Kalliston Hellas-Γιάννης Νικολακόπουλος

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 16 έως 17 (από 17 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #149920

    Βαγγέλη ευχαριστώ για τις ευχές σου, σε 15 ημέρες περίπου θα βγάλω τον γύψο, μετά θα χρειαστούν μερικές φυσικοθεραπευτικές συνεδρίες. Η έναρξη θα με βρει σε "ομαλά εδάφη" αλλά θα είμαι εκεί… έστω και με πατερίτσες!!
    Ο πρωταρχικός στόχος του εκτροφέα είναι να φέρει στον κόσμο ποιοτικά κουτάβια, ο δεύτερος στόχος είναι να περάσουν καλά στην ζωή τους… άρα θα πρέπει να κάνει καλή επιλογή ιδιοκτητών και να τους καθοδηγήσει έτσι που να απολαμβάνουν την συμβίωση με τον σκύλο τους. Δεν χρειάζεται, λοιπόν, να με ευχαριστείς γιατί ουσιαστικά δεν βοηθώ εσένα αλλά το κουτάβι που συνέβαλα για να έρθει στον κόσμο. Δεν είναι after sales cervice είναι η ευθύνη που έχω προς τους δυο σας.
    Θα ήθελα, όμως, να παρακαλέσω κάτι: ας συζητάμε ότι αφορά τα καλά της εκτροφικής μου προσπάθειας μεταξύ μας, τα κακά ας συζητούνται δημοσίως.
    Φιλικά


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #149921

    και εμενα με βοηθησες αρκετα με τις γνωσεις σου πανω στην κυνοφιλια (αν και ηταν για drahthaar) συνηγορω σε ολους τους θετικους χαραχτηρισμους που ελαβες απο τους παραπανω. Μακαρι ολοι οσοι εχουν γνωσεις να θελουν να τις μοιραζονται. Κυριε Γιαννη να ειστε παντα ετσι.

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 16 έως 17 (από 17 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων