ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,166 έως 9,180 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #436201

    Καλο μηνα και απο εμενα μαγκες . τι εγινε Μιχαλακη νοσταλγησαμε το βουνο ?

    πρεπει να κανουμε καμια διαιτα γιατι δεν μας βλεπω να ανεβαίνουμε πολυ ευκολα , αν πεσουμε θα κατρακυλάμε σιγουρα .

    Χαιρομαι που περασατε τοσο καλα . του χρονου να ερθετε και παλι και οπως λεει και Ο Μιχαλης να βρεθουμε καπου στην μεση , μια χαρα μου ακουγεται το Πολυκαστρο .


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    312
    CHRISB στις #436288

    Καλο μηνα και απο εμενα μαγκες . τι εγινε Μιχαλακη νοσταλγησαμε το βουνο ? πρεπει να κανουμε καμια διαιτα γιατι δεν μας βλεπω να ανεβαίνουμε πολυ ευκολα , αν πεσουμε θα κατρακυλάμε σιγουρα . Χαιρομαι που περασατε τοσο καλα . του χρονου να ερθετε και παλι και οπως λεει και Ο Μιχαλης να βρεθουμε καπου στην μεση , μια χαρα μου ακουγεται το Πολυκαστρο .

     

    Πως βρε μανίτσα μου,όχι πες μου πως θα την κάνεις την πουτάνα τη δίαιτα που τα ρουθούνια σου δουλεύουν καλύτερα και από το setter αλλά και του drathtaar και από τις 7:30 το πρωί μύριζες μες το χωράφι λουκάνικα και τσίπουρα ???????????

    Αλλά δεν φταίς εσύ, εκείνος ο χαιτάς που κάνεις παρέα φταίει για όλα που έχει καταπατήσει όλες τις ένοιες της λέξης δίαιτα και μας παρασύρει όλους στα τραπέζια της ακολασίας,ντροπή του και αίσχος του,μου χάλασε και την δίαιτα της Παναγιάς.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #436331

    Καλημερα στους συνειδητοποιημενους απο τα Χανια με πολυυυυυ love!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #436334

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #436437

    Καλημερα!!!
    Αφιερομενη σε ολα τα μελη του ΣΣΚΠ.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #436450

    Καλημερα!!!
    Αφιερομενη σε ολα τα μελη του ΣΣΚΠ.

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”> http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.</div>

    Πατάτε βρε ποιο ελαφριά ………………. http://www.inews.gr/t/%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%82_seismos.htm

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #436518

    Μπράβο στον Κώστα που τα έκαψε,τα έσπασεεεε κει κάτω στα ΧανιάBig Smile.Πρέπει να γιορτάσουμε το γεγονός με την κατάλληλη σύναξη……..

    Μάγειρα που έβοσκες σήμερα;Σε έψαχνε κι η Μαρίνα…….

    Εγώ πάντως πέρασα από το μαγαζί σου κι έλλειπες ενώ το τζιπ ήταν εκεί…..πουύ γυρίζεις;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #436572

    Μάγειρα που έβοσκες σήμερα;Σε έψαχνε κι η Μαρίνα……. Εγώ πάντως πέρασα από το μαγαζί σου κι έλλειπες ενώ το τζιπ ήταν εκεί…..πουύ γυρίζεις;

    ααααα….ωστε εσυ ησουν που μου ειπαν οτι με εψαχνε ενας κυριος που ειναι κυνηγος!!!!!! το καλοκαιρι κυκλοφορω με σκουτερ……το τζιπ το δινω στην γυναικαBig Smile

     

    πιο πολυ με πειραζει που δεν γνωρισα τον αγγελο που ακουει στο ονομα ΜαριναToo Sad

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #436642

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #436711

    Δοκιμες σε 22αρι !!!

    http://s259.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0076_zps60dfcb1e.mp4.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #436723

    Που εγινε αυτο φιλε Κώστα? Θελω και γωωωωωHa Ha

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #436726

    Πήραμε φόρα Κωστάκη βλέπωFeeling Good…….πάντως στο μικρό θέλεις πολλά ακόμηConfident……έχει κι αυτό την τέχνη του.Big Boss

    Όταν είδα το βίντεο στο fb,κατάλαβα την τεχνική σου πως τα τσάκισες…..Τα είχες για φάσες στο καρτέρι έτσι ψηλά που ήσουνBig Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #436728

    Που εγινε αυτο φιλε Κώστα? Θελω και γωωωωω

    Φιλε Beneto,ενα ταξιδακι στα Σφακια και θα μαθεις πολλα!!!

     

    Πήραμε φόρα Κωστάκη βλέπω…….πάντως στο μικρό θέλεις πολλά ακόμη……έχει κι αυτό την τέχνη του.

    Δημητρη,ηταν δυνατον να παω στα Σφακια και να μη δοκιμασω τετοια εμπειρια;

    Ασε που εριξα και με ενα Wesson στυλ Καλαχαν.Το γ@μιδι,κλωτσαε σα γαϊδουρι.(για ευνοητους λογους δεν τραβηξα βιντεο)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #436739

    Δοκιμες σε 22αρι !!!

    Γεια σου φίλε Κώστα! Πότε πρόλαβες και τα έκανες όλα αυτά! Συγχαρητήρια κιόλας για την επιτυχία σου στον αγώνα και το μετάλλιο, και σου εύχομαι πάντα τέτοια και καλύτερα. Κρίμα που, λόγω οικογενειακών και κοινωνικών υποχρεώσεων, δεν μου ήταν δυνατόν να βρίσκομαι κι εγώ στα Χανιά αυτές τις μέρες.

    Με ένα τέτοιο 22αρι ( το Colt δεν είναι?) έριχνα κι εγώ όταν άρχισα να πηγαίνω στο σκοπευτήριο πριν πολλά χρόνια, μετά με 9αρια και 38αρια, αλλά μου πέρασε γρήγορα η «κάψα»! Μόνο με τον κινητό (πήλινο) στόχο έχω «κολλήσει» (χρονία και ανίατη ασθένεια)!!! Είναι εντελώς άλλη φάση – καμιά σύγκριση!!!

    Δημητρη,ηταν δυνατον να παω στα Σφακια και να μη δοκιμασω τετοια εμπειρια; Ασε που εριξα και με ενα Wesson στυλ Καλαχαν.Το γ@μιδι,κλωτσαε σα γαϊδουρι.

    Έλα μωρέ!!! έτσι σου φάνηκε! κάθε αρχή και δύσκολη – αλλά γρήγορα το συνηθίζεις! Yeah... Sure

    Κώστα, έριξες και σπόρτινγκ στου Παράσχου, στ’ Ασκύφου? Μου έχουν πει ότι είναι πολύ ωραίο αλλά δεν έχω καταφέρει να πάω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #436741

    Tην επομενη φορα που θα ερθεις, γιατι σε βλεπω για “επιτημο δημοτη” Χανιων, θα κανονισουμε παρεα να ανεβουμε πανω. Το πιστολι εχει τη χαρη του, και το μικρο και το μεγαλυτερο διαμετρημα, αλλα οταν πας σε τετοια εργαλεια, για σταθερο στοχο νομιζω δεν εχει πλακα. Το δοκιμασα με ενα 45αρι Para Ordance και δεν ενθουσιαστηκα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,166 έως 9,180 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων