ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,801 έως 7,815 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #417473

    πρόεδρε βάλε πύρ στο μαντρί !!!

    …ερχονται οι εξόριστες !!!!

    …είδες Γιώργο μου με τι ρεμάλια κάνεις παρέα;;; 😈


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #417474

    Η κυβέρνηση ζητάει από τρίτες χώρες 200+ για εργάτες αλιείας από το εξωτερικό καθώς και μασέρ, οικιακές βοηθούς, κηπουρούς κτλ.

    Για όποιον ενδιαφέρεται: http://www.dimosnet.gr/images/nodes/2/19893_fek_681-22.03.2013_teyxos_b.pdf

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    312
    CHRISB στις #417478

    που-στε ρε ξεφτουριασμενες αλεπουδες??? ηρθε ο εξοριστος!!! σε μερικα αγορια θα κανω τα ματακια τους σαν γερμανικα παγουρια…..εμαθα οτι με παρομοιαζουν με ενα τρελοπαιδο!!! ρε εγω ειμαι ποιο μορφονιος!!! και με μικρα αυτια;!!

     

    Για το μορφονιός το κουβεντιάζουμε αλλά απ’ότι πήρε το αυτί μου και άλλα ΠΡΑΜΜΑΤΑ έχεις μικρά εκτός από τα αυτιά αλλά να μην το συζητήσουμε δημοσίως είπε η Αλέκα

    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #417488

     Για το μορφονιός το κουβεντιάζουμε αλλά απ’ότι πήρε το αυτί μου και άλλα ΠΡΑΜΜΑΤΑ έχεις μικρά εκτός από τα αυτιά αλλά να μην το συζητήσουμε δημοσίως είπε η Αλέκα 

    Ουιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Αυτό πόνεσε άσχημα.

    Χρηστάκο θα σε μαλώσω που λες τέτοια για το παιδί 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #417491

    …πφφφφφ!! 81 cm κάννη έχει ρε το παληκάρι !!!  την έχουμε δεί όλοι  😳  αν δεν απατώμαι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #417503

    Για κάτσε βρε Στάθη,ποιοι όλοι την έχουν δει;και πότε;Στο εν λόγω club 81 δεν είναι, συγνώμη αλλά να μιλάς για σένα,ή στο είπε η γελοία;Άλλο το ένα κι άλλο το άλλο,

    αγάπα το φίλο σου όπως είναι αλλά ………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #417534

    ksap wrote:

    Naval wrote:
    Αυτό το quote δεν εμφανίζεται

    Μπ@ρδ@λο το έκανες. Άμα δεν μπορείς πες τα να τα γράφω εγώ

    Ρε το μαύρο το πιστόλι που είναι? Το διαγράψανε και από το facebook έμαθα? Δεν πιστεύω να έχει πάει και αυτός για βαρκάδα με τον Χρήστο? Θα μπερδέψουν τους λεβιέδες πάλι!!!!!!!!!!!!

    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου” https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    οχι ρε συ καβαλα πηγε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #417535

    …πφφφφφ!! 81 cm κάννη έχει ρε το παληκάρι !!! την έχουμε δεί όλοι αν δεν απατώμαι…

    Μέλος Σ.Σ.Κ.Π.

    ναι Σταθη αλλα εχει κατι κωνους νααααααααααα αμερικανικους

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #417539

    ρε μαγκες σας φοβηθηκε το ματι μου εδω μεσα………

    ο ενας μιλαει για ξεφτουργιασμενες αλεπουδες, ο αλλος μοιραζει χαπια,τρελα βιντεο,κ.τ.λ.))))
    μου φαινεται σας εχει φραξει τις αρτηριες η πολυ προβατινα σε συνδυασμο με τις δυνατες τουφεκιες χαχαχα )))))))))

    ελπιζω να δεχεστε ακομα εγγραφες για προβατο-προσκυνητες στον συλλογο σας γιατι θελω και εγω να γραφτω!!!!!

    καμια 100στη κιλα ειμαι, ελπιζω να φτανουν για να γινω αποδεκτο μελος!!!!!!

    δωστε μου οδηγιες……..μπεεεεεε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #417549

    “Φτου ξελευτερια”

    καλημερα σε ολους τους φιλους ,τους προβατοκαταναλλωτες (συνειδητοποιημενους ή μη) για την ηθικη,μουσικη και υλικη (τσιγαρα,καφεδες κλπ) υποστηριξη.

    Να ειμαστε ολοι καλα και συνεχιζουμε τον αγωνα μας εναντια σε αυτα τα ασπρα μαλλιαρα οντα καθως και στα ενοχλητικα πορτοκαλι ιπταμενα σερβιτσια!!!

    (Βαγγελη,σε ευχαριστω για το ολοκληρωμενο σερβιτσιο που μου εφερες οταν ημουν …….”……..ταξιδι για δουλειες”.)

    Απ΄οτι ειδα ενα καινουργιο μελος του e-artemis,επιθυμει την εγγραφη του στο συλλογο μας.

    Δεν νομιζω οτι χρειαζετε κανενα ιδιεταιρο test (πεπτικης) κοπωσης-δοκιμασιας (εχει πλουσιο βιογραφικο),αν θα χρειαστει μονο το test του “δικαβαλου” απο τον Προεδρο.

    Καλως ορισες,λοιπον απο μενα αγαπητε φιλε Hunter 21gr.(να υποθεσω και ΑΕΚτζης???)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    368
    Chrisstk στις #417556

    «Φτου ξελευτερια»

    Βρε βρε, Καλώς τον Κωστή. 

     

    Hunter 21gr.(να υποθεσω και ΑΕΚτζης???)

    Ρε συ, μπας και άλλαξες γούστα όσο έλειψες? 

     

     

    ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! 

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #417560

    Καλημέρα  !!! ενα βορεινο πρωινό αεράκι ανατριχιάζει το κορμί μου…. 😳

    http://www.youtube.com/watch?v=ncSgXn8882U     ααα!!! τι μας θύμισε ο sir !!!

    σιδεροκέφαλος ο νεοεισελθών συνάδελφος

    οι banιαρισμένοι πλυμένοι και καθαροί είστε έτοιμοι για τρέλλες ;;;

    Βάγγοοοοοο τρολάαααρεις λέμεεεεε !!! 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #417561

    οι banιαρισμένοι πλυμένοι και καθαροί είστε έτοιμοι για τρέλλες ;;;

    Μηπως θες και χωριστρα;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #417563

    κωστη τωρα τα πιατα τα σπαμε στην πιστα  ετσι φιλο?  .Μανο σιδεροκεφαλος φιλε πιστευω να αντεχεις το ζμπρωξιμο  ΥΓ Η παπια της μπερετα εχει 175ε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #417565

    Ρε σείς …..Δε με λυπάστε καθόλου? Πότε θα μάθετε να παίρνετε τα φάρμακά σας σωστά? Είπαμε …Πρωί το ρόζ …..Μεσημέρι και βράδυ το μπλέ χαπάκι .Ολο ανάποδα τα κάνετε. Αλλιώς ….κόφτε τα και αρχίστε τα τσίπουρα…… σίγουρα θα πάτε καλύτερα!!!!!

    Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο………

    Τακη αυτο το λαμογιο ο προεδρος φταιει μας τα   δινει τα χαπια ληγμενα Εγω παντως θα ακολουθησω την συμβουλη σου,λοιπον πρωι το πρασινο  μεσημερι το ροζ και βραδυ το μπλε,καλα τα παω η εχω θεμα?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,801 έως 7,815 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων