ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,926 έως 8,940 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #432234

    Καλημερα και καλη εβδομαδα. Απ΄οτι εμαθα ο Mr. Winchester ετοιμαζεται πυρετωδως για τον αγωνα της κυριακης!!!! Καλοριζικο φιλε,καλοντουφεκο και φυσικα ευχομαι να το χαρεις οσο δεν παει αλλο.

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”> http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.</div>

          Πραγματικα σημερα ξημερωσε μια υπεροχη δευτερα την καλημερα μου σε ολους τους φιλους.Σχετικα με το τρελο αγορι ενα θα πω βαστατε τουρκοι τα αρματα απανω τους γιωργη


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #432268

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>manos65 wrote:</div>
    και εγω αλο ενα πρωτα ο Θεος οταν γυρισω απο τα Σκοπια με εντυπωσεις και βιντεο μαζι

    και σου το ειπα………. μην τους λες τιποτα, θα μας ματιασουνε ρε Μανο…..What?!

     

    Ε μα και σύ…..όταν γυρίσει είπε ο άνθρωπος….δεν είπε το πότεBig Smile

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>”οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!” Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!! ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!</div>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #432273

    Εδώ μαντρί,εδώ μαντρί,το γνήσιο,το original.Big BossΠοιός είπε για παϊδάκια βρε παιδιά;Σάββατο βράδυ έκανα αποτοξίνωση με 4 κιλά ,από τη βραστή γίδα της προηγούμενης μέρας.Yeah... Sure

    Αν κατάλαβα και γιατί να το κρύψουμε άλλωστε,το θέμα είναι το νέο κοντάκι που έφτιαξε ο Γιώργης ,παραγγελία στον Άγγελο για το winchester του.Καλοντούφεκο να το λιώσεις βρε!Big SmileSweet Kiss

    Βαγγελάκη είσαι τρέλλα με τη νέα τη φανέλα,τι χαρούλες είναι αυτές;Έπιασες τον τζόκερ;Feeling Good

    Και γιατί μου είπαν,τραγούδαγες το <<είναι ανάμνηση παλιά,κίτρινο γράμμα στο συρτάρι>>,<<έχε γειά σε χαιρετάω>> κλπ;Συμβαίνει κάτι που δεν πήρα είδηση;Big SmileDoubt it!What?!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #432324

    Εδώ μαντρί,εδώ μαντρί,το γνήσιο,το original.Big BossΠοιός είπε για παϊδάκια βρε παιδιά;Σάββατο βράδυ έκανα αποτοξίνωση με 4 κιλά ,από τη βραστή γίδα της προηγούμενης μέρας.Yeah... Sure Αν κατάλαβα και γιατί να το κρύψουμε άλλωστε,το θέμα είναι το νέο κοντάκι που έφτιαξε ο Γιώργης ,παραγγελία στον Άγγελο για το winchester του.Καλοντούφεκο να το λιώσεις βρε!Big SmileSweet Kiss Βαγγελάκη είσαι τρέλλα με τη νέα τη φανέλα,τι χαρούλες είναι αυτές;Έπιασες τον τζόκερ;Feeling Good Και γιατί μου είπαν,τραγούδαγες το <<είναι ανάμνηση παλιά,κίτρινο γράμμα στο συρτάρι>>,<<έχε γειά σε χαιρετάω>> κλπ;Συμβαίνει κάτι που δεν πήρα είδηση;Big SmileDoubt it!What?!

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού </div>

         Εχασες, πολυ γελιο οταν τα πουμε απο κοντα θα καταλαβεις, σου εχω μπυρες και μεζε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #432342

    Εγω τι να φέρω για την γιορτή χαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #432350

    Εκει,κατου απ’ τ΄αυλακι,μερικοι τζομπαναρεοι ας εχουν το νου τους και να προσεχουν.

    Κυκλοφορουν κακοποια στοιχεια.

    http://www.altemagazinegr.com/ok/k3/1.htm?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #432352

    Κώστα μου,να σου θυμίσω οτι εμείς είμαστε αλλοιώς,γιατί<<από Κούμανι κι Αντρώνι ο Θεός να σε γλυτώνει,κι αν περάσεις από Δίβρη θα σε φάει το μαύρο φίδι>>και πίστεψέ με το ξέρουν……και δεν θέλουν να δοκιμάσουν την Ομερτά…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #432355

    Βαγγελάκη εκεί κάτω στον Ωρωπό την έχεις καταβρεί βλέπω!Έμαθα το γύρισες το ρεπερτόριο στον Καζαντζίδη…..σε άκουσαν να τραγουδάς <<νυχτερίδες κι αράχνες>>,<<φύγε κι άσε με>>κι άλλα πολλά……κάτι μας κρύβεις,συνέβει τίποτα καλό;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #432394

    Βαγγελάκη εκεί κάτω στον Ωρωπό την έχεις καταβρεί βλέπω!Έμαθα το γύρισες το ρεπερτόριο στον Καζαντζίδη…..σε άκουσαν να τραγουδάς <<νυχτερίδες κι αράχνες>>,<<φύγε κι άσε με>>κι άλλα πολλά……κάτι μας κρύβεις,συνέβει τίποτα καλό;

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού </div>

          Φιλε τι να κανω ο δολιος περναω γεροντικη καψουρα  καθε μερα ειμαι τουμπανο!!!!!!!!!!! Αφου σου ειπα ελα κατω κερναω μπυρονια[χωρις πατατακια αυτα ειναι για τις λουμπινες] και μεζε  ζορικο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #432395

    Εκει,κατου απ” τ΄αυλακι,μερικοι τζομπαναρεοι ας εχουν το νου τους και να προσεχουν. Κυκλοφορουν κακοποια στοιχεια. http://www.altemagazinegr.com/ok/k3/1.htm?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”> http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.</div>

    Ρε τα ακαθαρματα μαυρο φιδι που τους εφαγε,να στειλουμε τον καταληλο να καθαρισει  Μανοοοοοοοοοοοοοοοοο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #432427

    καλα ρε ακαθαρματα σας ειπα το σκ οτι εχουμε μετακομιση και……….την κανατε ολοι με ελαφρα πηδηματακια και μου κουναγατε και το μαντηλι!!!

    καλα ρε θα σας φτιαξω εγω!!!!

    και να πω οτι δεν σας εταξα?? σας ειπα θα εχω ΚΡΥΑ ΜΠΥΡΑ ΚΑΙ ΖΕΣΤΟ ΨΗΤΟ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #432436

    Εγώ Γιώργη μου το ΣΚ που έρχεται θα κουβαλώ ξύλα για το χειμώνα,με το γαιδουράκι μας,στο χωριό.Big SmileBig BossYeah... Sure

    Και για όποιον δεν το κατάλαβε,φεύυγωωω!!!Big SmileStill DreamingFeeling GoodSweet Kiss

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #432438

    Εγώ Γιώργη μου το ΣΚ που έρχεται θα κουβαλώ ξύλα για το χειμώνα,με το γαιδουράκι μας,στο χωριό.Big SmileBig BossYeah... Sure Και για όποιον δεν το κατάλαβε,φεύυγωωω!!!Big SmileStill DreamingFeeling GoodSweet Kiss

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού </div>

    Mήτσε το εργαλείο τι τέλη κυκλοφορίας πληρώνει?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #432441

    Μηδενικάαααααα,κι εκεί δεν πληρώνω ούτε χαράτσι,ούτε Δεη,ούτε νερό,ούτε κοινόχρηστα,κι αν δεν έμενα Αθήνα ούτε η εφορία με έβρισκε.Big BossConfident

    Και νερό έχω δικό μου και γάργαρο και ρεύμαBig BossYeah... SureFeeling Good

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #432445

    Εγώ Γιώργη μου το ΣΚ που έρχεται θα κουβαλώ ξύλα για το χειμώνα,με το γαιδουράκι μας,στο χωριό.

    προσεχε γιατι υπαρχουν και τριτε’ι’τες εδω μεσα…………….What?! 

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,926 έως 8,940 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων