ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,976 έως 9,990 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #455199

    ..ας δοθει λοιπον τοπος στην οργη, και ας σταματησουμε να αναμοχλευουμε καταστασεις που μονο καλο δεν κανουν<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Φάνης

    </div>

    Μαριε αστα φιλε καλυτερα<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΚΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

    </div>
    [/quote]

    Βαγγέλη μου, νομίζω ότι ο αρχιποιμένας με το μήνυμά του βάζει κάποια πράγματα σε σειρά…

    Φίλε Φάνη συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #455264

    Μετά από αγώνα badminton με τους Κινέζους ένας Μπιθικώτσης είναι ότι πρέπει για να μην κυλήσουμε.
    Στο μπάσκετ έχουν ανέβει, εμείς κουραδιάσαμε.

    Άντε ο πιλότος να ζεσταίνει σιγά σιγά τις τουρμπίνες ……………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #455268

    “Κοιτάζω μπροστά μαθαίνοντας από τα λάθη του παρελθόντος”
    Έχω την εντύπωση πως αυτή είναι η σωστή διατύπωση.

    Η κωμωδία τελείωσε(;) ο θίασος ψάχνει για το επόμενο τσαρδί.
    Άξιον απορίας είναι ότι φαν της “παράστασης” που παιζόταν εδώ, γράφουν σε αυτό το θέμα, έχω ήδη εντοπίσει κανά δυο.

    “Όπως κοιμάται ο καθένας έτσι στρώνει” (εγώ έτσι θα το έλεγα)

    Είς το επανειδείν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #455270

    «Κοιτάζω μπροστά μαθαίνοντας από τα λάθη του παρελθόντος»<br>
    Έχω την εντύπωση πως αυτή είναι η σωστή διατύπωση.

    Η κωμωδία τελείωσε(;) ο θίασος ψάχνει για το επόμενο τσαρδί.<br>
    Άξιον απορίας είναι ότι φαν τις «παράστασης» γράφουν σε αυτό το θέμα, έχω ήδη εντοπίσει κανά δυο.

    «Ο καθένας στρώνει όπως κοιμάται» (εγώ έτσι θα το έλεγα)

    Είς το επανειδείν

    Παιδιά ας μιλήσουμε ειλικρινά και ανοιχτά. Alex εγώ γράφω και στα 2 forum γιατί δεν έχω και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με κανέναν. Φίλους έχω και εδώ, φίλους έχω κα εκεί. Αν υπάρχει όρος ότι όσοι συμμετέχουν στο άλλο forum τότε δεν πρέπει να γράφουν και εδώ, θα ήθελα να το γνωρίζω. Συγνώμη για την ένταση αλλά αισθάνθηκα λίγο άσχημα. Εγώ δεν έχω να χωρίσω κάτι με κανέναν…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #455271

    Συγνώμη λάθος… έστειλα το προηγούμενο post δύο φορές…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #455272

    Chris ok παρανόηση έγινε. Μιλάω για το “έργο που παιζόταν” εδώ, όσο καιρό διαρκούσε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #455274

    Αν υπάρχει όρος ότι όσοι συμμετέχουν στο άλλο forum τότε δεν πρέπει να γράφουν και εδώ, θα ήθελα να το γνωρίζω.

    Ειπωθηκε ποτε τετοιο πραγμα απο εμας εδω ΄η σε αλλο topic;;,δεν νομιζω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #455276

    … Άξιον απορίας είναι ότι φαν της»παράστασης» που παιζόταν εδώ, γράφουν σε αυτό το θέμα, έχω ήδη εντοπίσει κανά δυο. …

    Ειπωθηκε ποτε τετοιο πραγμα απο εμας εδω ΄η σε αλλο topic;;,δεν νομιζω.<br>

    Αναφέρθηκα σε αυτό που έγραψε πριν ο Alex .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #455279

    Και εγω σε ρωτω αν οντως ισχυει κατι τετοιο.Εαν ναι,ειναι κατακριτεο απο μενα προσωπικα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #455280

    Chris ok παρανόηση έγινε. Μιλάω για το «έργο που παιζόταν» εδώ, όσο καιρό διαρκούσε

    Νομίζω πως ξεκαθάρισε την κατάσταση ο Alex με το μήνυμα της παράθεσης. Οπότε το κλείνουμε εδώ και όλα ΟΚ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #455281

    Παιδιά ας μιλήσουμε ειλικρινά και ανοιχτά. Alex εγώ γράφω και στα 2 forum γιατί δεν έχω και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με κανέναν. Φίλους έχω και εδώ, φίλους έχω κα εκεί. Αν υπάρχει όρος ότι όσοι συμμετέχουν στο άλλο forum τότε δεν πρέπει να γράφουν και εδώ, θα ήθελα να το γνωρίζω. Συγνώμη για την ένταση αλλά αισθάνθηκα λίγο άσχημα. Εγώ δεν έχω να χωρίσω κάτι με κανέναν…
    Χρήστος
    Κομοτηνή

    Χρήστο είπα κι έγραψα,εδώ σκεφτόμαστε ελεύθερα,γράφουμε αυτόβουλα χωρίς καθοδήγηση και χωρίς φυσικά εκβιαστικούς όρους,ούτε ποτέ τέθηκε όρος <<εδώ ή εκεί>> τουλάχιστον εδώ,στο σάιτ αυτό.Οι προσωπικές σχέσεις του καθενός μας είναι απόλυτα σεβαστές.Όπως ίσως έχεις διαπιστώσει,ο καθένας που αποχώρησε από εδώ,πραγματοποίησε συνήθως <<ηρωική έξοδο>>,αφού πρώτα είτε είχε επιτεθεί σε κάποιον άλλο,είτε είχε χλευάσει.
    Κάποιοι επέλεξαν την κόντρα γιατί δεν κατάφεραν να χειραγωγήσουν το σάιτ.
    Κάποιοι πιο παλιοί έχουν χαθεί είτε από παρεξήγηση είτε γιατί δεν άντεξαν την εξέλιξη του σαιτ.
    Το σαιτ όμως έχει ιδιοκτήτες(ΚΩΣΤΑΣ+ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ) που από την πρώτη στιγμή το ανέστησαν και με προσωπικό κόπο κι έξοδα το συντηρούν και το ανανεώνουν για να μπορούμε όλοι εμείς ελεύθερα να γράφουμε,ακόμα και να τους κριτικάρουμε.Το ότι κάποιοι από εμάς έχουμε σύμπτωση απόψεων σε πολλά θέματα δε συνιστά ούτε κατευθυνόμενη κλίκα,ούτε επιβάλουμε ντε και καλά κάποιους όρους.Κι όσον αφορά το μαντρί εδώ,έρχονται όσοι θέλουν ελεύθερα,μένουν όσοι μπορούν να χωνέψουν την προβατίνα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #455284

    Το σαιτ όμως έχει ιδιοκτήτες(ΚΩΣΤΑΣ+ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ) που από την πρώτη στιγμή το ανέστησαν και με προσωπικό κόπο κι έξοδα το συντηρούν και το ανανεώνουν για να μπορούμε όλοι εμείς ελεύθερα να γράφουμε,ακόμα και να τους κριτικάρουμε.Το ότι κάποιοι από εμάς έχουμε σύμπτωση απόψεων σε πολλά θέματα δε συνιστά ούτε κατευθυνόμενη κλίκα,ούτε επιβάλουμε ντε και καλά κάποιους όρους.Κι όσον αφορά το μαντρί εδώ,έρχονται όσοι θέλουν ελεύθερα,μένουν όσοι μπορούν να χωνέψουν την προβατίνα.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    ΟΚ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #455285

    Χρηστο,θελεις να σε κανουμε μελος-αντιπροσωπο ΣΣΚΠ-Κομοτηνης;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #455287

    Χρηστο,θελεις να σε κανουμε μελος-αντιπροσωπο ΣΣΚΠ-Κομοτηνης;<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html<br>
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.

    </div>

    Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω παρακολουθήσει το topic και είμαι “αδιάβαστος”. Γι΄ αυτό και δεν μπορώ να απαντήσω τώρα. Πάντως Ευχαριστώ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #455292

    Χρήστο μου όπως θες,εδώ έχουμε <<αυστηρά κριτήρια>>,θέλουμε εξετάσεις χοληστερίνης από 300 και πάνω για να γίνεις δεκτός και δήλωση ότι την τρώς την προβατίνα!
    Αν πληρείς τα <<κριτήρια>> μην κολλάς σε λεπτομέρειες.Δεν έχουμε δάσκαλο εδώ να σε βρεί αδιάβαστο.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,976 έως 9,990 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων