ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,496 έως 9,510 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #443706

    ας επιλέξουν τη βάσανον του βαρελιού,όπως επιθυμεί ο επίδοξος μάγερας,τον οποίον παρεπιμπτόντως ας αντιμετωπιστεί με συμπάθεια(βαζελίνη) καθώς εθελοντικώς προσέρχεται.

    Το εθελοντικώς μου άρεσε ρε Μήτσο 🙂

    Θυμάμαι πριν αρκετά χρόνια σε ένα καράβι είχα ένα Ναύκληρο (Λοστρόμο) που είχε χρόνιο πρόβλημα με το στομάχι του ο άνθρωπος.
    Κάθε φορά λοιπόν που είχαμε καμιά κρεατόσουπα για φαί πήγαινε στο μάγειρα και του έλεγε:
    – Μάγειρα κράτα μου μια μερίδα χωρίς αλατοπίπερα γιατί μ’ έχει πεθάνει το στομάχι!
    – Μείνε ήσυχος! του απαντούσε ο μάγειρας αλλά πάντα του το έφτιαχνε μπαρούτι το πιάτο.
    Την πάτησε καναδυό φορές ο Γιάννης (ο ναύκληρος που λέγαμε 😉 ) οπότε μπουκάρει στο μαγειρείο και του λέει:
    – Την επόμενη φορά που θα ξαναρίξεις πιπέρι με το φτιάρι στο φαί θα σε γ..ήσω!
    Αποτέλεσμα……………

    Μπορεί να μην τρωγότανε η σούπα αλλά ο μάγειρας το χαιρόταν 😉

    Κάπως έτσι τον κόβω και το δικό μας γιατί όλο στην γκλίτσα του τσοπάνη τρίβεται. 😉


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #443708

    …κόψανε τα πουλιά κι αρχίσαμε τις “μυήσεις” ;;;; 😯

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #443709

    Αμαν σε αυτο το εκλησιαστικο συμβουλιο,δωστε μια θεση Hunter21GR !! ((ΤΟ ΠΑΙΔΙ,που βγαζει το κερι στην ΩΡΑΙΑ ΠΥΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ. Π.Χ το παπαδοπαιδι..

    Ε!! όχι να το ρίξουμε και τόσο χαμηλά το παλικάρι!! 😯

    …κόψανε τα πουλιά κι αρχίσαμε τις «μυήσεις» ;;;;

    Απλά τους κρατάω σε φόρμα για αργότερα που θα αρχίσουν το περπατητό 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #443710

    χαχαχαχαχ……δεν παιζεστε ρε φουστηδες……. 😀
    εσυ κωστακη ειπαμε ναυτικος δεν ησουν???? α,ρε μαγκα…για τυπους ‘εμπειρους’ σαν και εσενα το φτιαξανε το ανεκδοτο…….εξαλου ολα βγαλμενα μεσα απο την ζωη ειναι….. 😀

    για παπαδοπαιδι δεν κανω εγω……καλυτερα πορνο-παπας….εξαλου εχουμε πολλους απο δαυτους μεσα στην εκκλησια μας…. 😀
    ελπιζω μονο να μην με αφορισετε!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #443714

    Ήταν ένας παπάς στου οποίου την εκκλησία δεν πάταγε ψυχή, ούτε καν στη λειτουργία.

    Τι να κάνει, τι να κάνει ο παπάς, αποφασίζει να βγει στους δρόμους της πόλης με το ράσο και το θυμιατό, για να ψάλλει.

    Βγήκε λοιπόν στο δρόμο κι έψαλλε.

    Ο κόσμος τον κοιτούσε απορημένος αλλά ο παπάς το χαβά του.

    Χωρίς να το πάρει χαμπάρι φτάνει έξω από μια ταβέρνα κάπου στους Θρακομακεδόνες.

    Καθώς έκανε τον κύκλο της πλατείας ψάλοντας και θυμιατίζοντας τον βλέπει ο ταβερνιάρης που είναι και ψιλό γκέι και του λέει με τσαχπίνικη φωνή:

    “Ψιτ, καλέ εσύ με το ριχτό, καλέ σου καίγεται το τσαντάκι…”

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #443720


    Καλησπέρα παλληκάρια μου…δοκιμάζω τη νέα μου τζίφρα!!!

    Μάλλον θέλει μάζεμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #443755

    προεδρε μου αγαπητε μου κληρικε, καθως απηγγειλα στην κυρα-μανωλενα το καλο αλλα παλιο ανεκδοτο σου μου ειπε να σου μεταφερω τα εξης:
    1ον) το ανεκδοτο λεει: ‘καλε εσυ με το μουσακι το τσαντακι σου εχει παρει φωτια’ και ο παππας ηταν γκε’ι’….ποιος απο τους δυο μας ειναι μουσατο αγορι??????….χαχαχα
    2ον)Οσον αφορα τον γκει ταβερνιαρη, σε προσκαλει να ανεβεις μια βολτα απο την στρογγυλη πλατεια για να σου δειξει τις ‘ανηφοριες’ που εχουμε εδω πανω μιας και ειμαστε βουνισιοι…… 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #443762

    Στης Πάρνηθας τις ανηφοριές,κοντουουουουλες καιαιαι μελαχρινές,σε γέλασε μια κουνιστήηηη,με κοτσίιιδα φουντωτήηηη!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    312
    CHRISB στις #443764

    Ρε Μανωλάκη μια κουβέντα σου είπε ο άνθρωπος και του είπες διακόσιες πως το πήρες έτσι λες και σε είπε καμπούρη,
    ψιλο gay σε είπε ψέματα είναι????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #443781

    Ρε Μανωλάκη μια κουβέντα σου είπε ο άνθρωπος και του είπες διακόσιες πως το πήρες έτσι λες και σε είπε καμπούρη,<br>
    ψιλο gay σε είπε ψέματα είναι????<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    μωρη Νταλια εσυ τι πεταγεσαι τωρα???…….μηπως απο φοβο μην χασεις την εξεχουσα θεση που κατεχεις στο κλαμπ??…. 😀
    μη φοβασαι κοπελαρα μου…..Η Νταλια ειναι μια και παραμενη μοναδικη εδω μεσα…..χαχαχα

    Στης Πάρνηθας τις ανηφοριές,κοντουουουουλες καιαιαι μελαχρινές,σε γέλασε μια κουνιστήηηη,με κοτσίιιδα φουντωτήηηη!

    οσο για εσενα….θα σε φτιαξω εγω….θα σε κανω να τρεχεις καθε ενα λεπτο στην τουαλετα…Ψαλτη θα σε κανω,αλλα οχι της εκκλησιας!!!!….. 😀

    το βιντεακι ειναι αφιερωμενο στον φιλο μου Λεων…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #443785

    Άνευ σιέλου εις την βάρελον.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #443789

    Tελικα το παιγχνιδι με το βαρελακι πως το παιζετε;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #443809

    Tελικα το παιγχνιδι με το βαρελακι πως το παιζετε;;;<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html<br>
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.

    </div>

    δες εδω ενα μικρο παραδειγμα….η διαφορα ειναι οτι ο ‘νεος’ ειναι μεσα στο βαρελι και οχι πισω απο τον τοιχο ….και οι παλιοι ‘δοκιμαζουν’ τα ‘καλουδια’ του νεου για να εγκρινουν,απλα η εκδοχη του βαρελιου βοηθαει να ‘εξυπηρετηθουν’ περισοτεροι ενδιαφερομενοι ολοι μαζι…….χαχαχα

    Διαγράφηκε link λόγω παράβασης των όρων χρήσης
    mod1

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #443814

    Α,μαλιστα,καταλαβα.Ομολογω οτι τη σταση του “μπεκρη μεζε” δεν την ηξερα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #443817

    Α,μαλιστα,καταλαβα.Ομολογω οτι τη σταση του «μπεκρη μεζε» δεν την ηξερα.<br>

    σιγα-σιγα θα τα μαθεις ολα κωστακη μου…..οσο θα γκριζαρεις,τοσο θα μαθαινεις και απο κατι….μεχρι να φτασεις στο επιπεδο του μουσατου οπου πλεον θα εχεις ‘εμπειρια’ αλλου επιπεδου….. 😀

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,496 έως 9,510 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων