ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,826 έως 9,840 (από 10,823 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

• Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007

Αρ. μηνυμάτων:
    2960
    naval στις #451908

Για τον ksap που μου λέει να βαλω φώτο τους τσαλαπατεινούς με θερμοκρασία κάτω από το μηδέν, σήμερα όπως είχα την κουκούλα και περίμενα το αυτοκίνητο με -7, πιάνει το μάτι μου κάτι από δεξιά και πίσω (από τις πολυκατοικίες που μένω) να έρχεται και να βουτάει μπροστά σε μία μεγάλη μάντρα με μπάζα ………. φασιανός. Είμαι στην άκρη της πόλης αλλά δεν έχει και καμιά τρελή φύση γύρω να δικαιολογεί τέτοιο θηραμα.
    Το κυνήγι απαγορεύεται και μάλιστα δεν έχουν ιδέα τι είναι αλλά παρ’ όλα αυτά δεν θα δεις κοπάδια από φάσσες, λαγούς να τρέχουν στα χωράφια ή τα δέντρα να πνίγονται από πουλιά. Άλλα πράγματα χαλάνε την φύση και όχι το κυνήγι. Καυσαέριο, φασαρία, εγκατάλειψη της υπαίθρου κτλ κτλ.

"Τα ψέματα που λένε οι Έλληνες είναι σε μεγάλο βαθμό παρόμοια με τα ψέματα που λένε όλοι οι άνθρωποι του κόσμου, και οι αιτίες τους είναι εν πολλοίς οι ίδιες. Εγώ υποστηρίζω, ωστόσο, ότι εδώ εμείς λέμε περισσότερα ψέματα, και τα λέμε επειδή έχουμε την ίδια την έννοια της αλήθειας σε μικρότερη υπόληψη από ό,τι μεγάλο μέρος της υπόλοιπης ανθρωπότητας."
    Το κείμενο αυτό γράφτηκε από το Θοδωρή Γεωργακόπουλο.
    H μισή αλήθεια είναι το ψέμα του πονηρού και του δειλού 😉

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/3/2013

Αρ. μηνυμάτων:
    1377
    Hunter21GR στις #451911

Μάνο τους σταμάτησαν και τους έδειξαν το χαρτί της κωλονοσκόπησης για να τους αφήσουν. Τέτοια κατάντια τα παπούδια.

Αμμμμμ……πεσ’τα βρε γιαννη μου αυτα να τα ξερουμε….ετσι την ‘γλιτωσαν’ λοιπων τα γεροντια μας… 😀
    και εγω που λανθασμενα νομιζα οτι τους λυπηθηκαν οταν ειδαν το size στο ‘πακετακι’ που ηταν xs…..μαλλον στο δαχτυλο θα τις βαζουνε για να ειναι τετοιο size 😀

"οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει…..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!"

Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!!

ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!
    Μανος

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/1/2011

Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #451916

προτείνω αύριο να εκδράμουμε δια κυνήγι κυχλίδος

Εγώ για ”κυχλίδος ”δέν πάω…..Να μου χαλάσετε το Σάββατο!!!

Γιά τσιχλοκότσυφα άμα θέτε ….έρχομαι.
    Εχω ρίξει την αίτηση ….και περιμένω έγκριση,να δούμε τί ώρα θα γίνει η συνεδρίαση.

Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο…..

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009

Αρ. μηνυμάτων:
    3611
    manosbmw στις #451917

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Hunter21GR wrote:</div>
    σε ποιο μεγεθος βρεθηκε???

Μετά την εύλογη απορία του νέου προτείνω αύριο να εκδράμουμε δια κυνήγι κυχλίδος και ταυτόχρονα να συνεδριάσουμε για κάποιες αλλαγές που πρέπει να γίνουν στη μύηση των νέων μελών.<br>
    Προτείνω από τώρα στο βαρέλι να τοποθετηθεί και παράθυρο αλλά και λίστα, ώστε να βλέπουν αλλά και να θυμούνται στη συνέχεια τα νεοεισερχόμενα μέλη ποιός τους την «έκατσε» ποιό γερά για να αποφευχθούν παρόμοιες ερωτήσεις στο μέλον.
    :D<br>

<hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

</div>

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    7/3/2008

Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #451922

Είναι αλήθεια ότι στις τσέπες του Sniper βρέθηκε το παρακάτω αγορασμένο απ” τα Σέρρας?

xaxaxaxaxaxa,με΄κανες και γελασα ρε Γιαννη!!!!!!!!!!!!

http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    "Το αργο ειναι μαλακο και το μαλακο..γρηγορο."
    "Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα".

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    7/3/2008

Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #451924

Μάνο τους σταμάτησαν και τους έδειξαν το χαρτί της κωλονοσκόπησης για να τους αφήσουν. Τέτοια κατάντια τα παπούδια.

Ε,ε “κρατει”,δεν εχουμε γτασει σε αυτο το κεφαλαιο….

http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    7/3/2008

Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #451925

Εχω ρίξει την αίτηση ….και περιμένω έγκριση,να δούμε τί ώρα θα γίνει η συνεδρίαση.

Ε ρε με αυτη τη γραφειοκρατια που εχεις μπλεξει…… οσο για την συνεδριαση,φροντισε να φορας τσιγκινο σωβρακακι.!!!!

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/5/2003

Αρ. μηνυμάτων:
    3299
    ΛΕΩΝ στις #452042

Τι έγινε στο μαντρί,τέτοια νεκραμάρα!Τ ανάσκελα έπεσαν μερικά μέλη μόλις περπάτησαν 1-2 ωρίτσες στον κάμπο.Έκαψαν λίπη,πρωτείνες,διοξίνες,τριγλυκερίδια τα πάντα όλα,έτοιμοι για γενικές εξετάσεις έγιναν.Χρειάζονται άμεσα ψητοθεραπεία μου φαίνεται για να συνέλθουν.Μόνο ο Κουτσούκ,έβαλε το τούρμπο και δεν καταλάβαινε τίποτα,αφού να φανταστείτε σήμερα που τον είδα στον αγώνα τα τσάκιζε!!!:)

Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/1/2011

Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #452063

.Μόνο ο Κουτσούκ,έβαλε το τούρμπο και δεν καταλάβαινε τίποτα,αφού να φανταστείτε σήμερα που τον είδα στον αγώνα τα τσάκιζε!!!:)

Αμα τα τσάκισε σήμερα ….Χίλια μπράβο!!!Εκανε όμως και καλή προπόνηση χθές και για φυσική κατάσταση και σκοπευτική!!!!!
    Τώρα να έρθουμε στα δικά μας…πέ μου ρε Δημήτρη ”τί εστί κάμπος΄΄…..Εγώ είδα κάμπο το καλοκαίρι με τους βόρειους ,ισάδι ρε παιδί μου,με τα τριφυλάκια του …με τα μπαμπακάκια του ,αυτό ήτανε κάμπος ναί!!!
    Κάμπο με ανηφόρα δέν έχω ξαναματαδεί!!!
    Κάποια στιγμή νόμισα ότι ανεβαίνω το Καιάδα ανάποδα ,να τρέχει ο ιδρώτας ποτάμι …να δολώνουν τα ματομπούκαλα…
    Μή μου τα λέτε έτσι ,όλα εύκολα,αισθάνομαι πιό πολύ γέρος!!!

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    7/3/2008

Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #452068

Μή μου τα λέτε έτσι ,όλα εύκολα,αισθάνομαι πιό πολύ γέρος!!!

Eχει μπερδεψει λιγο το βολεϋ με το τρολεϋ ή τη βουρτσα με την μπατανοβουρτσα!!!!
    Ενταξει μωρε,για τον Μητσο ειναι ολα “ισαδι”,μην ξεχνατε οτι στο παρελθον ηταν G.I.JOE!!!

υσ.Προεδρε,κανε κατι να αλλαξει αυτη τη ρεζερβοθηκη.Μου εχει βαλει το siba,το λιονταρακι του Disney.Να βαλει κατι πιο….”αντριδι” βρε παιδακι μου.

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003

Αρ. μηνυμάτων:
    4135
    ksap στις #452076

για τον Μητσο ειναι ολα «ισαδι»,μην ξεχνατε οτι στο παρελθον ηταν G.I.JOE!!!

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι βάλανε τους πιό ηλικιωμένους να ανέβουνε τη ρεματιά στην κόντρα και οι “νεολαίοι” πιάσαν το δρόμο και τα καρτέρια. Έτσι ανεβαίνω κι εγώ 15 βουνά. Άσε που είναι κι άχρηστος και τουφεκαλεύρης. Είδατε πόσες τσιχλίτσες έκανε? Στο μόνο που τον παραδέχομαι είναι ότι τις κοψοχόλιαζε

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/1/2011

Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #452116

βάλανε τους πιό ηλικιωμένους να ανέβουνε τη ρεματιά στην κόντρα

Eγώ από την επόμενη φορά θα βγάζω φωτογραφίες….αυτούς του ανηφορικούς κάμπους…..
    Ετσι για να έχουμε και μιά δεύτερη γνώμη

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009

Αρ. μηνυμάτων:
    931
    geo-benelli στις #452120

Μόνο ο Κουτσούκ,έβαλε το τούρμπο και δεν καταλάβαινε τίποτα,αφού να φανταστείτε σήμερα που τον είδα στον αγώνα τα τσάκιζε!!!:)

ασε μητσαρα ……ενω το τουρμπο εδινε πιεση φουλ…..ξαφνικα βουλωσαν τα σωλινακια στη μεση της ειδικης, και τα παιξε το τουρμπο,ανεβασε θερμοκρασια, και παει τσακιστικα στο τελος!!!!
    εφυγα με γερανο!!!!

BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN)
    Σ.Σ.Κ.Π
    Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!
    ΗΘΕΛΕ, ΛΕΕΙ, ΝΑ ΝΑΙ ΛΕΥΤΕΡΟΣ. ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΝ……..

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009

Αρ. μηνυμάτων:
    931
    geo-benelli στις #452121

τωρα γιατρε εισαι λιγο υπερβολικος!!!!!!

ΠΟΥ ΤΗς ΕΙΔΑΤΕ ΤΗΣ ΑΝΗΦΟΡΕΣ????? ΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΧΑΧΧ

BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN)
    Σ.Σ.Κ.Π
    Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!
    ΗΘΕΛΕ, ΛΕΕΙ, ΝΑ ΝΑΙ ΛΕΥΤΕΡΟΣ. ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΝ……..

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    8/9/2012

Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #452127

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>ksap wrote:</div>
    Αλλά είδε,ς όταν βρήκαν τα σκάγια και ρώτησαν τι είναι αυτά, τι ωραία το χειρίστηκα!!

Aκουστε τι σκεφτηκε ο ανθρωπος και τους ειπε…..σημειοτεων,μου εφυγε το τσιγαρο απο το στομα.

«Τι ειναι αυτα κυριε;;; (ερωτηση)<br>
    «Σκαγια»,απανταει ο Κωστας.<br>
    «Γεμιζετε φυσιγγια»;;;;<br>
    «Οχι,τα χρησιμοποιω για βαρακια στα ποδια,βαζοντας τα σε ειδικη θηκη,για το jokking!!!!!!

EΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!<br>

<hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html<br>
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.

</div>

διαβαζω τις τελευταιες 2 σελιδες μπορω να σας πω οτι εχω κλαψει απο τα γελια……
    οσο μεγαλωνεται για να μη πω γερνατε ξεφευγεται…
    μονο στη σκεψη σε αυτο το διαλογο , ειναι σα να σας βλεπω μπροστα μου.
    πες μου οτι τους χαμογελαγε κιολας οταν το λεγε .
    τη συνεχεεια του διαλογου δεν μας την ειπες..

Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας και κοντακι by angelo!!!!!
    ΒΕΝΕLLI SUPERSPORT!!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,826 έως 9,840 (από 10,823 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.

Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων