ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,756 έως 10,770 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #484504

    Εγω παντως σημερα ενα μπουτακι φρεσκο και παχυ στο φουρνο με λιγο ρυζακι το … χτυπησα!! :yes:  😉


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #484728

    Να ζήσεις Βαγγέλη και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ μεγάλος να γίνεις και να ΄χεις μαλλιά,πάντα να φτιάχνεις όπλα πολλά και όλοι να λένε για ΄να φίλο φασσά :yahoo:  :good:  :bye:

    Που ΄σαι βρε πρόεδρα με το γραμματέα μαζί…..γιορτάζει ο οπλουργός του μαντριού σήμερα…..που είστε; Τα φάγατε όλα τα χταπόδια μόνοι σας;ΑΧΧ! τελικά έτσι είναι τα προεδρεία παντού……. :bye:  :unsure:  😉  :whistle:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #485123

    Που ΄σαι βρε πρόεδρα με το γραμματέα μαζί…..γιορτάζει η Ντάλια σήμερα…..που είστε; Τα φάγατε όλα τα χταπόδια μόνοι σας Ήπιατε και τα ούζα σας.Τελικά έτσι είναι τα προεδρεία 😉

    Τέλος πάντων…ευχόμαστε να τα εκατοστήσει με υγεία :rose: …..για να προλάβει να δει καμιά μπεκάτσα…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #485189

    :bye:ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον Αρκά που κυνηγάει τον αυτιά. :bye: 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #486794

    πουστε ρε τρελα αγοριααααα……………..για να καθαριζουμε το μαντρι ερχεται χειμωνας !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #486818

    Το μαντρί καθαρό και μαζεμένο είναι ………κάτι αγαπησιάρικα παλικάρια έλλειπαν……..έτσι Τάκη; Άλλος για Χίο τράβηξε,άλλος σε Κόρφο πήγε κλπ…. :rose:  :heart:  B-)  :bye:  :whistle:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #486820

    Τί ‘ναι τούτοι ρε εφέτος;

    Πρέπει να τους κυνηγάς από πίσω συνέχεια!!!

    Τόν αμάζευτο έχουνε….πού θα πάει….δέ θα κρυώσει ο καιρός;Ολοι εδώ θα πίνουμε τα τσιπουράκια μας!!! :rose: 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #486825

    καλή σεζόν θεοπάλαβες !!!

     

    Λάζαρος :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #486842

    Εμφανίστηκε κι ο επι τύπου….. B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #486843

    Σ’το είπα εγώ…..Θα μαζευτούμεεεεε!!!!

    Γειά σου Στάθη :rose: 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #486844

    Το μαντρί καθαρό και μαζεμένο είναι ………κάτι αγαπησιάρικα παλικάρια έλλειπαν……..έτσι Τάκη; Άλλος για Χίο τράβηξε,άλλος σε Κόρφο πήγε κλπ…. :rose: :heart: B-) :bye: :whistle:

    <hr />

    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

      :bye:  😉  :yes:  :whistle:  :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #487654

    Καλημερίζω τους απανταχού 😉

    Μετά από απουσία υπερβολικά μεγάλη θα έλεγα (όχι ότι επέστρεψα ακόμα) B-)  λέω να κανονίσουμε μια μάζωξη προς το τέλος του μήνα για επανασύσφιξη σχέσεων και να ρυθμίσουμε τυχόν εκκρεμότητες που έχουμε όπως αύξηση της χοληστερίνης μας σε ανησυχητικά επίπεδα, τίποτα τριγλυκερίδια αλλά και διάφορες άλλες ρυθμίσεις με τίποτα………. οπλουργούς  😉  που τους έχουμε στο περίμενε. :rose: 

    Για ρίχτε ιδέες και προπάντων παρουσίες γιατί κάτι μου λέει πως θα έχουμε απόντες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #487659

    :bye:Καλώς τον κο πρόεδρα…….Πρόεδρα είχαμε και πρόεδρα δε βλέπαμε εδώ τουλάχιστο γιατί στο fb, μας έβγαζε τα μάτια με κάτι τσιμπούσια με κάτι ψαρούκλες ναα!!! :wacko:

    Να συγκεντρωθούμε οι εναπομείναντες βεβαίως βεβαίως , αλλά που;

    Υπαιθρίως εν τόπο χλοερό μετά από εξόρμηση………όχι αυτή που σκεφτήκατε εναπομείναντες Πασοκοι,την κανονική εννοώ την κυνηγετική;

    Ή να βρεθούμε σε κανένα καλό κρεατοφαγείο Παρασκευή ή Σάββατο βράδυ;Εμένα και τα 2 μου αρέσουν.Έλα, δε σας βλέπω ζωηρούς….για πείτε τώρα που γύρισε κι ο πρόεδρας :good:  B-)  :mail:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #487678

    Υπαιθρίως εν τόπο χλοερό μετά από εξόρμηση………την κανονική εννοώ την κυνηγετική; Ή να βρεθούμε σε κανένα καλό κρεατοφαγείο Παρασκευή ή Σάββατο βράδυ;

    προσωπικα γουσταρω υπαιθρειες συναντησεις…κυνηγι,φωτια,ψησιματα,κλπ, αλλα λογο αντιπυρικης περιοδου απαγορευεται το αναμα φωτιας μεχρι τελος οκτωβρη…. μηπως ειναι καλυτερα να το οργανωσουμε κατα τον νοεμβρη που θα εχουν κανει και την αφιξη τους τα τσιχλακια,φασσουλες,μπεκατσουλες και το ευχαριστηθουμε κυνηγωντας?????? 😉 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #488091

    Κανονικά έπρεπε να απαντήσω στη πρόσκληση του προέδρου, μετά από τόσο καιρό ,όσο ήταν και εκείνος χαμένος :whistle:  

    Αλλά επειδή ξέρω για τις καλοκαιρινές και επαγγελματικές του  δραστηριότητες και το λούκι που τράβηξε….δίνω τόπο στην οργή.

    Εκείνο όμως που δέν ξέρετε όμως και που είναι μεγάλη τιμή για το’ΣΥΛΛΟΓΟ’ :good: είναι ότι ο πρόεδρος έγινε   ‘Αρχιδιαιτητής΄και ‘Διεθνής’ διαιτητής για αγώνες COMPAK. :rose: 

    Από ‘μένα …..και ‘εισ’ανώτερα’ και ….γερό στομάχι!!!!

    Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχια…το συντομότερο δυνατόν ”μαζωξη”….. άν και τώρα μου ήρθε…..ρε σείς εκειό το μαύρο πιστόλι πού χάθηκε; :scratch: 

    Του έχω και αυτουνού πολλά……….

     

     

     

     

    ……..συγχαρητήρια χρωστούμενα, για τις επιδόσεις του στούς τελευταίους αγώνες για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Compak :rose: 

     

     

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,756 έως 10,770 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων