ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,961 έως 9,975 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #454672

    Διάλογος μεταξύ ενός υπαλλήλου του ΚΕΠ και κάποιου πολίτη:

    – Γράψτε στην αίτηση το φίλο σας.
    – Τι φίλο?
    – Κανταΐφι! Το φύλο σας κύριε, δεν έχετε φύλο?
    – Έχω τον Αργύρη!
    – Ρε φίλε το ΦΙ με ύψιλον όχι με γιώτα! Το γιώτα είναι άλλο.
    – ΤΟΥΟΤΑ είναι αυτοκίνητο.
    – ΑΝΤΕ ΡΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΡΩΪ ΠΡΩΪ!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #454691

    Παρακαλω πολυ οταν λετε ανεκδοτα να μην βαζετε το ονομα Μανωλης…..εχει και αλλα ονοματα οπως σηφης,γιωρικας,κλπ…χαχαχα 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    970
    Shaolin στις #454724

    Καλημέρα μάγκες!

    Γιάννης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #454762

    Καλησπερα στο μαντρι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #455141

    faraos dim wrote:
    H κριση ειναι το λιγοτερο

    Συμφωνώ μαζί σου Δημήτρη. Ποιά κρίση και παπαριές μας λένε. Επειδή μερικοι εμειναν ανεργοι και μετραγαν το καθε €υρουλακι και δεν μπορουσαν να παρευρεθουν σε καμια εκδηλωση σε καμια προσκειμενη παρεα. Να’ναι καλα που ειχαν και ενα χωριο και τραβηξαν κατα κει διοτι εδω στην Αθηνα δεν θα την εβγαζαν καθαρη.
    Κι απ” την αλλη,δεν εχουν και μεγάλα παιδια (και ειδικα φοιτητες)για να ζησουν το ζορι που τραβαει μια οικογενεια συν ολους τους δυσβασταχτους φορους που μας περιβαλλουν.

    faraos dim wrote:
    περσυ ηταν μεσα σε ολα

    Ναι το θυμάμαι καλά αυτό. Με κάθε ευκαιρία θέλανε να είναι πάντα πρώτοι. Κόβανε πίτες μόνοι τους την πρωτοχρονιά, κάνανε Τσιχλογιορτες,μασαμπουκες σε ταβερνες, σκοπευτικους αγωνες, ακόμα και στον φιλανθρωπικο αγωνα που εκανε η ΣΚΟΕ για τα παιδια του »ΕΛΠΙΔΑ» πρώτοι ήταν(τι μου λες τωρα……)

    faraos dim wrote:
    εφυγαν και γραφουν σε αλλα σαιτ

    Το διαδυκτιο ειναι ελευθερο και ο καθενας κανει τις επιλογες του.
    Μόλις δούν ότι στριμώξαν τα πράματα και δεν τους παίρνει άλλο να κάνουν μπουρδέλο ένα χώρο πάνε σε άλλο. Παρα ταυτα παλι εδω γυρνανε και γραφουν τις παπαριες τους όπως π.χ. ο Τσάπουρας χτές το βράδυ. Παρόλο που το σβήσανε πρόλαβα και το είδα.
    Αλήθεια ρε Τσάπ όλο αυτό το σκέφτηκες μόνος σου ή στο είπε ο γνωστός και μη εξαιρετέος συμβουλάτορας της παρεούλας?
    Γιατί αν το σκέφτηκες εσύ πραγματικά σε θαυμάζω. Έχεις ανέβει LEVEL αλλά πρόσεχε γιατί δυσκολεύουν τα πράματα και θα χάσεις κανονάκι σε λίγο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #455156

    Κώστα μου μην αγχώνεσαι με άτομα σαν τον τσαπ.
    Μετά από 600 καλημεροκαλησπέρες είπε το παιδί να κάνει τη διαφορά.
    Να γράψει κι αυτός κάτι διαφορετικό ρε αδερφέ και γιατί όχι και σε ένα άλλο τόπικ.
    Μια ζωή στο καταφύγιο έπιασε μούχλα το παιδί. Άστο να πάρει λίγο αέρα.
    Γι αυτό σου λέω:

    “Βάλε στο μαγνητόφωνο τραγούδια που γουστάρεις
    Σκέψου την ώρα τη στιγμή που τη ρεβάνς θα πάρεις”

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #455157

    «Βάλε στο μαγνητόφωνο τραγούδια που γουστάρεις
    Σκέψου την ώρα τη στιγμή που τη ρεβάνς θα πάρεις»

    Ωραίο τραγουδάκι! Το αναρτώ εδώ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #455161

    Κώστα μου μην αγχώνεσαι με άτομα σαν τον τσαπ.<br>
    Μετά από 600 καλημεροκαλησπέρες είπε το παιδί να κάνει τη διαφορά.<br>
    Να γράψει κι αυτός κάτι διαφορετικό ρε αδερφέ και γιατί όχι και σε ένα άλλο τόπικ.<br>
    Μια ζωή στο καταφύγιο έπιασε μούχλα το παιδί. Άστο να πάρει λίγο αέρα.<br>
    Γι αυτό σου λέω:

    «Βάλε στο μαγνητόφωνο τραγούδια που γουστάρεις<br>
    Σκέψου την ώρα τη στιγμή που τη ρεβάνς θα πάρεις»
    <br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Κωστη κουνια που σε κουναγε ,τι θα γινει ρε συ ακομα?.Με επιασες ετσι? lol

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #455162

    tsapouras wrote:
    δεν γεμιζεται ουτε ταξι παιδια………..

    Αυτο που με πειραζει ειναι οτι τον εν λογω κυριο (ο Θεος να τον κανει κυριο),δεν τον ειχε θιξει ή προσβαλει κανεις εδω μεσα.
    Αλλα βλεπεις “της κοντης …….. οι μακριες τριχες φταινε”.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #455163

    Αποψη μου ειναι να προχωραμε και να κοιταμε μπροστα. Φυσικα δε γνωριζω το μεγεθος της παρεξηγησης και απο αυτα που διαβαζω μου κανει σαν να εχει πεσει ενα στιχειο ενα πραγμα. Και εμενα με πηραν τηλ για να συμμετεχω, μαλιστα μου ειπαν οτι και καποιο μελος απο εδω μεσα ειπε πραγματα για μενα, σχετικα με μια κριτικη που εγραψα για καποια φυσιγγια, που ουτε που θυμαμαι για ποια φυσιγγια,αλλα δεν εδωσα σημασια, αλλωστε θεωρω οτι αν καποιος ειχε προβλημα μαζι μου, θα μου το ελεγε ευθεως…..ας δοθει λοιπον τοπος στην οργη, και ας σταματησουμε να αναμοχλευουμε καταστασεις που μονο καλο δεν κανουν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #455164

    ας δοθει λοιπον τοπος στην οργη, και ας σταματησουμε να αναμοχλευουμε καταστασεις που μονο καλο δεν κανουν

    Μαζί σου κι εγώ Θεοφάνη!

    «της κοντης …….. οι μακριες τριχες φταινε»

    Ξέχασες το ψωλής ή επίτηδες δεν το έβαλες? 😯

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #455165

    Κωστήδες κάποιος να μ’ ενημερώσει με π.μ. γιατί απ’ ότι φαίνεται, έχασα χοντρά επεισόδια τον καιρό της απουσίας μου, πάντως κρίμα 🙁

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #455170

    Κωστήδες κάποιος να μ” ενημερώσει με π.μ. γιατί απ” ότι φαίνεται, έχασα χοντρά επεισόδια τον καιρό της απουσίας μου, πάντως κρίμα :(<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Φιλικά Μάριος – Prowler ®

    </div>

    Μαριε αστα φιλε καλυτερα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #455171

    Αποψη μου ειναι να προχωραμε και να κοιταμε μπροστα. Φυσικα δε γνωριζω το μεγεθος της παρεξηγησης και απο αυτα που διαβαζω μου κανει σαν να εχει πεσει ενα στιχειο ενα πραγμα. Και εμενα με πηραν τηλ για να συμμετεχω, μαλιστα μου ειπαν οτι και καποιο μελος απο εδω μεσα ειπε πραγματα για μενα, σχετικα με μια κριτικη που εγραψα για καποια φυσιγγια, που ουτε που θυμαμαι για ποια φυσιγγια,αλλα δεν εδωσα σημασια, αλλωστε θεωρω οτι αν καποιος ειχε προβλημα μαζι μου, θα μου το ελεγε ευθεως…..ας δοθει λοιπον τοπος στην οργη, και ας σταματησουμε να αναμοχλευουμε καταστασεις που μονο καλο δεν κανουν<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Φάνης

    </div>

    Σωστος ο Φανης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #455184

    ΕΕΕΕΕΕπππππ!Εδώ είναι μαντρί,το πρώτο το original,που πρώτο ξεκίνησε και συνεχίζει με αποδεδειγμένες τόσα χρόνια πρωτοβουλίες και δεν έχει αραχνιάσει.Εδώ ο καθένας έχει την άποψη του χωρίς απαραίτητα να συμφωνεί με τον άλλο.Πολλοί πέρασαν ,κάποιοι μας εγκατέλειψαν,είτε δικαίως είτε από παρεξήγηση.Χειραγώγηση δεν έχω καταλάβει εδώ,ούτε υποβολή του τι θα πεις και πως θα το γράψεις.Ναι υπάρχουν κάποια μέλη που έχουμε πολλά κοινά ή συμφωνούμε σε πολλά και μπορεί να φαινόμαστε ότι έχουμε ενιαία γραμμή,αλλά μέχρι εκεί.Όσο φτάνει η σύμπτωση ιδεών και απόψεων.Καθ΄υπαγόρευση κανενός δεν είμαστε,ούτε καθοδηγούμενοι όπως ενδεχομένως αλλού συμβαίνει,άλλωστε όποιος μας γνωρίσει από κοντά,θα δει πόσο διαφορετικοί σα χαρακτήρες είμαστε.
    Θα συμφωνήσω με το Θεοφάνη,ότι πρέπει να κοιτάμε μπροστά,στο τι εμείς μπορούμε να κάνουμε και να αφήσουμε πίσω τις μικρότητες ή τις ζήλιες των λίγων.

    Βρε συ Κώστα pigkiller,που το παίζουν αυτό το παιχνίδι με τις καλημεροκαλησπέρες που παίρνεις bonus κανονάκι,όπως τότε πριν 35 χρόνια όταν είμαστε παιδιά;Σε κανά παιδικό σάιτ;

    Έξω από το μαντρί γυρνά ο λύκος που ξεγελά γιατί φορά προβιά προβάτου!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,961 έως 9,975 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων