Σκοπευτηριο Μαλακασας

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 510 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    valas στις #203405

    έριξα σήμερα μετά από πολύ καιρό και είδα αρκετές αλλαγές στα πιάτα, άλλαξε το 3 (εισερχόμεενο χαμηλά φτάνει ως τις μηχανές του τράπ) – το 7 ψήλωσε – το 8 ψήλωσε λίγο – το 5 ψήλωσε πολύ, κάνει ένα τεράστιο τόξο, το κακό είναι ότι το σκιάδιο κρύβει ένα μεγάλο μέρος της πορείας του πιάτου, το τραπέζι κάποιος το έφτιαξε και δε γέρνει πια και γενικά είναι πιο ευχάριστα από παλιότερα, επίσης έχει και καλές τιμές στα φισίγγια (έχει και φτηνά και ακριβά).


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #228890

    :lol: [font=”Comic Sans MS”]Αυριο θα τα δουμε.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    193
    dgiannar στις #228703

    έριξα σήμερα μετά από πολύ καιρό και είδα αρκετές αλλαγές στα πιάτα, άλλαξε το 3 (εισερχόμεενο χαμηλά φτάνει ως τις μηχανές του τράπ) –

    Καλημέρα.
    Θες να πείς ότι έχει γίνει σαν το 5 στο σχιστό

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    valas στις #228266

    ακριβώς φίλε μου παρόμοιο με το σχιστό B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    193
    dgiannar στις #228177

    ακριβώς φίλε μου παρόμοιο με το σχιστό B)

    Το 5 στο σχιστό το σιχαίνομαι. Άσχετα αν το σπάω η όχι είναι το μόνο πιάτο που ποτέ δεν το χαίρομαι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #203755

    Ξέρει κανείς αν το σκοπευτήριο θα είναι ανοιχτό αυτό το Σάββατο και το παραεπόμενο των εκλογών;

    Ευχαριστώ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    470
    xxpetros στις #228051

    Ξέρει κανείς αν το σκοπευτήριο θα είναι ανοιχτό αυτό το Σάββατο και το παραεπόμενο των εκλογών;

    Ευχαριστώ.

    Σκοπευτηριο Μαλακασας

    2295098145

    Φιλικα Πετρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #203825

    Αυριο,ο 3ος Κυνηγετικος Συλλογος Αθηνων,εχει τον ετησιο αγωνα Sporting για τα μελη του.
    Οποιος ανηκει στο Συλλογο αυτον και θελει να λαβει μερος να γνωριζει οτι η συμμετοχη ειναι 5€ και θα εχει απαραιτητα την ΑΚΟ μαζι του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #203828

    Ευχαριστούμε Κώστα για την πληροφορία.
    Έκανα κάτι σκέψεις να ανεβώ αύριο, αλλά ευτυχώς διάβασα το ποστ σου και δεν θα πατήσω. Αν και ανήκω στον 3ο.

    Πήγα και σήμερα επάνω στο σκοπευτήριο. Αλλά ούτε από το αυτοκίνητο δε βγήκα. Με έπιασε αηδία, γύρισα πίσω και έφυγα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #227947

    Αλλά ούτε από το αυτοκίνητο δε βγήκα. Με έπιασε αηδία, γύρισα πίσω και έφυγα.
    [/quote]

    Γιατί φίλε μου ξενέρωσες τόσο πολύ ?? να υποθέσω ότι είχε πολύ κόσμο ??? εγώ πήγα Παρασκευή πρωί , έριξα 2 πούλες και καμια 15ρια βολές στον πίνακα, και ήμουν εντελώς μόνος μου στο sporting !!!!

    Ερώτηση 1η : από που αγοράζουμε σκόνη ώχρα για τον πίνακα ????

    Ερώτηση 2η : ποιός παπάρας έριξε μονόβολα στον πίνακα και τον έχει γεμίσει τρύπες ??? και αφού με την πρώτη είδε ότι τον τρύπησε, γιατί συνέχισε να ρίχνει ???

    Ερώτηση 3η : γιατί οι υπεύθυνοι του σκοπευτηρίου δεν αλλάζουν την τρύπια και στραβωμένη λαμαρίνα του πίνακα ??? υποθέτω ότι δεν θα χρειαστούν πάνω από 100 ευρώ……

    Κάτι απορίες που έχω ο φούστης…. B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #227945

    Αλλά ούτε από το αυτοκίνητο δε βγήκα. [color=”#FF0000″]Με έπιασε αηδία, γύρισα πίσω και έφυγα.[/color]

    Γιατί φίλε μου ξενέρωσες τόσο πολύ ?? να υποθέσω ότι είχε πολύ κόσμο ??? εγώ πήγα Παρασκευή πρωί , έριξα 2 πούλες και καμια 15ρια βολές στον πίνακα, και ήμουν εντελώς μόνος μου στο sporting !!!!

    Ερώτηση 1η : από που αγοράζουμε σκόνη ώχρα για τον πίνακα ????

    Ερώτηση 2η : ποιός παπάρας έριξε μονόβολα στον πίνακα και τον έχει γεμίσει τρύπες ??? και αφού με την πρώτη είδε ότι τον τρύπησε, γιατί συνέχισε να ρίχνει ???

    Ερώτηση 3η : γιατί οι υπεύθυνοι του σκοπευτηρίου δεν αλλάζουν την τρύπια και στραβωμένη λαμαρίνα του πίνακα ??? υποθέτω ότι δεν θα χρειαστούν πάνω από 100 ευρώ……

    Κάτι απορίες που έχω ο φούστης…. :D

    Kαλησπερα Μενιο ,σημερα ειχαμε παει μαλακασα και περασαμε ενα ευχαριστο 2ωρο[samael geo benelli cris b] ειχε πολυ λιγο κοσμο ,και εριχνες με την ανεση σου .Σχετικα με τον πινακα οντως καποιος εριξε 2 μονοβολα ,για τις αλλες 2 τρυπες ρωτα τον kapna να σου πει ,θα μεινεις αναυδος με την πα…….ρια και την ανοησια καποιων :D : B) .Την ωχρα την αγοραζεις απο χρωματοπωλειο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #203836

    Γιατί φίλε μου ξενέρωσες τόσο πολύ ?? να υποθέσω ότι είχε πολύ κόσμο ??? εγώ πήγα Παρασκευή πρωί , έριξα 2 πούλες και καμια 15ρια βολές στον πίνακα, και ήμουν εντελώς μόνος μου στο sporting !!!!


    Λόγω του πολύ κόσμου φυσικά που με έκανε να σκέφτομαι πως υπομονετικά και καρτερικά θα έπρεπε να περιμένω τη σειρά μου από το να πάρω τις πούλες, μέχρι να έρθει η σειρά μου να τις ρίξω.
    Κάτι σα να είμαι στην ουρά της τράπεζας ένιωθα και να έχω το νούμερο 169 ενώ εξυπηρετείτε ακόμα το 18 ένιωσα.
    Στην Αττική χρειάζονται επειγόντως 4-5 καινούργια μεγάλα και σύγχρονα σκοπευτήρια.
    Τα σκοπευτικά χόμπι νομίζω κερδίζουν όλο και περισσότερο κόσμο και τα σκοπευτήρια δεν αρκούν.

    Ερώτηση 1η : από που αγοράζουμε σκόνη ώχρα για τον πίνακα ????

    Δεν έχω ιδέα, αλλά αν ζητήσεις από τους υπαλλήλους του σκοπευτηρίου θα σου δώσουν.

    Ερώτηση 2η : ποιός παπάρας έριξε μονόβολα στον πίνακα και τον έχει γεμίσει τρύπες ??? και αφού με την πρώτη είδε ότι τον τρύπησε, γιατί συνέχισε να ρίχνει ???

    Έχεις πολύ δίκιο. Ο πίνακας είναι έτσι τουλάχιστον από τον Οκτώβριο που θυμάμαι. Κάποιος ασυνείδητος έριχνε μονόβολα.

    Όποιος θέλει να ρίξει μονόβολα για σκοπευτική χρήση δεν έχει παρά να γραφτεί σε σκοπευτικό σωματείο που κάνει αθλήματα σταθερού στόχου με πιστόλια και τουφέκια. Εκεί, θα σου επιτρέψουν να ρίχνεις και με την καραμπίνα σου, και μονόβολα αν θέλεις.

    Ερώτηση 3η : γιατί οι υπεύθυνοι του σκοπευτηρίου δεν αλλάζουν την τρύπια και στραβωμένη λαμαρίνα του πίνακα ??? υποθέτω ότι δεν θα χρειαστούν πάνω από 100 ευρώ……

    Η μόνη απάντηση που μου έρχεται στο μυαλό είναι γιατί οι υπεύθυνοι του σκοπευτηρίου δεν κάνουν καλά τη δουλειά τους.
    Τώρα τι δικαιολογίες θα επικαλεστούν μου είναι αδιάφορο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #227943

    [color=”#FF0000″]Γιατί φίλε μου ξενέρωσες τόσο πολύ ?? να υποθέσω ότι είχε πολύ κόσμο ??? εγώ πήγα Παρασκευή πρωί , έριξα 2 πούλες και καμια 15ρια βολές στον πίνακα, και ήμουν εντελώς μόνος μου στο sporting !!!!

    [/color]
    Λόγω του πολύ κόσμου φυσικά που με έκανε να σκέφτομαι πως υπομονετικά και καρτερικά θα έπρεπε να περιμένω τη σειρά μου από το να πάρω τις πούλες, μέχρι να έρθει η σειρά μου να τις ρίξω.
    Κάτι σα να είμαι στην ουρά της τράπεζας ένιωθα και να έχω το νούμερο 169 ενώ εξυπηρετείτε ακόμα το 18 ένιωσα.
    Στην Αττική χρειάζονται επειγόντως 4-5 καινούργια μεγάλα και σύγχρονα σκοπευτήρια.
    Τα σκοπευτικά χόμπι νομίζω κερδίζουν όλο και περισσότερο κόσμο και τα σκοπευτήρια δεν αρκούν.

    [color=”#FF0000″]Ερώτηση 1η : από που αγοράζουμε σκόνη ώχρα για τον πίνακα ???? [/color]

    Δεν έχω ιδέα, αλλά αν ζητήσεις από τους υπαλλήλους του σκοπευτηρίου θα σου δώσουν.

    [color=”#FF0000″]Ερώτηση 2η : ποιός παπάρας έριξε μονόβολα στον πίνακα και τον έχει γεμίσει τρύπες ??? και αφού με την πρώτη είδε ότι τον τρύπησε, γιατί συνέχισε να ρίχνει ???[/color]

    Έχεις πολύ δίκιο. Ο πίνακας είναι έτσι τουλάχιστον από τον Οκτώβριο που θυμάμαι. Κάποιος ασυνείδητος έριχνε μονόβολα.

    Όποιος θέλει να ρίξει μονόβολα για σκοπευτική χρήση δεν έχει παρά να γραφτεί σε σκοπευτικό σωματείο που κάνει αθλήματα σταθερού στόχου με πιστόλια και τουφέκια. Εκεί, θα σου επιτρέψουν να ρίχνεις και με την καραμπίνα σου, και μονόβολα αν θέλεις.

    [color=”#FF0000″]Ερώτηση 3η : γιατί οι υπεύθυνοι του σκοπευτηρίου δεν αλλάζουν την τρύπια και στραβωμένη λαμαρίνα του πίνακα ??? υποθέτω ότι δεν θα χρειαστούν πάνω από 100 ευρώ……[/color]

    Η μόνη απάντηση που μου έρχεται στο μυαλό είναι γιατί οι υπεύθυνοι του σκοπευτηρίου δεν κάνουν καλά τη δουλειά τους.
    Τώρα τι δικαιολογίες θα επικαλεστούν μου είναι αδιάφορο.

    Καλησπερα Κρατερε θα μου επιτρεψεις να κανω τον συνηγορο του διαβολου σχετικα με τον πινακα, οσες αλλαγες και να κανουν παντα θα υπαρχει το γιδι !!!!!!!που θα γραψει στα υποδηματα του τις προειδοποιητικες πινακιδες .Τουλαχιστον τα μονοβολα τα εριξαν στον πινακα ,σε αλλο σκοπευτηριο τα ριχνουν στο γαμο του καραγκιοζη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #227933

    Καλησπερα Κρατερε θα μου επιτρεψεις να κανω τον συνηγορο του διαβολου σχετικα με τον πινακα, οσες αλλαγες και να κανουν παντα θα υπαρχει το γιδι !!!!!!!που θα γραψει στα υποδηματα του τις προειδοποιητικες πινακιδες .Τουλαχιστον τα μονοβολα τα εριξαν στον πινακα ,σε αλλο σκοπευτηριο τα ριχνουν στο γαμο του καραγκιοζη

    Δε συμφωνώ.
    Από τη στιγμή που ο πίνακας έχει υποστεί ζημιές πρέπει να τον αντικαταστήσουν. Είναι υποχρέωσή τους.

    Αν υπήρχε μία μεγάλη και ωραία ταμπέλα που να λέει με τεράστια γράμματα "απαγορεύεται η χρήση μονόβολων και δραμιών" πιστεύω ότι το γίδι που λες θα αποθαρρυνόταν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #227932

    [color=”#FF0000″]Γιατί φίλε μου ξενέρωσες τόσο πολύ ?? να υποθέσω ότι είχε πολύ κόσμο ??? εγώ πήγα Παρασκευή πρωί , έριξα 2 πούλες και καμια 15ρια βολές στον πίνακα, και ήμουν εντελώς μόνος μου στο sporting !!!!

    [/color]
    Λόγω του πολύ κόσμου φυσικά που με έκανε να σκέφτομαι πως υπομονετικά και καρτερικά θα έπρεπε να περιμένω τη σειρά μου από το να πάρω τις πούλες, μέχρι να έρθει η σειρά μου να τις ρίξω.
    Κάτι σα να είμαι στην ουρά της τράπεζας ένιωθα και να έχω το νούμερο 169 ενώ εξυπηρετείτε ακόμα το 18 ένιωσα.
    Στην Αττική χρειάζονται επειγόντως 4-5 καινούργια μεγάλα και σύγχρονα σκοπευτήρια.
    Τα σκοπευτικά χόμπι νομίζω κερδίζουν όλο και περισσότερο κόσμο και τα σκοπευτήρια δεν αρκούν.


    Δεν ειχε και "παρα πολύ κόσμο" …και ουτε ιδιαιτερη αναμονή …
    τι ώρα ηρθες ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 510 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων