FABARM H4 – 66cm

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 104 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Fabarm

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    115
    tzenos στις #151576

    εγω παιδια δεν αμφισβητω τα λεγομενα κανενος αλλα θα ηθελα να πω την πρωσωπικη μου εμπειρια απο μια η38 που αγορασα πριν ενα και μισο χρονο και την εδωσα γιατι εκανε εμπλοκες και επισης ενα φιλαρακι που πηρε και αυτος του εκανε εμπλοκες αρα κατα την αποψη μου το θεμα με τησ εμμπλοκες για την fabarm δεν εχει λυθει
    α και μην πει καποιος οτι την αφηνα ακαθαριστη και τετοια γιατι ο νικος77 ξερει τη τρελα εχω με τα οπλα οπως και πως τα εχω………
    ΘΟΔΩΡΟΣ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    truckdriver486 στις #151590

    φιλε τζενο σε ευχαριστω για την συμμετοχη σου ησουνα πολυ διαφωτιστικος και μου φαινεται οτι εχεις δικιο τελικα ακομα δεν εχουνε λυσει το προβλημα στη fabarm διαφορετικα δεν θα υπηρχα νε τοσα παραπονα .θα μεινω με την breda!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #151632

    Τελικά εγώ ήμουν μάλλον ο τυχερός και δεν μου έχει κάνει παρά μια εμπλοκή στα 3 χρόνια η greystone και αυτή από προβληματικό φυσίγγι…

    Κρίμα πάντως γιατί οι τουφεκιές της δεν παίζονται. Άκουσα πάντως ότι αν της αλλάξεις το πιστόνι με της 391-2 το πρόβλημα θεραπεύεται οριστικά.

    Όσον αφορά την Η4 , την είδα στον Καλκατζάκο προχθές και…τι να σου πω για τα λεφτά της είναι μια χαρά , αν και προσωπικά θα προτιμούσα την XLR5 παρά την διαφορά τιμής.

    Δεν μου άρεσε στις Fabarm το ένθετο σκόπευτρο στην ράχη της βάσης , αλλά γούστα είναι αυτά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    115
    tzenos στις #151642

    ANDRU προσεχε την σα τα ματια σου εγω την νοσταλγω την greystone maso φιλε ευχομαι να μην σου κανει καμια εμπλοκη ποτε γιατι με τα οικονομικα σημερα δεν ειναι για αλλαγες οπλων εγω παντως αφου εχω αγορασει σχεδον ολες της καραμπινες και επιδη στο κυνηγι του λαγου οι ντουφεκιες ειναι λιγες και δεν με παιρνει για τσουκες κατελιξα στο s.poze και εχω το κεφαλι μου ησυχο βεβαια εχω μια ντουφεκια λιγοτερη αλλα το προτιμο απο απροβλεπτες εμπλοκες
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    171
    ALEXTRAP στις #151645

    Eμενα παντος μου αρεσει παρα πολυ η Η4 αν δεν φοβομουν ολα αυτα περι εμπλοκων που εχω ακουσει απο φιλους κ δεν ειναι λιγοι αυτοι
    θα την επαιρνα σιγουρα,εχει καταπληκτικο grip κ τελειο balance.Μαζι με τον συνδυασμο τιμης κ ποιοτητας τουφεκιας ειναι προκληση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    115
    tzenos στις #151646

    ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ BALANCE ΣΤΗΣ Καραμπινες δεν το καταλαβα ποτε ρε παιδια οι περισοτεροι μιλουν για αυτο και το τεσταρουν με αδειο οπλο και ξεχνουν οτι πανε κυνηγι με γεματο και εχω την απορια υπαρχει καραμπινα που να ειναι γεματη (με δυο φυσιγγια στην αποθηκη και να εχει εξαιρετικο balance? εγω δεν εχω δει καμια…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #151703

    Φιλε cambof αυτο που λεει ο tzenos εχει δικιο παρε οχι criocomfort αλλα και την executive γεμισε την και παραι ενα δικανο στα ειδια λεφτα γεμισαι το και μετα θα καταλαβης τη διαφωρα .Δεν λεω οταν βγαλης τη προσθικη και βαλης και τις πενται πωσο μεγαλιτερη πικρα θα νιωσεις ιδικα αν θα πιασεις στα χερια σου και ενα Β 25 ωπος αυτο που αφησα καποται να φηγει απο τα χερεια μου τοται η πικρα για το ζυγισμα των αυτωγεμων ειναι ακωμα μεγαλιτερη .Απλος ολοι πρωτιμαμαι την καραμπινα λογο πρακτικοτιτας ιδικα οταν το κυνηγι σου ειναι τρυγονη τσιχλα φασσα .Γιατι αν τα κυνηγια σου ειναι με σκυλο το δικανο για πολους και διαφορους λογους ειναι πολλυ καλυτερο .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    Ray στις #151704

    Κουκλάρα! Καλορίζικη!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #151706

    ΤΟ ΖΥΓΙΣΜΑ στα S.POSE ειναι 12εκ εμπρος απο τον κεντρικο πιρο του οπλου και ζυγιζετε παντα γεματο…….. αρα το ζυγιζμα ενος οπλου δεν εχει να κανει με το συνολικό του βαρος αλλα με την αίσθηση του (μπροστόβαρο+πισωβαρο) τωρα για τις καραμπινες πανω κατω ισχυει το ιδιο……….. αρκεί πάντα το ζυγισμα να ειναι αναμεσα στα Δύο χέρια και παντα γεματο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #151713

    Φίλε μου Γιώργο, εκτός του ότι προφανώς εννοείς 12 εκ. μπροστά από τη σκανδάλη και όχι τον πίρο, το ζύγισμα είναι πολύ υποκειμενικό πράγμα και κακώς το συνδυάζουμε με πίρους και σκανδάλες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    395
    gp106 στις #151720

    Καλορίζικο και από μένα και πάντα ζεστές κάννες!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #151854

    Νικολα Καλοριζικη!Tanti spari buoni!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    marioschristo στις #152252

    Kαλορίζικη φίλε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    giorgos66 στις #152518

    @Nikos 77

    Φίλε Νίκο καλημέρα κι ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση!Δεν είχα ποτέ καραμπίνα αερίων.Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω,όταν στοχεύεις βλέπεις σκαλοπάτι απο τη βάση στη ρίγα;

    Υ.Γ.:Το απόγευμα έχει δοκιμή με μονόβολα για να δω αν πάει κανονικά ή αντίθετο ρεύμα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    203
    anbar56 στις #152645

    Νίκο, εύχομαι να είναι καλορίζικο το νέο σου οπλάκι και να το ευχαριστηθείς.
    Φιλικά Άγγελος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 104 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων