WINCHESTER SX3

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 192 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Winchester

  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #327554

    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ!!!
    ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!

    Υ.Γ.1. ΛΕΟ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΟΝ GEO…ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΤΙ,ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ! :lol:

    Υ.Γ.2. ΟΧΙ ΧΡΗΣΤΟ…Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΣΕ ΘΗΡΑΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΑΙ ΣΕ ΓΑΛΑΖΙΑ…. :lol:

    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΛΙ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!

    καλορίζικο μπρε είναι τούφεκος :lol:
    πολύ καλή επιλογή όπως είπε και ο Γιάννης :lol:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #162544

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!

    ΓΙΩΡΓΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!
    ΕΙΝΑΙ ΤΟ YOUTUBE Κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ MΕΓΑΛΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΕΛΙΚΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    460
    BENELLI4EVER στις #162580

    Καλοριζικη φιλε. Κατα τη δικη μου γνωμη εκανες την καλυτερη αγορα οπλου αεριων που κυκλοφορει αυτη τη στιγμη. Θα σου αρεσει πολυ η ντουφεκια που βγαζει ειδικα σε φασσοφυσσιγγα.

    Φανης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #162582

    Ιάσονα καλορίζικο καλοντούφεκο καλοφάγωτο αλλά άκου τον παλιό και πάρε κανά πιστόνι να έχεις καβάτζα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    460
    BENELLI4EVER στις #162584

    Και κατι που προσεξα χθες. Η sporting εκδοση με την 70αρα θαλαμη εχει επιχρωμιομενη θαλαμη και κανη.

    http://www.winchesterguns.com/products/cat…&mid=511115

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #327444

    Μπραβο ρε μαγκα, καλοριζικο το οπλακι! :lol: :lol:

    Φιλικα Νικος :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    418
    ΜΗΤΣΟΣ. στις #162609

    Καλορίζικη και καλά αίματα νά΄χει.
    Και εγώ την έχω, καταπληκτικό όπλο και με έρχεται λουκούμι.
    ΜΕ 66 κάνη και κόβη πολύ μακριά. Θα πάθεις πλάκα.
    Δοκίμασε την με τα ΠΥΡΚΑΛ 36gr No6 Πράσινα με 3* τσοκ και περιμένω αποτελέσματα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #324799

    [size=3]σήμερα τηλεφώνησα στην KALCO(αντιπρόσωπος της winchester)και είχα τον εξής διάλογο(τον παραθέτω ακριβώς όπως έγινε):
    _καλημέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει διαθέσιμη άμεσα sx3 composite με κάνη 71 cm
    _μάλιστα κύριε υπάρχει
    _ευχαριστώ,να ρωτήσω επίσης ενδέχεται να φέρεται μαύρη πλαστική σε 3" ;;;;;
    _όχι κύριε γιατί δεν υπάρχει λόγος
    _έχω την εντύπωση ότι αν φέρνατε θα υπήρχε ενδιαφέρον και πολύ μάλιστα
    _πως το λέτε αυτό;;;
    _είμαι μέλος του e-artemis και……………..(με διακόπτει με πολύ έντονο ϋφος)
    _δεν μας ενδιαφέρει το artemis κύριε η beretta έβγαλε την Α400 που είναι 3'5" και κάνει εμπλοκές και είναι βαρύτερο της sx3 δεν μπορεί να πουλάει η Α400 και να μην πουλάει η sx3 και δεν υπάρχει διαφορά σε 3" και 3.5" (συνεχίζοντας το έντονο ύφος)
    _ξέρετε το artemis είναι ένα φόρουμ με μεγάλη επισκεψιμότητα και υπάρχουν πολλοί κυνηγοί ψαγμένοι διαβασμένοι και ενημερωμένοι σε όπλα,βλητική και στο κυνήγι και στα σκοπευτήρια………(με διακόπτει)
    _δεν υπάρχουν ψαγμένοι κυνηγοί έτσι είναι τα φόρουμ και ……….(τον διακόπτω)
    _ευχαριστώ πολύ γειά σας
    _γειά σας

    υ.σ.δεν ήθελα να συνεχίσω και ούτε να τον ρωτήσω γιατί στην Αμερική η τιμή είναι στα 2/3 της Ελλάδας ούτε τον ρώτησα(που πολύ το ήθελα)αν έχει πάει ποτέ κυνήγι στη ζωη του :rolleyes:
    εσείς τι λέτε;;;
    είπα κάτι λάθος;;; :rolleyes:[/size]

    [size=3]εκνευρίστηκα Σπύρο και αν είχα μια επιθυμία να πάρω αυτό το όπλο(που πολύ μου αρέσει)
    τώρα δεν το παίρνω με τίποτα γιατί τον φοβάμαι και στο after sale service [/size]

    σαν άτομο πιστεύω ότι πρέπει να λέγονται και τα αρνητικά και τα θετικά:
    ο αδελφικός μου φίλος είχε την περασμένη εβδομάδα κάποιο πρόβλημα τροφοδοσίας φυσιγγίων στην sx3 την οποία έχει
    από το μαγαζι που την αγόρασε τηλ. στην αντιπροσωπεία ανέφερε το πρόβλημα την έστειλε με courier την παρέλαβε πάλι με courier το πρόβλημα είχε λυθεί με αντικατάσταση κάποιου αντ/κου και παρ όλο που στο όπλο είχε λήξει η εγγύηση δεν του χρέωσε η αντιπροσωπεία ούτε τα τις courier
    μπράβο τους από μένα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    valas στις #164416

    ρε παιδιά παρατήρησα κάτι στην SΧ3 που με χαροποίησε ιδιαίτερα, δε χαλάει καθόλου τα πουλιά, φίλος με fabarm XLR στα 15 μέτρα με 3 αστέρια την τσίχλα την έκανε κιμά (32 γραμμάρια 8αρια), άλλος με BREDA, ίδιο τσοκ- φυσίγγι, τα ίδια, η Χ3 ολόκληρα τα πουλιά και όλα νεκρά, πολύ καλή κάνη και δεν νομίζω να είναι απλά η backbore κάνη

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #323826

    ρε παιδιά παρατήρησα κάτι στην SΧ3 που με χαροποίησε ιδιαίτερα, δε χαλάει καθόλου τα πουλιά, φίλος με fabarm XLR στα 15 μέτρα με 3 αστέρια την τσίχλα την έκανε κιμά (32 γραμμάρια 8αρια), άλλος με BREDA, ίδιο τσοκ- φυσίγγι, τα ίδια, η Χ3 ολόκληρα τα πουλιά και όλα νεκρά, πολύ καλή κάνη και δεν νομίζω να είναι απλά η backbore κάνη

    Φόραγε και η SX3 3*? Αν ναι, δεν σημάδευε ο σκοπευτής όσο καλά οι άλλοι 2 :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #323824

    ρε παιδιά παρατήρησα κάτι στην SΧ3 που με χαροποίησε ιδιαίτερα, δε χαλάει καθόλου τα πουλιά, φίλος με fabarm XLR στα 15 μέτρα με 3 αστέρια την τσίχλα την έκανε κιμά (32 γραμμάρια 8αρια), άλλος με BREDA, ίδιο τσοκ- φυσίγγι, τα ίδια, η Χ3 ολόκληρα τα πουλιά και όλα νεκρά, πολύ καλή κάνη και δεν νομίζω να είναι απλά η backbore κάνη

    Αν ειχε συγκεντρωτηρα, ειναι αρκετα λογικο στα 15 μετρα με 3* να πηγαινει η τουφεκια μπαλα! Αν ειχε μισοταπα ή διασπορεα, θα ηταν κατι το εντελως διαφορετικο…

    Φιλικα Νικος :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #323823

    ρε παιδιά παρατήρησα κάτι στην SΧ3 που με χαροποίησε ιδιαίτερα, δε χαλάει καθόλου τα πουλιά, φίλος με fabarm XLR στα 15 μέτρα με 3 αστέρια την τσίχλα την έκανε κιμά (32 γραμμάρια 8αρια), άλλος με BREDA, ίδιο τσοκ- φυσίγγι, τα ίδια, η Χ3 ολόκληρα τα πουλιά και όλα νεκρά, πολύ καλή κάνη και δεν νομίζω να είναι απλά η backbore κάνη

    Πιστεύω πως απλά στις δικές σου τουφεκιές πήγαιναν τα περιφερειακά σκάγια ( λίγο κακή σκόπευση ) ενώ στων φίλων σου τα κεντρικά .. δεν νομίζω πως είναι θέμα όπλου…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #323811

    Φόραγε και η SX3 3*? Αν ναι, δεν σημάδευε ο σκοπευτής όσο καλά οι άλλοι 2 :D

    +1

    Πιστεύω πως απλά στις δικές σου τουφεκιές πήγαιναν τα περιφερειακά σκάγια ( λίγο κακή σκόπευση ) ενώ στων φίλων σου τα κεντρικά .. δεν νομίζω πως είναι θέμα όπλου…

    +1

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    valas στις #164443

    εννοείται ότι όλα τα όπλα φοράγανε 3* και ότι ρίξανε το ίδιο φυσίγγι (nsi 32 tordo)
    μακάρι να είναι αστοχία δικιά μου και να μη φταίνε οι κάνες των άλλων, γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι και δεν περισσεύουν λεφτά για αλλαγές

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    281
    Supernova στις #323781

    ρε παιδιά παρατήρησα κάτι στην SΧ3 που με χαροποίησε ιδιαίτερα, δε χαλάει καθόλου τα πουλιά, φίλος με fabarm XLR στα 15 μέτρα με 3 αστέρια την τσίχλα την έκανε κιμά (32 γραμμάρια 8αρια), άλλος με BREDA, ίδιο τσοκ- φυσίγγι, τα ίδια, η Χ3 ολόκληρα τα πουλιά και όλα νεκρά, πολύ καλή κάνη και δεν νομίζω να είναι απλά η backbore κάνη

    έχεις δοκιμάσει με 3* νο 9-10 ?

    αν είναι θέμα σκοπευτικού λάθους ένα νούμερο παραπάνω μπορεί να το διορθώσει.. αλλιώς προτείνω να πας στα 33 με νο8 πάλι.. :D

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 192 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων