Baikal Club

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 931 έως 945 (από 1,043 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Baikal

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    dimitris στις #456507

    Φιλοι καλησπερα.θα ηθελα να μαθω αν το πλαγιοκαννο[baikal]με μηκος 67.5cm με τσοκ,βγενει με δυο σκανδαλες και αν ναι που μπορω να το βρω καινουριο η μεταχειρισμενο για αμμεση αγορα.Στη Θεσσαλονικη καινουριο το βρηκα μονο μονοσκανδαλο αλλα το φοβαμαι για διπλοντουφεκιες.Οποια βοηθεια ευπροσδεκτη.Ευχαριστω.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #456508

    Φιλοι καλησπερα.θα ηθελα να μαθω αν το πλαγιοκαννο[baikal]με μηκος 67.5cm με τσοκ,βγενει με δυο σκανδαλες και αν ναι που μπορω να το βρω καινουριο η μεταχειρισμενο για αμμεση αγορα.Στη Θεσσαλονικη καινουριο το βρηκα μονο μονοσκανδαλο αλλα το φοβαμαι για διπλοντουφεκιες.Οποια βοηθεια ευπροσδεκτη.Ευχαριστω.

    Είμουν τυχερός και το βρήκα το 2007 με 72,5cm δισκάνδαλο με απλούς εξωλκείς και απλές θαλάμες, οπότε βγαίνει. Το θέμα είναι οτί είναι σπάνιο αφού ένα είχε μόνο ο Κυργιας απ’ όπου το έφερε ο οπλοπώλης μου. Μήπως να ρώταγες τον Κυργια αν μπορεί να κάνει εισαγωγή ένα για σένα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    214
    Pashalis88 στις #456512

    Εγωπρην ενα μηνα αγωρασα το MP43E-1C(3 τσοκ(*,***,****),72,5cm κάννες ,76αρες θαλάμες, μονή σκανδάλη με επιλογέα) έχω ρίξει στο σκοπευτήριο 3-4 κουτιά φυσίγγια και δεν είχε κανένα απόλυτος θέμα ούτε με τους εξωλκεις ούτε με την σκανδάλη δεν είναι και τα τρελά φυσίγγια αυτά που έριξα θα δείξει στην πάροδο του χρόνου αν και εγώ είδα μια πολύ στιβαρή κατασκευή.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    dimitris στις #456515

    O Kυριας εισαγωγη παραγγελεια δεν κανει.Οτι υπαρχει μαλλον σε στοκ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    dimitris στις #456517

    O Kυριας εισαγωγη παραγγελεια δεν κανει.Οτι υπαρχει μαλλον σε στοκ.Και θελω 67.5cm με τσοκ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    60
    evripidis στις #456751

    παιδια καλησπερα.επειδη εδω στα χανια το μονο φυσιγγι sporting που μπορω να βρω ειναι του λαμπρου σε νο 8 μηπως ξερετε καποιο φυσιγγι παντα στα 28 γραμμαρια που να βγαινει σε νουμερο 7,5 και 9,5 αλλα να ειναι και ποιοτικο?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    42
    Leonidas στις #457939

    Kαλησπερα και απο Κυπρο!!!μεχρι τον Αυγουστο ειναι πολυς καιρος χωρις το baikal μου…ετσι ειπα να το ομορφυνω λιγο!!!

    baikal 3

    baikal4

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    nikolaos στις #457980

    Kαλησπερα και απο Κυπρο!!!μεχρι τον Αυγουστο ειναι πολυς καιρος χωρις το baikal μου…ετσι ειπα να το ομορφυνω λιγο!!!

    Tα λόγια είναι περτά.Πολύ όμορφο φίλε. Το κοντάκι με τι το έκανες;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    42
    Leonidas στις #457985

    καλησπερα και παλι…φιλε Νικολα να σου πω την αληθεια ουτε γω δεν ξερω ακομα…το πηγα σε ενα οπλουργο που εχει την απολυτη εμπιστοσυνη μου…οταν του ειπα πως θελω να το βαψω μου ειπε να περιμενω γιατι θα εισαγει καποια μηχανηματα καινουργια που αποδιδουν πολυ καλυτερα απο τις συνηθησμενες διαδικασιες βαφης…δεν ειχα τιποτα να χασω και ετσι επραξα…οποταν αυτο ειναι το πρωτο οπλο στην Κυπρο που βαφτηκε με τα συγκεκριμενα μηχανηματα…και ηταν και γιαυτον μια προκληση αφου δεν μπορουσε να ξερει ακριβως πως θα εβγαινε η δουλεια…τελικα το εκανε οπως ακριβως του το ζητησα…επισης μου αφαιρεσε λιγο βαρος και απο το παρακοντακο…περιπου 100 γραμμαρια…το οποιο του το ζητησα εγω…η δουλεια παντως της βαφης στοιχησε 70 ευρω…νομιζω πολυ προσιτη τιμη και για μια τετοια δουλεια…ειχα την επιλογη να κανω οτι χρωμα ηθελα…απο παραλλαγη μεχρι ροζ :)…αλλα το μαυρο παντα μου αρεσε…και το συγκεκριμενο ματ βγηκε πολυ ομορφα στο baikal…!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    114
    rick στις #458165

    Κανένα ιντερνετό μάγαζο , για να αγοράσω τσοκάκια carlson για baikal , ξέρει κανείς ;;
    Σε καλή τιμή ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    95
    Sabo στις #458173

    Φιλοι καλησπερα.θα ηθελα να μαθω αν το πλαγιοκαννο[baikal]με μηκος 67.5cm με τσοκ,βγενει με δυο σκανδαλες και αν ναι που μπορω να το βρω καινουριο η μεταχειρισμενο για αμμεση αγορα.Στη Θεσσαλονικη καινουριο το βρηκα μονο μονοσκανδαλο αλλα το φοβαμαι για διπλοντουφεκιες.Οποια βοηθεια ευπροσδεκτη.Ευχαριστω.

    Καλημέρα φίλε Δημήτρη, το πλαγιόκαννο δε βγαίνει με δύο σκανδάλες σε 67,5 εκ. αλλά ούτε υπάρχει η δυνατότητα εκ των υστέρων να αλλάξεις σκανδαλοθήκη, η μόνη οικονομική λύση είναι, αν το θέλεις πολύ, να αγοράσεις δύο όπλα και να προσαρμόσεις τις κοντές κάννες στο δυσκάνδαλο, άλλη λύση είναι κάποιο φτηνό τούρκικο πλαγιόκαννο, ίσως υπάρχει κάποιο zabala στον Καλκαντζάκο ή πας σε Ugartechea αλλά με άλλα χρήματα. Έχω προσωπική εμπειρία από τη συγκεκριμένη αγορά και αφού αγόρασα το όπλο δυστυχώς μετά δε μπόρεσα να το κάνω όπως ήθελα και αναγκάστικα να το πουλήσω, οφείλω όμως να ομολογήσω ότι το όπλο δε παρουσίασε κανένα πρόβλημα κατά τη χρήση που έκανα. Ελπίζω να βοήθησα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    dimitris στις #458198

    Ευχαριστω φιλε Sabo για τη βοηθεια.Για τουρκικο ουτε κουβεντα,τα αλλα αλλο κοστος οποτε μαλλον δισκανδαλο απλο και κοψιμο καννες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #458208

    Ειμαι στο κλαμπ με 3 μπαικαλ οπλα.Ενα ποζε 2 σκανδαλες απλους και απλες θαλαμες 72 ποντους,ενα σπορτινγκ με τρυπες και μονη σκανδαλη και αυτοματους/απλους και ενα .410 66 ποντους πλαγιο με αυτοματους.Ολα τα εχω ευχαριστηθει τα μαλλα οπως και το .410 οπου εχω καταβαλει τσιχλες κοτσυφια κουρουνες και καρακαξες με τα καταλληλα γιατην καθε περιπτωση σκαγια.Το .410 εχει τσοκ φουλ και 2 1/2.Ειναι φαρμακι με 19γρμ μαγνουμ φυσιγγια το τελειο παιχνιδακι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    60
    evripidis στις #459407

    ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΜΠΙΚΑΛΑΚΗΔΕΣ.ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΣΟΚ TRULOCK ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ Ν ΑΓΟΡΑΣΩ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    Ανδρεας στις #459583

    ένα μυδράλιο συλλεκτικής άξιας
    Toz 54

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 931 έως 945 (από 1,043 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων