Baikal Club

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 271 έως 285 (από 1,043 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Baikal

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #188041

    Εχετε ιδεα για αυτα τα οπλα, στου Κυργια υπαρει μονο Mp43M ,γνωμη για αυτο το καταστημα εχει ψωνισει κανενας online?

    ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ BAIKAL MP43

    ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ BAIKAL MP43-TS

    ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ BAIKAL MP43-TS MAGNUM


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #188044

    dimitris70 Posted Σήμερα, 18:53
    Εχετε ιδεα για αυτα τα οπλα, στου Κυργια υπαρει μονο Mp43M ,γνωμη για αυτο το καταστημα εχει ψωνισει κανενας online?

    ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ BAIKAL MP43

    ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ BAIKAL MP43-TS

    ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ BAIKAL MP43-TS MAGNUM

    Λογικα ειναι τα IJ43 ή αλλιως IZH43 (οπως τα προφέρουν οι Ρωσσοι). Ο Κυργιας στο MP43M αναφερει διαφορα χαρακτηρηστικα (δισκανδαλο/μονοσκανδαλο κτλ) οποτε δεν εχει μονο ενα μοντελο).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #188046

    Ναι αλλα υπαρχει και μεγαλη διαφορα στην τιμη απο του κυργια.

    Μου ειπε καποιος γνωστος με κυνηγετικα ειδη πως γινετε δυο λογιων Baikal εισαγωγη υσχυει κατι τετοιο η ειναι παραμυθι?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #266527

    Σημερα ξαπλωσα δυο καρακαξονες και ενα καλοθρεμενο κοτσυφα θυληκο.Δεν ειχε πουλακια αλλα το μπαικαλ το ποζε το σπορτινγ με τους 75 ποντους εκανε καθαρη δουλεια και αποτελεσματικη.Αστοχησα (ακουσον ,ακουσον) σε αλλη μια ασχημη και σε μια τσιχλα. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #188048

    ο hobbi ειναι ο καρασαββιδης
    ειναι απο τα μεγαλυτερα μαγαζια εδω πανω
    δεν εχω ψωνισει μεσω ιντερνετ αλλα εχω παει πολλες φορες εκει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #188051

    Εγω εχω παρει 2 φορες online, μικροπραγματα ομως οχι οπλο ή φυσιγγια. Η αποστολη ηταν ταχυτατη και εχω μεινει ευχαριστημενος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #188053

    Μαλλον θα των προτιμησω,οι τιμες του ειναι πολυ καλες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    367
    alekasas στις #188766

    Γεια σας παιδια. Λοιπον καθως καθαριζα την καραμπινα μου (Baikal MP-153) ειδα οτι στο μηχανισμο αεριων εχει μαζεψει πολυ καπνα και μαυριλα. Εννοω για το συστημα που ρυθμιζεις για τις βαριες και ελαφριες γομωσεις οπου ειναι κολημενο απο κατω απο την καννη. Σκεφτικα να ξεβιδωσω τελειως το παξιμαδι για να βγει το χοντρο το ελατηριο και να το καθαρισω.

    Το εχει κανει κανεις αυτο? Αφου το καθαρισω θα μπορεσω να το ξαναβαλω ευκολα μεσα? Ευχαριστω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    367
    alekasas στις #188768

    Οκ τελικα το ελυσα, το καθαρισα και το ξαναεδεσα. Ειναι λιγο παιδεμα στο δεσιμο, θελει παρα πολυ δυναμη ωστε να το πατησεις και να το βιδωσεις. Ολα οκ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #264404

    Εχετε ιδεα για αυτα τα οπλα, στου Κυργια υπαρει μονο Mp43M ,γνωμη για αυτο το καταστημα εχει ψωνισει κανενας online?

    [url=”http://www.hobbi.gr/product_info.php?cPath=49_69_107&products_id=1459″%5DΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ BAIKAL MP43[/url]

    [url=”http://www.hobbi.gr/product_info.php?cPath=49_69_107&products_id=5043″%5DΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ BAIKAL MP43-TS[/url]

    [url=”http://www.hobbi.gr/product_info.php?cPath=49_69_107&products_id=5044″%5DΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ BAIKAL MP43-TS MAGNUM[/url]

    δεν εχω παρει online αλλα εχω το πλαγιοκαννο MP43 ΔΙΣΚΑΝΔΑΛΟ ΑΠΛΟΙ ΕΞΟΛΚΕΙΣ 7Οmm ΘΑΛΑΜΗ ΤΟΚ */*** ΑΥΛΟΙ 18.4 71cm ΚΑΝΗ ΩΡΑΙΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΕ ΦΤΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΡΙΧΩΤΑ ΘΥΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ ΒΑΖΩ REMINGTON FEDERAL WINCHESTER.
    ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΠΥΡΚΑΛ DERBY 33gr No2

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #264379

    δεν εχω παρει online αλλα εχω το πλαγιοκαννο MP43 ΔΙΣΚΑΝΔΑΛΟ ΑΠΛΟΙ ΕΞΟΛΚΕΙΣ 7Οmm ΘΑΛΑΜΗ ΤΟΚ */*** ΑΥΛΟΙ 18.4 71cm ΚΑΝΗ ΩΡΑΙΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΕ ΦΤΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΡΙΧΩΤΑ ΘΥΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ ΒΑΖΩ REMINGTON FEDERAL WINCHESTER.
    ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΠΥΡΚΑΛ DERBY 33gr No2

    Εδω στο Ηρακλειο Βρηκα το πλαγιοκαννο με την παλια ονομασια δισκανδαλο απλοι εξολκοις 360 ευρω,θα το ηθελα Magnum οχι επειδη να παιζω δυνατα φισιγγια απλος δεν θελω να ειμαι στο οριο τις καθημερινης πιεσης των 650 Bar,στον Κυργια πηρα εχθες μου μιλησε μια κοπελα αλλα μαλλον δεν γνωριζε τη ειχανε η ισως δεν ειχανε τιποτα .
    Μηπως γνωριζεις ποιος αλλος φερνει βαικαλ?Τα magnum εχουν 76αρες θαλαμες,η απλος ειναι δοκιμασμενα στα 1200 bar ανωτερη πιεση,και συνεπως 900bar καθημερινης χρησης?Καθε βοηθεια δεκτη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #264376

    Εδω στο Ηρακλειο Βρηκα το πλαγιοκαννο με την παλια ονομασια δισκανδαλο απλοι εξολκοις 360 ευρω,θα το ηθελα Magnum οχι επειδη να παιζω δυνατα φισιγγια απλος δεν θελω να ειμαι στο οριο τις καθημερινης πιεσης των 650 Bar,στον Κυργια πηρα εχθες μου μιλησε μια κοπελα αλλα μαλλον δεν γνωριζε τη ειχανε η ισως δεν ειχανε τιποτα .
    Μηπως γνωριζεις ποιος αλλος φερνει βαικαλ?Τα magnum εχουν 76αρες θαλαμες,η απλος ειναι δοκιμασμενα στα 1200 bar ανωτερη πιεση,και συνεπως 900bar καθημερινης χρησης?Καθε βοηθεια δεκτη

    ΕΧΕΙ ΟΛΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ Ο ΣΑΚΚΑΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΠΛΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΦΥΣΙΓΓΙΑ 650 ΒΑR MEXRI KAI SEMI MAGNUM
    ΡΙΧΝΩ ΣΤΑ ΤΡΙΧΩΤΑ ΑΝΕΤΑ.
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΚΚΑΣ ,ΚΑΛΚΑΤΖΑΚΟΣ,ΟΠΛΟΤΕΧΝΙΚΗ,ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,PELOPS,JORDAN
    ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΔΙΚΑΝΝΟ BAIKAL ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΟ
    ΤΑ ΒΑΙΚΑΛ ΔΙΚΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΙς 1050 ΠΙΕΣΕΙΣ ΑΠΛΑ & ΜΑGNUM ΩΜΟΣ ΕΧΩ ΔΙΚΑΝΝΟ ΜΑGNUM ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΔΙΚΑΝΟ ΜΑGNUM
    ΣΕ ΡΩΣΙΚΟ 1)ΛΟΓΟ ΒΑΡΟΥΣ 2)ΘΑ ΤΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ 3)ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΛΟ ΕΝΤΕΛΟΣ
    ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΠΛΟΥΡΓΟ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΕΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #264375

    ΕΧΕΙ ΟΛΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ Ο ΣΑΚΚΑΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΠΛΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΦΥΣΙΓΓΙΑ 650 ΒΑR MEXRI KAI SEMI MAGNUM
    ΡΙΧΝΩ ΣΤΑ ΤΡΙΧΩΤΑ ΑΝΕΤΑ.
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΚΚΑΣ ,ΚΑΛΚΑΤΖΑΚΟΣ,ΟΠΛΟΤΕΧΝΙΚΗ,ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,PELOPS,JORDAN
    ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΔΙΚΑΝΝΟ BAIKAL [color=”#FF0000″]ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΟ[/color]

    Μενω στο Ηρακλειο της κρητης και εδω τυχαινει να μην εχουν ,και αυτο ειναι το προβλημα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #264374

    Μενω στο Ηρακλειο της κρητης και εδω τυχαινει να μην εχουν ,και αυτο ειναι το προβλημα

    ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΑ ΧΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΕ ΦΑΞ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΛΟΥΝ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ
    ΜΠΟΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΣΤΕΙΛΕ
    ΠΡΙΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΕΝΑ ΒΟΣΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΚΥΡΓΙΑ. η ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΔΩΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΠΛΑ.
    ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ 380-400EYRO
    ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΠΑΔΑΚΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #188844

    Σημερα το μπαικαλακι μου (σπορτινγκ 75 ποντους) τα πηγε πολυ καλα αφου ειχα 100% επιτυχια στους στοχους που εριξα.Στην αρχη το πηρα με βαρια την καρδια αφου φετος δεν τα πηγα καλα μαζι του μεχρι σημερα οπου τα πραγματα αντιστραφηκαν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 271 έως 285 (από 1,043 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων