ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,861 έως 7,875 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #417658

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #417660

    Καλά λείπω μακριά και μου το κάνατε το μαντρί βερυcoco!Κι όχι μόνον αυτό αλλά με τη συμμετοχή του προέδρου,κι αφήνετε και σεξουαλικά υπονοούμενα όλοι σας,κι είσαστε έτοιμοι να πάτε για εβδομαδιαία μπααν-ακια προς γνώσιν και συμμόρφωση.Έχω βάλει τα μεγάλα μέσα αλλά μην το ζορίζετε κε πρόεδρε κε επι τύπου αγαπητά μέλη.

     

    Τελικά για να καταλάβω αύριο όπως ανεβαίνω να μείνω Τρίπολη,θα έρθετε εσείς ή να γυρίσω κανονικά;ΕΕΕΕΕ;;;;;

    Α ρε ζαμπλακουμένα αμα λείπ ου επιλοχίας(τσουπανς) το κάντε του μαντρί,ρημαδιό!!!Ακούς βερυcoco,σας ξηγήσου ηγώ αμα φτασ τι εστι βερυκοκο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #417663

    Τελικά για να καταλάβω αύριο όπως ανεβαίνω να μείνω Τρίπολη;;;;

    Μήτσο αν πας πριν από μας (που δεν το βλέπω γιατί η Ντάλια θέλει να πάμε από απόψε να βοηθήσουμε στο στήσιμο) να ξέρεις ότι έχουμε δωρεάν 2 “κομμάτια” λόγω φωτογραφίας 😉 και διαφήμισης.

    Με ρέγουλα όμως γιατί είσαι σε κρίσιμη ηλικία 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #417664

    Τι του το ειπες;;;;;

    Τα εχει ιδη πουλησει στη “χοντρικη”,να εισαι σιγουρος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #417665

    Τι του το ειπες;;;;;

    Αφού έτσι κι αλλιώς τον περιμένει η Όλγα αύριο το μεσημέρι.

    Αν κάνει κανένα αστείο κι αργήσει έχει να πέσει γκλίτσα καθώς δηλώνει και τσοπάνος ο κύριος 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #417666

    ΟΛΓΑ το λεν το κορίτσι στην φωτο και με περιμένει κιόλας;ΕΕΕΕΕφυγα!Εκτός αν εννοείται τη σύζυγο,για να μου δείξετε οτι εσείς το στεφάνι σας κι άλλα τέτοια τσαλίμια.Να σας θυμίσω οτι και μπροστά της που έχουμε τύχει μαζί,εγώ άδεια δεν παίρνω κι αποφασίζω μόνος μου,πως,που πότε και με ποιόν/α θα πάω.Πως λέμε έχω ξεκαθαρίσει τη θέση μου από τον προηγούμενο αιώνα και ως τσοπάνης αποφασίζω εγώ τι χρώμα θα ΄χει ο κόκκορας στο γνωστό ανέκδοτο,έτσι ζηλιάρηδες;;

    Τελικά τι θα γίνει,μένουμε Τρίπολη;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #417667

    Η ΝΤΑΛΙΑ πάντως απόψε δεν πάει πουθενά γιατί θα είναιΛαμία και του έδωσα συντεταγμένες για κει αν θέλει να……..ξεκουραστεί απόψε κι αύριο είναιΛάρισα οπότε δε νομίζω μάτια μου να μπορεί…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #417674

    που παει το αγορι???

    τορινοοο!!!!!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #417676

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #417677

    τελικα αυτη η εκθεση εμενα δεν μου αρεσε καθολου……για ψαραδες ηταν!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #417678

    Τ ΄ακούτε ωρε ζαμπλακουμένα τι λάλησε ο καπετάν Στουρνάρης,ότι άμα δεν πάτε να πληρώστε του χαράτσ,τη δεκάτ και τον κεφαλικό θα βάλ κι άλλου φόρο.Τ άκούτ παιδάκια μ΄.!!!

    Κι σεις μ΄θετε και βερυcoco,που θα ξουδευτ τα πουγκιά σας,τσι τσιτσιδουμένες;Και μου θετε και ολάκερη πρατίνα να ντερλικώστε.Μόνο ο αγά-χουντροΒαγγέλης έχει το δικαίωμα με το σέμπρο του του Φωτ και το πολυχρονεμένου μας βεζύρ-Αντων,που μέρες να τους κόβει ου αλάχ και χρόνια να μας τα διν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #417695

    hunter21gr wrote:
    τελικα αυτη η εκθεση εμενα δεν μου αρεσε καθολου……για ψαραδες ηταν!!!!!

    ΔΗΛΑΔΗ ΧΡΟΝΟΣ ΧΑΜΕΝΟΣ ?

    ——————————————————ΜΕΤΑΞΥ ΚΥΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΧΕΙΛΕΩΝ ΠΟΛΛΑ ΠΕΛΕΙ.—————————-
    ……… Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΓΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑΣ………………
    ———————————————————————————————————–

    .

    ναι ρε φιλε, 3 περιπτερα για κυνηγι, 103 για ψαρεμα!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #417699

    τελικα δεν μου ηταν δυσκολο να καταλαβω οτι εδω μεσα γραφουν ατομα με καμενη την ασφαλεια οπως και η δικια μου επισης))) αλλα να με μ@μησετε δεν παιζει, το πολυ πολυ να σας φερω 2-3 ανατολικο-μπλοκακια ξανθουλια να με αντικαταστησουν σε αυτην την δοκιμασια εγγραφης μελους, εκτος και αν καπιοι απο εδω μεσα προτιμανε τους τριχοτους 100αρηδες………εεεε ρε βιτσια που σερνονται στον δρομο!!!!!!!!

    ευτηχως εγω την γλιτωσα γιατι ειμαι 96 κιλα,αλλα εσυ με την Νταλια την πατησατε ,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #417700

    hunter21gr wrote:
    τελικα δεν μου ηταν δυσκολο να καταλαβω οτι εδω μεσα γραφουν ατομα με καμενη την ασφαλεια οπως και η δικια μου επισης))) αλλα να με μ@μησετε δεν παιζει, το πολυ πολυ να σας φερω 2-3 ανατολικο-μπλοκακια ξανθουλια να με αντικαταστησουν σε αυτην την δοκιμασια εγγραφης μελους, εκτος και αν καπιοι απο εδω μεσα προτιμανε τους τριχοτους 100αρηδες………εεεε ρε βιτσια που σερνονται στον δρομο!!!!!!!!

    ευτηχως εγω την γλιτωσα γιατι ειμαι 96 κιλα,αλλα εσυ με την Νταλια την πατησατε ,

    και εγω 96 ειμαι αλλα τα λεω χοντρικα τα κιλα))))))

    αληθεια, η νταλια ποια ειναι????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #417702

    vagos-benelli1 wrote:

    hunter21gr wrote:
    τελικα δεν μου ηταν δυσκολο να καταλαβω οτι εδω μεσα γραφουν ατομα με καμενη την ασφαλεια οπως και η δικια μου επισης))) αλλα να με μ@μησετε δεν παιζει, το πολυ πολυ να σας φερω 2-3 ανατολικο-μπλοκακια ξανθουλια να με αντικαταστησουν σε αυτην την δοκιμασια εγγραφης μελους, εκτος και αν καπιοι απο εδω μεσα προτιμανε τους τριχοτους 100αρηδες………εεεε ρε βιτσια που σερνονται στον δρομο!!!!!!!!

    ευτηχως εγω την γλιτωσα γιατι ειμαι 96 κιλα,αλλα εσυ με την Νταλια την πατησατε ,

    και εγω 96 ειμαι αλλα τα λεω χοντρικα τα κιλα)))))) αληθεια, η νταλια ποια ειναι????

    Ειναι ο βασταγερος της παρεας, τον εχει ο καπετανιος για βαζει κοντρα στο μοτοσακο ,ειναι ιδιος ο τσακ αλλα πιο αγριος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,861 έως 7,875 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων