ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,261 έως 10,275 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #459126

    Μπράβο αφού το βρήκατε το όχημα που μπορεί να σας μεταφέρει,δεν είχα καμιά αμφιβολία για αυτό,κάντε και μια αίτηση αν θέλετε να σας δεχθούμε και θα δούμε.Είσαστε άξιοι!!
    Εμείς δεν το χρειαζόμαστε,όπως είδατε κι αλλού,βαστάμε γερά και πάμε και ψηλά!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #459135

    όπως είδατε κι αλλού,βαστάμε γερά και πάμε και ψηλά!

    Τώρα που το ξανασκέφτομαι,……… μάλλον μια ταινία θα ήταν καλύτερη. Θα αναδείκνυε αυτό που είπες, το………… “βαστάμε γερά” 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #459154

    Ο ποιμήν φυλώντας το μαντρί του.Τα δε περί στρατηγών τα παραβλέπω,απλός τσοπάνος….<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    Πες μου οτι αυτη δεν ειναι κανονικη θεση?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #459156

    Εμείς δεν το χρειαζόμαστε,όπως είδατε κι αλλού,βαστάμε γερά και πάμε και ψηλά!

    Μήτσο υπέροχο το βιντεάκι από την άσκηση

    Έχω όμως μερικές απορίες:
    Στην αρχή της ταινίας στο ο:32 λεπτό μπορείς να μου πεις τι παίζει?
    Σε ρωτάω γιατί κάποιες κακές γλώσσες λένε ότι έμεινες με το LADA και σε ρυμουλκεί το στρατιωτικό 😯

    Στο 2:08 Διακρίνω δίπλα από τη νοσοκόμα έναν Παπά

    και καπάκι στο 2:09 φευγαλέα κι ένα διάκο

    Ελπίζω να ήταν αχρείαστοι και οι δύο γιατί στο 4:40 και στο 4:53 είδα κάποιους ανάσκελα.


    Το ξεπεράνασε ή ήταν κάτι σοβαρό??????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    312
    CHRISB στις #459157

    Ρε σεις ο δικός μας ήταν ο ανάσκελος??
    Χτύπησε ο κακόμαρος στα αλήθεια??
    Αφού του το έχω πει χίλιες φορές να μην παίζει μαζί τους θα του χτυπήσουν…..δεν ακούει το παλιόπαιδο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #459159

    Ο Steven Spielberg ειναι πολυ μικρος μπροστα σου!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #459160

    Ρε Χρηστο,επεσε,χτυπησε το παιδι,το ποδι γιατι το εχει σηκωμενο σα τα σκυλακια;;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #459161

    Ο Steven Spielberg ειναι πολυ μικρος μπροστα σου!!!!!

    Σας το λέω καιρό τώρα!
    Πάρτε μου ένα καλό PC να μην κολλάει και θα σου κάνω ταινία να σου φύγει η ούγια 😀
    Έτσι κι αλλιώς το υλικό υπάρχει 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #459163

    Ρε σεις ο δικός μας ήταν ο ανάσκελος??<br>
    Χτύπησε ο κακόμαρος στα αλήθεια??<br>
    Αφού του το έχω πει χίλιες φορές να μην παίζει μαζί τους θα του χτυπήσουν…..δεν ακούει το παλιόπαιδο.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Ελεος ρε μα,,,,,,,,,,,,,,κες εχω κατουρηθει στα γελια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #459164

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>ΛΕΩΝ wrote:</div>
    Εμείς δεν το χρειαζόμαστε,όπως είδατε κι αλλού,βαστάμε γερά και πάμε και ψηλά!

    Μήτσο υπέροχο το βιντεάκι από την άσκηση

    <iframe src=”http://www.youtube.com/embed/8Iigq5EpYEU?feature=oembed&wmode=opaque&#8221; allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”332″ width=”591″></iframe>

    Έχω όμως μερικές απορίες:<br>
    Στην αρχή της ταινίας στο ο:32 λεπτό μπορείς να μου πεις τι παίζει?<br>
    Σε ρωτάω γιατί κάποιες κακές γλώσσες λένε ότι έμεινες με το LADA και σε ρυμουλκεί το στρατιωτικό 8O

    Στο 2:08 Διακρίνω δίπλα από τη νοσοκόμα έναν Παπά

    και καπάκι στο 2:09 φευγαλέα κι ένα διάκο

    Ελπίζω να ήταν αχρείαστοι και οι δύο γιατί στο 4:40 και στο 4:53 είδα κάποιους ανάσκελα.

    <br>

    Το ξεπεράνασε ή ήταν κάτι σοβαρό??????<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Ουιιι μαναμ το φαγαν το παληκαρ και ειναι χαμου ανασκηλα σαν την γλατουσα[κατσαριδα]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #459166

    Σε ρωτάω γιατί κάποιες κακές γλώσσες λένε ότι έμεινες με το LADA και σε ρυμουλκεί το στρατιωτικό 😯

    κανεις κατι ερωτησης και εσυ? δεν βλεπεις του εχει τα alarm αναμενα? και φαντασου εμεινε στην ασφαλτο!! που να παει και στο βουνο???

    για τα παλικαρια τα ανασκελα? εχω μια απορια? γιατι πιανουν της νεφραμιες τους? εσκασαν απο την προβατινα???

    μπα σε καλο σας σημερα!!! χαχαχαχαχαχαχαααχ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #459167

    δεν βλεπω ομως αιματα μαλλον κοψιμο τον επιασε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    312
    CHRISB στις #459168

    Δεν έχει χτυπήσει το πόδι του ρε Κώστα.
    Τα αρχίδια του πρήξανε του αθρώπου με τις μαλακίες που κάνανε οι πιτσιρικάδες σαν τον δικό μας τον αχαίρευτο που δεν ακούει και θέλει παιχνίδι με μεγάλα παιδιά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #459169

    Περα απο την πλακα τετοιες ασκησεις ειναι χρησιμες γιατι μαθαινουν οι παλιοι καινουργια πραγματα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #459171

    Δε γελάτε μόνο εσείς με τα σενάρια σας αλλά και κάποιοι που ήταν μαζί μου και σας διαβάζουν…….οπότε …προσέχετε γιατί μπορεί και να εκτεθείτε…..
    Όντως αν κι εσείς το γράψατε περιπαικτικά,είχαμε και μάχιμη νοσηλεύτρια μαζί μας όπως φαίνεται στη φωτό και ιερέα,ο διάκος φυσικά δεν είναι,απλά ο συνάδελφος είναι γενειοφόρος αλλά μάχιμος μη έχοντας σχέση με ντακότες ναυτικού,αεροπορίας κλπ που σχολιάζουν μαχίμως ορμώμενοι από το βαθύ καναπέ τους.
    Όσο για αυτόν που είναι κάτω και που φυσικά δεν είμαι εγώ,δεν περίμενα φυσικά να καταλάβετε ότι βάσει σεναρίου άσκησης,ο συγκεκριμένος συμμετέχει στην εχθρική απεικόνιση και είναι στη φάση μετά την εξουδετέρωση της φάλαγγας.Ξέρω ότι αυτές οι μάχιμες ορολογίες σας φαίνονται κινέζικά,θα σας τα ερμηνεύσω μπας και καταλάβετε όταν συναντηθούμε,μέχρι τότε φιλάκια…..και προσέχετε τι σχολιάζετε γιατί όπως γελάτε εσείς,μπορεί να γελούν και κάποιοι άλλοι που βλέπουν τα γραφόμενά σας,αντιλαμβανόμενοι πόσο σχετικοί και μάχιμοι είστε……….

    ΑΑ!και κάτι τελευταίο δε φτιάχτηκε ακόμη το όχημα που θα τραβήξει το NIVA.Αντιθέτως κάποια στιγμή ο γιος μου ΧΡΗΣΤΟΣ χρειάστηκε να ρυμουλκήσει και να βγάλει από το χαντάκι μια MERCEDES που από απροσεξία του οδηγού ξώκειλε στο βουνό πέφτοντας δίπλα από το δρόμο.Φυσικά υπάρχουν σχετικές μαρτυρίες και φωτό για εσάς τους κακεντρεχείς σχολιαστές,αν θέλετε να χάστε κανα στοίχημα από το ΧΡΗΣΤΟ,ο οποίος αφού με πήγε στην άσκηση δέχτηκε κι έμεινε και συμμετείχε στην απεικόνιση μαζί με άλλα στρατιωτικά οχήματα,γουστάρωντας την όλη φάση αν κι αστράτευτος.

    Καμιά άλλη κακκιούλα;Όπως βλέπετε ο τσοπάνος ακόμη δύναται και το κάνει.Εσείς μπορείτε να κάνετε σενάρια και ασκήσεις επιτραπέζια.Και προσοχή μη σκοντάψτε στη γωνία στο τραπεζάκι όταν σηκωθείτε από τον καναπέ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,261 έως 10,275 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων