικά με ποτά κλπ
    – Ας το καταπιώ κι αυτό, λέει η σύζυγος.
    Μετά από κάποια ώρα έρχεται και μία stripper στο τραπέζι τους, κάθεται στα πόδια του, τον παίρνει αγκαλιά και του λέει:
    – Γειά σου Κωστάκη μου! Να σου κάνω το χορό που σε τρελαίνει αγόραρε;
    Η σύζυγος πλέον είναι έξω φρενών, αρπάζει την τσάντα της και ορμάει έξω από το στριπτητζάδικο.
    Ο Κώστας τρέχει από πίσω της και την βλέπει να μπαίνει σε ένα ταξί. Πρωτού προλάβει η σύζυγος να κλείσει την πόρτα, ο Κώστας προλαβαίνει και μπαίνει μέσα στο ταξί μαζί της. Προσπαθεί απεγνωσμένα να τα μπαλώσει, λέγοντάς της πως η στριπτιτζού τον πέρασε για κάποιον άλλο. Η σύζυγος όμως δεν τον πιστεύει και αρχίζει να του φωνάζει, να τον βρίζει, τον χτυπάει όλο νεύρα.
    Κι ο ταξιτζής, που παρακολουθουσε την φαση, φτιαχνει λιγο τον καθρεφτη, κοιταει προς τα πισω τον καυγα και λεει
    – Κωστάκη, ζορικο το πουτ@νακι σήμερα, ε ;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #410245

    Πάλι καλά που δεν γράφεις nickname 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #410252

    STAVROS GHANIA wrote:
    πολυ γαματο το νεο σου look κωστα καλημερα σε ολους καλη εβδομαδα

    Τον ειδες Σταυρο,ξυρισε μουσια,ξυρισε μαλια,ξυρισε……….μεχρι εδω.Η επομενη κινηση θα λογοκριθει. Ομορφαντρας μου εγινε!!!!!

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Οι ερασιτέχνες έχτισαν την κιβωτό. Οι επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό”.

    καλα ρε μην δειτε κανεναν να ομορφυνη αμεσως να του την πεσετε!!!! ο μοντιε!!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,351 έως 7,365 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων