ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,851 έως 8,865 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #430741

    Μόνο ένας συνήλθε; Οι υπόλοιποι ακόμα τάβλα είσαστε; Καλή σας μέρα!!!!!

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο………</div>

    Aπ’ ότι είμαι σε θέση να γνωρίζω πήγε να γίνει μια τριπλέτα εχθές με συνταξιούχο, φρεσκοκουρεμένο και χιλιάρι Suzuka αλλά ο ένας αποχώρησε λόγω του ότι έχει παιδιά της παντρειάς και ντρέπεται. Οι άλλοι δύο πρέπει να συνέχισαν σε διάφορες “στάσεις” και “θέσεις”.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #430745

    Aπ” ότι είμαι σε θέση να γνωρίζω πήγε να γίνει μια τριπλέτα εχθές

      http://www.youtube.com/watch?v=ZMT-XJEPq3E

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #430746

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>naval wrote:</div>
    Aπ” ότι είμαι σε θέση να γνωρίζω πήγε να γίνει μια τριπλέτα εχθές με συνταξιούχο, φρεσκοκουρεμένο και χιλιάρι Suzuka αλλά ο ένας αποχώρησε λόγω του ότι έχει παιδιά της παντρειάς και ντρέπεται. Οι άλλοι δύο πρέπει να συνέχισαν σε διάφορες «στάσεις» και «θέσεις».

    αμααααανν…… θα τους καψεις τους ανθρωπους με αυτα που γραφεις ρε γιαννη……. και για πες και τα υπολοιπα...Dribble

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>”οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!” Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!! ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!</div>

    Άστα Ρώσε ……… παλιοκαταστάσεις, ντροπής πράγματα ………… μα να το γυρίσουν στην ηλικία τους?

    Αλλά να μου πεις αφού δεν πειράζουν κανέναν, μακρυά από τον κώλο μας και ώπου θέλει ας μπει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #430748

    γιαννη πες μου οτι εμεινε κ η σουζουκα κ βγηκαν οι αλλοι 2 για σμπρωξιμο???Big Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #430749

    γιαννη πες μου οτι εμεινε κ η σουζουκα κ βγηκαν οι αλλοι 2 για σμπρωξιμο???Big Smile

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας!!!!!</div>

    Γιατί ρε Άκη? Πότε πήρε μπροστά το χάρβαλο για να μείνη κι’ όλας?

    Με το αυτοκίνητο γίνεται το καλό ζμπρώξιμο, αν έχει και οροφή όλα τα λεφτά, βγάζει η μία το κεφάλι της έξω και χτυπιέται σαν μουρλή.

    SUzuki το ένα

    SUbaru το άλλο

    SUSUράδες και οι δυό τους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #430751

    ..οποία decadence !!! το μαντρί της ακολασίας !!! όλο σεξουαλικά υπονοούμενα !!! Sweet Kiss μέχρι και η γελοία ανατριχιάζει μ αυτά που διαβάζουμε !!

    καλό καλοκαίρι  παίδες !! Big Boss

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #430754

    ..οποία decadence !!! το μαντρί της ακολασίας !!! όλο σεξουαλικά υπονοούμενα !!! Sweet Kiss μέχρι και η γελοία ανατριχιάζει μ αυτά που διαβάζουμε !! καλό καλοκαίρι παίδες !! Big Boss

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Μέλος Σ.Σ.Κ.Π.</div>

    Εσείς που είστε? Άλλο ντουέτο? ……………… Ο Γαβαλάς να μας φυλάει Sad

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #430762

    παλιοκαταστάσεις, ντροπής πράγματα …

    βγηκαν οι αλλοι 2 για σμπρωξιμο??

       Απο΄τη μιά λέω ….άστα τα παιδιά  έτσι είναι τα νιάτα!!!!!!

    Από την άλλη όμως  κατάλαβα και ότι δέν πρέπει να τους αφήνουμε  λεπτό από τα μάτια μας  .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #430779

    Μόνο ένας συνήλθε;

    Ποιός μαλάκας με βάρεσε ρε? Ahh!

    Ακόμα πονάει το κεφάλι μου Hit with Brick

    Οι άλλοι δύο πρέπει να συνέχισαν σε διάφορες «στάσεις» και «θέσεις».

    Λυσιατρείο τους σταμάτησαν για έλεγχο κατά τις 6 τα ξημερώματα……… κάτι για βιβλιάρια υγειονομικού άκουσα……. για δελτία παροχής υπηρεσιών……. δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Sweet Kiss

    αμααααανν…… θα τους καψεις τους ανθρωπους με αυτα που γραφεις ρε γιαννη……. και για πες και τα υπολοιπα….  τελικα τι εγινε???

    αααα… ετσι ειναι γιαννη μου…. τι λογο να εχουμε εμεις σε ξενους κολους…… οπου “μπαινει” ποναει

    Καλά εσύ μην ακούσεις για κυνήγι στο εξωτερικό. Αμέσως απ’ τη ζήλια σου να την πείς τη μαλακία

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #430787

    <h1 class=”yt” id=”watch-headline-title”><span class=”watch-title long-title yt-uix-expander-head” dir=”ltr” id=”eow-title” title=”Γιώργος Μαργαρίτης – Δεν Κόβω Εγώ Τις Τρελές μου”>Γιώργος Μαργαρίτης – Δεν Κόβω Εγώ Τις Τρελές μου </span></h1>

    για πάμε να ανέβουμε λίγο οπαααααααααααα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #430789

    <h1 class=”yt” id=”watch-headline-title”><span class=”watch-title yt-uix-expander-head” dir=”ltr” id=”eow-title” title=”mariw o prasinos o milos”>mariw o prasinos o milos </span></h1>

    παμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #430797

    καλα ρε ειπαμε να στειλετε ΡΜ αλλα εσεις………..το παρακανατε!!!! στουμποσε το ΡC!!!Laughing

    σας πηραμε τηλ. να ερθετε για βοηθεια …….για να φυγουμε απο το τμημα αλλα στα ……..παπακια σας!!!!Big SmileBig SmileHa Ha

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #430799

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>aldo wrote:</div>
    ..οποία decadence !!! το μαντρί της ακολασίας !!! όλο σεξουαλικά υπονοούμενα !!! Sweet Kiss μέχρι και η γελοία ανατριχιάζει μ αυτά που διαβάζουμε !! καλό καλοκαίρι παίδες !! Big Boss <hr /> <div class=»bbp-reply-signature»>Μέλος Σ.Σ.Κ.Π.</div>

    Εσείς που είστε? Άλλο ντουέτο? ……………… Ο Γαβαλάς να μας φυλάει Sad

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>”Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”
    H μισή αλήθεια είναι το ψέμα του πονηρού και του δειλού ;)
    </div>

    εγω παντως την γελοια την ειδα στο παρτυ του λακηηηηη……..!!!!!!!!!!Adore

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #430800

    τρελιάριδες δεν σας είπα τι έπαθα πέριση που μου πετάχτικε μια ΝΥΦΙΤΣΑ μπροστά μου ξαφνικά στα πόδια μου,είναι επικίνδινες τελικά η ρουφιάνες.Doubt it!

    geo benelli έπρεπε να σε ειχα κοντα να δούλευες ένα ντουμπλεδάκι Tongue Out

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #430802

    τρελιάριδες δεν σας είπα τι έπαθα πέριση που μου πετάχτικε μια ΝΥΦΙΤΣΑ μπροστά μου ξαφνικά στα πόδια μου,είναι επικίνδινες τελικά η ρουφιάνες.Doubt it! geo benelli έπρεπε να σε ειχα κοντα να δούλευες ένα ντουμπλεδάκι Tongue Out

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”> το κυνηγετικό όπλο είναι μόνο για κυνήγι-σκοπευτήριο
    για το σπίτι και την αυτοάμυνα υπάρχουν άλλα όπλα</div>

    αυτες οι νυφιτσες…….ειναι πολυ πεταχτουλες τελικα!!!!!Big Smile

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,851 έως 8,865 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων