ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,406 έως 9,420 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #441986

    Πολλούς λιποτάκτες βλέπω!Τι γίνεται;

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    Κυνηγετικά θα μ’ εκπροσωπήσει ο Geo, διατροφικά ο Chris, θα ‘ναι σαν να είμαι εκεί.
    Ο Geo έχει εντολές να βγαίνει μπροστά στην τσιχλόφασσα και να πυροβολεί (η μέγιστη σκοπευτική οδηγία), O Chris έχει εντολές ν’ αρπαζει το προβατινοπαιδάκι κατ’ ευθείαν από την σχάρα με το χέρι και τα λάδια να τρέχουν στο πηγούνι καθώς θα χαιδεύει με τα λαδωμένα χέρια του το μούσι του ksap.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #441991

    Thanks LORD.<br>
    Τάκη σε τι χρώμα είναι;Τις μαρινάδες τις κάνει μόνος του ή με τη βοήθεια της Μαρίνας;

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    εγω βοηθουσα ως τωρα το μαρινακι με τις μαριναδες και……… ‘μολις τελειωσα’…. α, ρε πετρουλα που χαθηκες εσυ που μας ελεγες και τον καιρο γυμνη…… 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #442115

    Κυνηγετικά θα μ” εκπροσωπήσει ο Geo, διατροφικά ο Chris, θα “ναι σαν να είμαι εκεί.<br>
    Ο Geo έχει εντολές να βγαίνει μπροστά στην τσιχλόφασσα και να πυροβολεί (η μέγιστη σκοπευτική οδηγία), O Chris έχει εντολές ν” αρπαζει το προβατινοπαιδάκι κατ” ευθείαν από την σχάρα με το χέρι και τα λάδια να τρέχουν στο πηγούνι καθώς θα χαιδεύει με τα λαδωμένα χέρια του το μούσι του ksap.<br>

    Μπορώ να σε διαβεβαιώσω,φίλο,οτι οι εκπρόσωποί σου ήταν απολύτως πιστοί στις “εντολές” σου!!!
    (μην το χάσεις την επόμενη φορά) !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #442147

    Περάσαμε υπέροχα.Αφού το πρωί ο πρόεδρας με κάτι νο λιμιτ ιδιοκατασκευή ξέρανε όσους τον έβλεπαν και μια τσίχλα σε κάτι στάδια(αρχαίο μέτρο μέτρησης) απόσταση,μαζευτήκαμε και σπάσαμε πλάκα….ε..πιατάκια καμιά 200αρια τεστάροντας έα δίκανο του γιατρού παλαιολιθικών διαστάσεων και τσοκαρίσματος,από αυτά που χρησιμοποιούσαν για βολές πυροβολικού…Μετά λόγω κόπωσης μας έκοψε lord..α.Αρχίσαμε το ψήσιμο και το τάισμα πρώτα των σκυλιών και των μικρών(ο γιός μου ο μικρός ο Κώστας)καθώς και τον Geo-benelli,μικρός είναι κι αυτός,τόσο που τώρα βγάζει μαλιά.Ότι έβγαινε στα μικρά να δοκιμάσουν.Δόξα τω Θεώ πλούσια τα ελέη για όλους,τόσα ώστε ο Φώτης να προσπαθεί να συμφιλιωθεί με τη Φαίη μου και νατην ταίζει στο στόμα.Αυτά περιληπτικά.
    Τα σημαντικά της ημέρας:Ο Ρόκο έμαθε να μπαινοβγαίνει στο αμάξι του γιατρού,ο οποίος για ακόμη μια φορά ήταν σκέτο σουπερ-μάρκετ(τα πάντα όλα)
    Ο Φώτης να προσπαθεί να συμφιλιωθεί με τη Φαίη
    και το σημαντικώτερο,ο Geo-benelli,απαρνήθηκε το μαύρο το πιστόλι για τα μάτια μιας ξανθιάς γνήσιας Ιταλίδας,FABARM TITAN H 35και δε χωρούν διαψεύσεις,υπάρχουν και φωτό.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #442163

    Περάσαμε υπέροχα

    .Δόξα τω Θεώ πλούσια τα ελέη για όλους,

    Δέν έχω τι άλλο να πώ….Ηταν όλα υπέροχα ,ΜΑ ΟΛΑ!!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #442168

    Μιά φορά είπα και εγώ να βγάλω φωτογραφίες ….και έμεινα από μπαταρία…..
    Οπότε περιμένω και εγώ φωτο-βίντεο-ρεπορτάζ από τους εμπειρότερους.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #442195

    και το σημαντικώτερο,ο Geo-benelli,απαρνήθηκε το μαύρο το πιστόλι για τα μάτια μιας ξανθιάς γνήσιας Ιταλίδας,FABARM TITAN H 35και δε χωρούν διαψεύσεις,υπάρχουν και φωτό.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #442197

    Ρε ποιον δουλεύετε? Η coca cola δίπλα είναι!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #442198

    Έτσι είναι οι απιστίες γίνονται με τη βοήθεια οινοπνεύματος,πνεύματος και μπόλικη coco-cola original που τελικά κατανάλωσε ο Γιώργος,αφού λίγο πριν είχε δοκιμάσει το νάμα,που εσύ λες ξυδιά δολοπλόκε Αρτινέ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #442199

    Γιάννη όπως κατάλαβες γίνεται συνομωσία για να καλυφθεί η απιστία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #442222

    Γιάννη όπως κατάλαβες γίνεται συνομωσία για να καλυφθεί η απιστία.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    Εγώ φίλε βλέπω ξεκάθαρα τον Geo με κάτι σε απόχρωση τιτανίου, καμία συγκάληψη λοιπόν.
    Τελικά είμαστε πολύ “κακά” παιδιά και “κακή” παρέα 🙂 .
    Βάλτε και άλλες φώτο και αφήγηση γιατί αν περιμέναμε από τον Μαμαλάκη (Τάκη) καήκαμε 🙂 .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #442287

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #442290

    Ωραίο το βίντεο Κώστα και διαφωτιστικό.Τελικά με τη βοήθεια του βίντεο λύθηκε το μυστήριο.Για ένα κουτί γλυκά(δωροδοκίαααα)πρόδωσε τη μελαχροινή Ιταλίδα του(benelli) για μια ξανθιά Ιταλίδα(Fabarm) ο Γιώργος.Γιατρέ με τις δωροδοκίες σου!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #442316

    φιλαρακια το καψατε το πελεκουδι εμαθα εχτες…….. ο ψηστης με αντικατεστησε επαξια, ομως η προβατινα εμαθα οτι ηταν σκληρη και καποιοι δεν ειχαν δοντια να την μασουλησουνε…….αντιθετα εμαθα οτι τσακισατε κατι μ@μ@τα λουκανικα…. 😀

    γιωργακη αγορι μου….σου ‘παει’ παρα πολυ η τιταν, μηπως να τα πουλησεις ολα και να παρεις μια???….. 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #442373

    Από εδώ και πέρα τέρμα τα ΔΣ τύπου Πρόεδρος, Αντιπρόεδρος, γραμματέας κτλ για το σύλλογο.
    Νέα κλιμάκωση στα πρότυπα της Ελληνορθόδοξης

    Πατριάρχης
    Αρχιεπίσκοπος
    Μητροπολίτης
    Επίσκοπος

    Αρχιμανδρίτης
    Πρωτοπρεσβύτερος
    Πρεσβύτερος (Ιερέας)

    Αρχιδιάκονος
    Διάκονος

    διαλέξτε θέσεις τώρα που ακόμα γυρίζει χαχαχα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,406 έως 9,420 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων