ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,981 έως 7,995 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #418373

    geo-benelli wrote:
    ρε παλουκαρια αυτο το αγορι θα μας τρελανει!!! τωρα παει βιεννηηηηη !!!!!!! BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Ρε ..ουτσούκο (δεν φταίω εγώ το γιλέκο σου το γράφει) θα πηζεις τώρα που έχεις χρόνο κάργα. Πικραμένος και εσύ e? …….. σε καταλαβαίνω ρε φίλε

    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”

    τι να κανω ρε τζον ……να περναει η ωρα ……στασου μηγδαλααα !!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #418375

    Naval wrote:

    geo-benelli wrote:
    ρε παλουκαρια αυτο το αγορι θα μας τρελανει!!! τωρα παει βιεννηηηηη !!!!!!! BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Ρε ..ουτσούκο (δεν φταίω εγώ το γιλέκο σου το γράφει) θα πηζεις τώρα που έχεις χρόνο κάργα. Πικραμένος και εσύ e? …….. σε καταλαβαίνω ρε φίλε «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    τι να κανω ρε τζον ……να περναει η ωρα ……στασου μηγδαλααα !!!!!!!

    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Πρέπει να σου αρέσουν πάντως πολύ οι  BLACK GYNαικες!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #418376

    Naval wrote:

    geo-benelli wrote:
    ρε παλουκαρια αυτο το αγορι θα μας τρελανει!!! τωρα παει βιεννηηηηη !!!!!!! BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Ρε ..ουτσούκο (δεν φταίω εγώ το γιλέκο σου το γράφει) θα πηζεις τώρα που έχεις χρόνο κάργα. Πικραμένος και εσύ e? …….. σε καταλαβαίνω ρε φίλε «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    τι να κανω ρε τζον ……να περναει η ωρα ……στασου μηγδαλααα !!!!!!!

    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    μηγδαλα κολητε ,μετα της 11΄30 σε περιμενω για καφε και για τα φρενα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #418391

    μηγδαλα κολητε ,μετα της 11΄30 σε περιμενω για καφε και για τα φρενα

    καλα ρε συ,λαστιχα δεν εχεις,φρενα δεν εχεις,τι στο διακο εχεις;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #418393

    ουτε φυσιγγια εχεις,Ελεος!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #418394

    Ρε geo ακόμα να τ’ αλλάξεις αυτά τα τακάκια, παρακαλια θέλεις?

    Βαγγέλη τα δικά μου σφυρίζουν ακόμα  “κλέφτικα” τα πίσω, βαριόταν το λαμόγιο να μου πει να πάρω ένα ζευγάρι και για πίσω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    312
    CHRISB στις #418395

    Ρε geo ακόμα να τ” αλλάξεις αυτά τα τακάκια, παρακαλια θέλεις? Βαγγέλη τα δικά μου σφυρίζουν ακόμα «κλέφτικα» τα πίσω, βαριόταν το λαμόγιο να μου πει να πάρω ένα ζευγάρι και για πίσω

    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”

    περιμενε γιαννη να δεις που θελει και καθισμα  το οχημα εχει πολλυ δουλεια ο γιωργης γιατι ο ιδιοκτητης ειναι επιρεπης στις μαλακιες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #418408

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #418415

    ωραιο πουλι ο τσιου ειναι?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #418416

    Naval wrote:
    Ρε geo ακόμα να τ” αλλάξεις αυτά τα τακάκια, παρακαλια θέλεις? Βαγγέλη τα δικά μου σφυρίζουν ακόμα «κλέφτικα» τα πίσω, βαριόταν το λαμόγιο να μου πει να πάρω ένα ζευγάρι και για πίσω «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    περιμενε γιαννη να δεις που θελει και καθισμα το οχημα εχει πολλυ δουλεια ο γιωργης γιατι ο ιδιοκτητης ειναι επιρεπης στις μαλακιες

    εκανα πατεντα εβαλα τα πισω μπρος ,βεβαια οπτικα δεν δενουν με το συνολο.Το μεγαλο προβλημα ειναι η εταζερα δεν ξερω που νατην βαλω γιατι στο ταμπλο δεν χωραει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #418419

    Βρε,βρεβρε,καλώς το παιδί το μουσάτο από τα μπάν-ια!!!Τι τσίου-τσίου είναι αυτό;Κάτι μεταξύ κουκου-μπουφου μου μοιάζει;

    Γιώργο τι έγινε,αληθεύει οτι έγινες της μοδός;μαζί με άλλο 1500000 κόσμο;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #418426

    Καλημέρα στους ομόσταβλους και τους επανακάμπτοντες έστω και με μορφή πτηνού εξελθόντος πλυντηρίου 🙂

    ξεκινάμε τη μέρα full spirit τώρα που η φύση οργιάζει και μας καλεί να την …αρμέξουμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #418436

    έστω και με μορφή πτηνού εξελθόντος πλυντηρίου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #418437

    Καλα,το banιο σε μεταλλασει!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #418438

    Σήμερα έχω όλους τους λόγους να είμαι πολύ  ευχαριστημένος.

    Φαίνεται ότι η διάγνωσή μου ήταν επιτυχής και το θεραπευτικό σχήμα δούλεψε πολύ καλά……

    Εκείνο που με προβλημάτισε λίγο είναι ότι τα φάρμακα δούλεψαν καλύτερα σε συνδυασμό με τη ΨΥΧΡΟΛΟΥΣΙΑ……είναι μιά  θεραπεία που εφαρμοζόταν στα πρώτα χρόνια της ψυχιατρικής θεραπείας.

    Ο χρόνος θα δείξει!!!!!!

    Είπαμε να ακολουθήσουμε μοντέρνες θεραπείες ,όχι να γυρίσουμε στο μεσαίωνα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,981 έως 7,995 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων