ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,226 έως 9,240 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #437502

    Μια φορά θα το γράψω.Σε αυτό το τόπικ κάνουμε την πλάκα μας και ασχολούμαστε και με το άλλο χόμπυ μας,την καλή μάσα.Όποιος το παρακολουθεί από την αρχή θα δει ότι τσακωμοί δε χωράνε.

    Καταστάσεις του στυλ<<μου είπε,του είπα,μου έγραψε του απάντησα>> δε συνάδουν με το προφίλ των μελών εδώ.Εδώ γράφουμε ελεύθερα τη γνώμη τη δική μας,όχι καθ΄υπόδειξη άλλων και κάνουμε την πλάκα μας.Δεν είναι τυχαίο,ότι το συγκεκριμένο τόπικ,που είναι το πιο παλιό από τα λεγόμενα club,συνεχίζει εν αντιθέσει με άλλα,χωρίς εντάσεις,με τα περισσότερα μέλη που ξεκίνησε και όποιο νέο συνάδελφο θέλει να έρθει.
    Παρακαλώ για την κατανόηση των παραπάνω.
    Απλά +100

    καλημερα

    Μάνο σερβίρεις και δω ή να ‘ρθω δίπλα?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #437505

    Περασατε που περασατε απο εδω,αφησατε το στιγμα σας,χαθηκε να συμπληρωσετε και μια αιτηση απευθηνομενη στον Προεδρο για ενταξη μελους στο ΣΣΚΠ;
    Τοση προβατινα τρωτε,τοσα τριγλυκεριδια (και οχι μονο) κουβαλατε,να πανε χαμενα;;;;;
    Για ξανασκευτητε το.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #437511

    Υπάρχουν δύο πολύ σοβαρά ζητήματα το τελευταίο καιρό στο σύλλογο που θέλω την γνώμη σας (τώρα που δεν έχει internet o geo-benelli).
    Δεν φτάνει που με λέει άθεο η κουφάλα (εγώ τον λέω Ελ. Λουκά) υποστηρίζει κι’ όλας ότι η αποβολή του Χολέμπας στο παιχνίδι με το Λιχτεστάιν ήταν βλακεία του. Εγώ λέω ότι ο παίχτης είχε την μπάλα, έτρεξε τόσα μέτρα, ο ένας του μάζεψε τα πόδια, ο άλλος του έκανε κεφαλοκλείδωμα χωρίς να τον αφήνει και μέσα σ’ όλη την ένταση του αγώνα και της στιγμής αυτός προσπαθεί να πατήσει στα πόδια του να σηκωθεί και έχει τον μαλάκα κρεμασμένο σαν μαιμού ενώ έχει τελειώσει η φάση. Του κλείνης ή δεν του κλείνεις το σπίτι του τρόμπα?
    Όποιος μπορεί να κρατηθεί στην φάση να πάει για μοναχός.
    Mπορούμε να το βάλουμε σαν θέμα και στην επόμενη συντονιστική.

    Υ.Γ. Μετά φταίω εγώ που του καπνίζω τα ματάκια και του τα κάνω σαν γερμανικά παγούρια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #437519

    ΘΕΟΛΟΓΗ ΚΑΙ ΜΑΝΟ,σας ευχαριστώ για τη στάση σας και τις αμφότερες εξηγήσεις σας και θα χαρώ αν γίνεται να λυθεί κι η όποια παρεξήγηση έχει δημιουργηθεί μεταξύ σας.Έχουμε τόση ένταση στη ζωή μας δυστυχώς που είναι κρίμα να χαλιόμαστε και για τα χόμπυ μας.
    ΚΩΣΤΑ(sniper645),καλή η παραίνεσή σου,αλλά μη μας κατηγορήσουν και για προσυλητισμό…..Εμείς εδώ οικιοθελώς δηλώσαμε συμμετοχή.ΔΕΝ φέρνουμε κανένα με το ζόρι ούτε του υποδυκνύουμε τι να κάνει,όπως ενδεχομένως γίνεται αλλού.Χαρά μας να έρχονται νέοι συνάδελφοι να γεμίζει το μαντρί,να μεγαλώνει η παρέα .
    Γιάννη μου είμαι στη δύσκολη θέση να συμφωνήσω με το Γιώργο το μαύρο το πιστόλι.Δεν έπαιζε στην αλάνα της γειτονιάς του για να του ξηγηθεί <<αντρίκια>>αλλά στην Εθνική σε ένα παιχνίδι κρίσιμο,που δεν είχαμε ακόμη εξασφαλίσει αποτέλεσμα και που πριν λίγο είχε δεχθεί κάρτα για τον ίδιο λόγο.Όσα δίκια κι αν είχε δεν αντιδράς έτσι παιδιάστικα κι αλανιάρικα.Παίρνεις το φάουλ και συνεχίζεις για το αποτέλεσμα.Κι αν γουστάρεις ικανοποίηση τον περιμένεις έξω από το γήπεδο.
    Και για να σας ιντριγκάρω λίγο,ποιά μέλη του μαντριού σήμερα το μεσημέρι συγκεντρώθηκαν σε ΒΔ προάστιο,προσφάτως ταλαιπωρημένο από φωτιά και τι έλεγαν;
    Και ποιο εκλεκτότατο μέλος του μαντριού σήμερα το πρωί πήγε για κυνήγι μαζί με άλλο μέλος,κατά Λαύριο μεριά φορώντας παπούτσια μπαλαρίνας κατά δήλωσή του;ε;

    Όλα τα μαθαίνει ο τσοπάνος του μαντριού σας αγαπά και σας προσέχει….κι εσύ μικρέ δικάβαλε(το έσφιξες το ρακόρ στο καζανάκι;;) να προσέχεις τη γκλίτσα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #437522

    Η διαμόρφωση των συνόρων των χωρών της Ευρώπης από το 1000μ.χ. μέχρι σήμερα, είναι πολύ ωραίο, δείτε το.
    http://www.liveleak.com/view?i=f54_1337075813

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #437528

    ……εεελα λέμεεεεε

    ΤΟ καρτεροτράγουδο !!!αυτο θα βάζω στη γελοία σε κανα μήνα…αντιλαμβάνεστε !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #437532

    Αγαπητέ Εν Χριστώ αδερφέ Ευστάθιε……έχεις ξεφφφφύυυυυυυγγγγγγγ!Τέτοια μου βάνεις και μου ξεσηκώνεις τα κριάρια.Με το στανιό τα κρατώ,ιδίως κείνο του γέρικου απ΄την Αρτα και τάλλο το κούτσ..ικο το μικρό απ΄τη Λαμία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #437534

    Όλα τα μαθαίνει ο τσοπάνος του μαντριού σας

    Αγαπητέ και φίλτατε Δημήτρη.
    Μπορεί σαν τσοπάνος να τα μαθαίνεις όλα αλλά σε πληροφορώ ότι ποτέ δεν ξέρεις το λόγο που γίνονται κάποια πράγματα.
    Ξέρεις ότι ο πρόεδρος είναι μεγάλο μούτρο και για να φοράει παπούτσια μπαλέτου έχει το λόγο του. 😉
    Και για να στο κάνω πιό λιανά γιατί είσαι ντιπ γκάου αν πήγαινα με τσαρούχι ρε θα σκιαζότανε το παλικάρι. Οπότε είπα να με δει λίγο πιό λάιτ να σπάσει ο πάγος και μετάάάάά……………….φσσσσσσσστττααααουουουουου 😉 =D

    Τώρα όσον αφορά τη μάζωξη που λέτε και ξαναλέτε να είστε έτοιμη από την άλλη βδομάδα. Τηλέφωνα απ’ ότι ξέρετε δεν θα πάρει κανένας και η ενημέρωση θα γίνει από δω.
    Επ’ ευκαιρία αυτής της συγκέντρωσης θα έχουμε και αρχαιρεσίες στο σύλλογο για νέο Δ.Σ. καθώς ετοιμάζεται και το καταστατικό του συλλόγου το οποίο ανατέθηκε σε γνωστό χασοδίκη των Αθηνών. (tsar έχεις μια βδομάδα περιθώριο)
    Επίσης το νέο Δ.Σ. που θα προκύψει θα συνεδριάσει και επιτόπου για να ληφθούν αποφάσεις για την οριστική διαγραφή ή την παραπομπή στο πειθαρχικό των μελών που στραβοπάτησαν και κυλίστηκαν στο βούρκο.
    Νομίζω ότι η παραπάνω ενέργεια είναι απαραίτητη γιατί κάποιοι έχουν μπερδέψει τη βούρτσα με την λούτσα κι όταν μιλάμε για μέλη αναφερόμαστε ΜΟΝΟ σε μέλη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #437539

    το κούτσ..ικο δεν έχει online;;μεγάλη απώλεια !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #437540

    Εγώ δεν έγραψα ποιος που πότε και γιατί σήμερα το πρωί.Οι διευκρινίσεις απαραίτητες γιατί λίγο αλλοιώς ετέθησαν τα γεγονότα.
    Ποιοι θα βγουν στον ντάκο αλήθεια;Τα λαμόγια έτσι κι αλλοιώς είναι εκτός συναγωνισμού-παιχνιδιού και συλλόγου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #437541

    βάζω υποψηφιότητα για πρόεδρος,και δεν θέλω σχόλια χαχαχαχαχαχα

    θα τρώτε με χρυσά πηρούνια,κουφαλίτσεεεεεεεεεες χαχαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #437542

    Μικρέ δικάβαλε,η μόνη υποψηφιότητα που μπορείς να βάλεις είναι να σε έχω στην αναφορά.Κι αν τη γλυτώσεις άντε να σε βάλω κολαούζο-οδηγό του προέδρου…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #437543

    γουστάρω αρχαιρεσίες!!!να προτείνω να κρεμάσουμε και κουδούνα στον νεοεκλεγέντα πρόεδρο;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #437544

    Στάθη μη μου βάζεις ιδέες κι έχω ένα ζακυνθινό περίσεμα…..να δεις πως ακούγεται!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #437545

    βάζω υποψηφιότητα για πρόεδρος,

    Εγώ ψηφίζω από τώρα Μάνο δαγκωτό.
    Για να μπει νέο και υγιεινό αίμα στο μαντρί.
    Το σπέρμα μόνο θα είναι το παλιό που είναι και ελεγμένο. Μιλάμε για εγγύηση =D

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,226 έως 9,240 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων