ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,651 έως 10,665 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #476813

    ελατε απο τον καφενε να κανετε κανα ζέσταμα και με το καλό το Σάββατο τα λέμε :yes:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #476823

    Τα χριστουγεννα περασαν,η Πρωτοχρονια εφυγε,τον Ξηρό τον έπιασαν, ο τσοπάνος είχε γενέθλια, η Ντάλια επιτέλους χτύπησε μπεκάτσα, το μαύρο πιστόλι εθεάθη με τρυφερά ύπαρξη, κάποιοι επέστρεψαν, κάποιοι που φύγαν νομίζουν πως πιάσαν τον παπά απ’ τ’ αρχ@@ια αφού επιτέλους γίναν admin, οι εκλογες τελειωσαν…. αντε να ερθει το σαββατο να φαμε καμια προβατινα να στανιαροτμε….και να συζητήσουμε διεξοδικότερα τα ανωτέρω !!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #476827

    .και να συζητήσουμε διεξοδικότερα τα ανωτέρω !!!!!!

    Εχω αρχίσει και τρομάζω!!!

    Τέλος πάντων θα το περάσω και αυτό :rose:

    Εν τώ μεταξύ με τό’να και με το άλλο ξεχάσαμε να ευχηθούμε για τα γενέθλιά του,
    στο βόρειο μπεκατσοφάγο και γερό τσιπουροπότηρο Μάνο…τον PRINCE λέω ντέ….

    Μάνο χιλιόχρονος…πάντα με υγεία και οικογενειακή ευτυχία. :heart:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #476842

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Sniper645 wrote:</div>
    Τα χριστουγεννα περασαν,η Πρωτοχρονια εφυγε,τον Ξηρό τον έπιασαν, ο τσοπάνος είχε γενέθλια, η Ντάλια επιτέλους χτύπησε μπεκάτσα, το μαύρο πιστόλι εθεάθη με τρυφερά ύπαρξη, κάποιοι επέστρεψαν, κάποιοι που φύγαν νομίζουν πως πιάσαν τον παπά απ” τ” αρχ@@ια αφού επιτέλους γίναν admin, οι εκλογες τελειωσαν…. αντε να ερθει το σαββατο να φαμε καμια προβατινα να στανιαροτμε….και να συζητήσουμε διεξοδικότερα τα ανωτέρω !!!!!!

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Πω πω ,αδερφάκι μου βουλωμένο γράμμα διαβάζεις!! B-) Μου αρέσει γιατί γράφει και για μένα :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #476847

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Sniper645 wrote:</div>
    Τα χριστουγεννα περασαν,η Πρωτοχρονια εφυγε,τον Ξηρό τον έπιασαν, ο τσοπάνος είχε γενέθλια, η Ντάλια επιτέλους χτύπησε μπεκάτσα, το μαύρο πιστόλι εθεάθη με τρυφερά ύπαρξη, κάποιοι επέστρεψαν, κάποιοι που φύγαν νομίζουν πως πιάσαν τον παπά απ” τ” αρχ@@ια αφού επιτέλους γίναν admin, οι εκλογες τελειωσαν…. αντε να ερθει το σαββατο να φαμε καμια προβατινα να στανιαροτμε….και να συζητήσουμε διεξοδικότερα τα ανωτέρω !!!!!!

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Πω,πω,πω…ποσο πισω εχω μεινει….. :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #476854

    Εγω θ’αρχισω απο αποψε.Δεν περιμενω μεχρι το Σαββατο!!Εχω φορτωσει κρεατα στο φουλ και το βραδυ φευγω για την καλυβα.Της π@@τ@νας θα γινει!!!!Και το Σαββατο βεβαια εκει θα ειμαι απλα θα εχω ρυθμο…Γεια σας προβατοτσομπανοπουλα!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #476861

    Εγω θ’αρχισω απο αποψε.Δεν περιμενω μεχρι το Σαββατο!!Εχω φορτωσει κρεατα στο φουλ και το βραδυ φευγω για την καλυβα.Της π@@τ@νας θα γινει!!!!Και το Σαββατο βεβαια εκει θα ειμαι απλα θα εχω ρυθμο…Γεια σας προβατοτσομπανοπουλα!!!!

    πωωω πωωω χαλια την περνας …κρυο….καλυβα…γα’ι’τα…και ολοημερο παπιοκυνηγι!!!!! παρηγορια θες :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #476881

    Ακούστε με παληκάρια μου τί έχω πάθει…..

    Τάκη έχεις κανονίσει κάτι για το Σάββατο….θα πάς καμιά βόλτα;
    Οχι ρε γυναίκα …αφού θα κόψουμε τη πίτα του e-artemis …δέ τά’παμε;
    Καί τί θα πάς μόνος σου;
    Οχι…μαζί θα πάμε …το έχω κανονίσει!!!

    Παύση…..Περάσανε δυό μέρες…..
    Κοίταξε να δείς ….μόνοι μας δέν πάμε….θα έρθουν και τα παιδιά μαζί….
    Δέ θα πάς μόνος σου με τους άλλους εκεί ….να πίνετε τσίπ’ρα ….τάχα μου αγίασμα του τσοπάνου ….να κατεβάζετε προβατίνες και κοκορέτσ’α…..τους ξέρω τους φίλους σου απ’τή καλή και απ’την ανάποδη….και άμα πάθεις κάτι ποιός θα τρέχει μετά…έεεε….τέλος ,θα έρθουν και οι άλλοι μαζί!!!!

    Ποιοί άλλοι …..οι ”συνάδελφοι”….αυτοί θα με διασωληνώσουνε πρίν φτάσω στη ταβέρνα!!!

    Και κοίτα …να είσαι κύριος εκεί…δέ θα πέσεις στις μασαμπούκες ,σαλατούλα ….ένα μεζεδάκι και ένα ποτηράκι κρασί….γιατί σε ξέρω εγώ εσένα!!!!
    Ρε σείς λέτε να φταίει που βγήκε ο ΣΥΡΙΖΑΣ….Αυτά θα τραβάω από δώ και πέρα;

    Αμα όμως μαζευτούμε πολλοί….ένα κρασάκι με το καθένα …..καλά θα τη βγάλω…..άντε ,βάλτε ένα χεράκι και σείς!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #476920

    Δηλαδή Τάκη να μη φέρω για σενα; 😉 :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #476921

    Δηλαδή Τάκη λες να καταντήσουμε Σύλλογος Συριζόπληκτων Καταναλωτών Πασατέμπου; :rose: 😉 :unsure: :wacko: :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #476933

    Δηλαδή Τάκη να μη φέρω για σενα;

    Μωρέ στή ζούλα θα πιούμε λίγο!!!
    Πρώτον να δοκιμάσω το φετεινό ‘αγίασμα’και
    δεύτερον …..να μήν ευχηθούμε για τη ‘καλή χρονιά’?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #476978

    καλησπερα σε ολους!!!
    καπου πηρε το ματι μου κατι φαντασμα τα του παρελθοντος……καλα θα ειναι να μην ξαναενφανησθουν γιατι εχουμε και νευρα και θα ακουσουν κανα πινελικη!!! :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #476981

    Μητσο φερε πραμα και μη στεναχωριεσε, θα το πιουμε εμεις….. :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Φιλε Τακη τις γυναικες σε μαζωξεις κυνηγων δεν τις περνουν μαζι (ακουμε που σου λεω)…. :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #476984

    Φιλε Τακη τις γυναικες σε μαζωξεις κυνηγων δεν τις περνουν μαζι

    Τώρα τη πάτησα….τη δήλωσα 😥

    Τους λόγους περιμένω να μου τους εξηγήσεις από κοντά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #477022

    Που ΄σαι ρε πρόεδρα. Πάλι ξεχάστηκες; :wacko: Έχει γενέθλια ο μικρός δικάβαλος,το μαύρο το πιστόλι B-) ο πίου-πίου :mail: .Χιλιόχρονος Γιώργη με υγεία και καλά κυνήγια :bye: :good: :yahoo:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,651 έως 10,665 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων