Ιδιογομώσεις – Συνάντηση Μελών

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 57 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Iδιογόμωση

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #40368

     Αντωνη, τελικα την πηρες την ΜΕC?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #40389


    [indent]

    … Δεν καταλαβα τη εννοεις με το 60 % . Εγω αλλο ελεγα με το 40 % που αφορα τον Κωστα

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kritsilis στίς 09 Ιούνιος 2004


    Γιατί το 60% αναφέρεται σε μένα που ακόμα σε περιμένω


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #40401


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από victz στίς 09 Ιούνιος 2004


     Αντωνη, τελικα την πηρες την ΜΕC?


    [/indent]

    ΟΧΙ, ακόμα θα αποφασίσω ποιά θα πάρω μετά την συνάντηση στον Kώστα. Εξάλλου αν το γνωρίζεις έχω και άλλα διαμετρήμτα όπως 16,20,28 & 36 και μου είπε ο Κώστας να βρω το μοντέλο εκείνο με το οποίο θα μπορώ εύκολα να αλλάζω καλούπια.

    60% εννοώ , ότι την Πρωτομαγιά μου είπες ότι θα ανέβαινες και μετά θα πηγαίναμε μαζί στα ΚΑΛΥΒΙΑ για το αρνί. Γιαυτό λέω ότι ακόμα σε περιμένω.

    Ετσι αν είναι πράγματι να αναίβεις, αλλά και όποιος άλλος θέλει από επαρχία, ας το κάνουμε Σάββατο, αλλά πρέπει να δούμε και τους υπόλοιπους και κυρίως τον Κώστα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #40412


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kritsilis στίς 09 Ιούνιος 2004


    60% εννοώ , ότι την Πρωτομαγιά μου είπες ότι θα ανέβαινες και μετά θα πηγαίναμε μαζί στα ΚΑΛΥΒΙΑ για το αρνί. Γιαυτό λέω ότι ακόμα σε περιμένω.

    Ετσι αν είναι πράγματι να αναίβεις, αλλά και όποιος άλλος θέλει από επαρχία, ας το κάνουμε Σάββατο, αλλά πρέπει να δούμε και τους υπόλοιπους και κυρίως τον Κώστα


    [/indent]

     Tα παραπανω φανταζομαι δεν αναφερονται σε μενα, αλλα στο φιλο Vardeos. 

     Οσο για τα μικρα διαμετρηματα, εχω και γω ενα μονοκανο 36αρακι, μανουλα στις σιταριθρες, αλλα δυστυχως εχω χρονια να δω σιταρηθρες εδω, και το εχω παροπλισμενο. Παντως, το 36αρακι, ειναι μεγαλο σχολειο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #40418

    Ναί Βίκτωρα, έχεις δίκιο

    το 60% αναφέρεται στον Vardeos, κεκτημένη ταχύτητα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #40421

    Μολις κανονισα να μην δουλευω το επομενο Σαββατο. Εαν μπορει και Εφοσον ειναι εφικτο και απο τον Κωστα και με την θελησει του θεου το επομενο Σαββατο θα συναντησω μερικους απο εσας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #336120

    Γιώργο θα φροντίσω να γίνει Σάββατο, αξίζει να γνωρίσουμε και κάποια μέλη εκτός Αθηνών.

    Όσο για το 40% :D] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley4.gif” width=17> μην λες τίποτα είναι μυστικό, απλά το χρησιμοποίησα για τους λόγους που ξέρεις….;)] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley2.gif” width=17>:)] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley15.gif” width=17>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #40442

    Νομίζω ότι το Σάββατο 19/6 μετά την Παρασκευή 18/6 έχει αγώνες όλο το Σ/Κ στην ΜΑΛΑΚΑΣΑ. Δεν θυμάμαι για αλλού.

    Οπότε αφού εσύ Κώστα ΕΓΚΡΙΝΕΙΣ για ΣΑΒΒΑΤΟ, συμφωνώ και εγώ. Δεν ξέρω αν έχει ενδιαφερθεί και άλλος από επαρχία να γνωριστούμε.

    Βίκτωρα αν έρθεις να έρθω να σε πάρω από το ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ , γίνεται αρκεί να έρθεις.

    Νομίζω κοντά στον Κώστα, πρέπει να έχει ΟΥΖΕΡΙ ένας Κριτσίλης. Δεν έχω πάει ποτέ. Ισως είναι ευκαιρία. Και μην ξεχνάμε το ΚΑΣΟΝΙ με τις ΜΠΥΡΕΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #40444

    Αντώνη για να πιούμε ένα καφάσι μπίρες στου Κριτσίλη θα πρέπει να πουλήσουμε το όπλο μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #40473

    Να ρωτησω εαν το κανουμε Παρασκευη τη ωρα θα γινοταν. Το λεω αυτο γιατι εγω τελειωνω την δουλεια κατα τις 17:00 απο την Πατρα αμα ειναι να ερθω κατευθειαν Αθηνα φυσικα αν σας προλαβαινω…

     Και φυσικα θα με ξεναγησει ο Kritsilis για να βγαλει την υποχρεωση απο την προηγουμενη φορα.  χεχεχε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #40560

    [indent]
    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Vardeos στίς 10 Ιούνιος 2004


     Και φυσικα θα με ξεναγησει ο Kritsilis για να βγαλει την υποχρεωση απο την προηγουμενη φορα.  χεχεχε


    [/indent]Αφού πιούμε τις μπύρες από τον χαμένο της μονομαχίας σε πάω όπου θέλεις [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #336150

    Παιδιά κανονίστε όποτε θέλετε, είτε Παρασκευή είτε Σαββάτο.

    Πάντως καλό είναι να γίνει βραδάκι γιατί το δωματιάκι που χρησιμοποιώ σαν εργαστήριο βρίσκεται στην ταράτσα και το μεσημέρι κάνει πολύ ζέστη. Το βραδάκι μ’ ένα ανεμιστήρα θα την βολέψουμε.
    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #40696

    Αν είναι έτσι ( για βραδάκι ) μάλλον θα βολεύει και τον Vardeo να έρθει από Πάτρα την Παρασκευή 18/6

    Εξάλλου οι μπύρες πίνονται καλύτερα το βράδυ.

    Οτι και να γίνει θα γίνει ανάμεσα από 18/6 Παρασκευή και 19/6 Σάββατο. Αν ο Γιώργος ( Vardeos ) τα καταφέρει να έρθει Παρασκευή 18/6 νομίζω ότι είναι καλύτερα

    Περιμένουμε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #40730

    Παιδια πεστε μου ωρα μονο να ξερω αν θα προλαβω να ερθω Παρασκευη και μετα να κατεβω παλι για το χωριο.

    Οπως ειπα τελειωνω απο δουλει στης 17:00 την παρασκευη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #40743

    Αν σχολάς 17,00 δηλαδή 5 το απόγευμα προλαβαίνεις άνετα για Παρασκευή 18/6.

    Το θέμα είναι να αρχίσουν οι συμμετοχές και να σταματήσουν οι κοπάνες, ώστε να γίνει η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ.

    κύριε ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΑ, να επαναφέρεις τους κοπανατζήδες στην τάξη

    Τώρα όσο για τον Vardeo, δεν θα γυρίσεις πίσω το ίδιο βράδυ… θα μείνεις Αθήνα. Θα σε φιλοξενήσω. Ουτε να το συζητάς

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 57 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων