Shooting Academy Sporting Team

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 389 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/06/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    SXISTO στις #153479

    Καλή επιτυχία κύριε Μητσιαλή στην προσπάθεια σας .Ευχομαι να σας πάνε όλα ,όπως τα σχεδιάζετε και ακόμα καλύτερα …..Εχετε όλη την υποστήριξη μας σε ότι χρειαστείτε.Καιρός είναι να αναβαθμιστεί λίγο το άθλημα (χόμπι) σας και θα γίνει μόνο απο ανθρώπους που το αγαπάνε και το στηρίζουν …..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #153491

    Συγχαρητήρια για την σκέψη και τη ηλοποίησει αυτής ήτανε καιρος να γίνει κάτι ,μιά ομάδα Spoting φυσικά και εάν υπάρχει μιά κενή θέσει στην ομάδα με μεγάλη μου χαρά θα έπαιρνα μέρος .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #153494

    Leo,καλο ξεκινημα και απο μενα και σου παραθετω ενα σηματακι.Ετσι για αρχη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    180
    VasilisX στις #153520

    Nα ευχηθώ κι'εγώ καλή τύχη στη συγκρότηση της ομάδας. Συγχαρητήρια για τη σκέψη και την απόφαση αυτή. Kάθε τέτοια προσπάθεια πρέπει να τη δεχόμαστε με ενθουσιασμό και να την υποστηρίζουμε μέχρι τέλους.
    Eγώ δυστυχώς με κακή επώμιση και στραβό τουφέκι έχω μέλλον ακόμη αλλά θα κάνω καλή κερκίδα.

    Φιλικά

    Bασίλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    183
    kostass στις #153537

    Καλή αρχή στην ομάδα και πολλές επιτυχίες!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #153634

    Καλη επιτυχια Λεωνιδα σε σενα και στα "παιδια σου"!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    45
    polskeeter στις #153645

    Καλή επιτυχία και καλή δύναμη. Leo μπράβο!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/04/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    221
    kostasts στις #153720

    Φίλε Λεωνίδα,

    Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου. Νομίζω ότι οι κοινοί κόποι και οι προσπάθειές μας για την εδραίωση του Sporting στη χώρα μας δεν θα πάνε χαμένες. Ήδη το φίλαθλο πνεύμα και η αλληλεγγύη που έχει αναπτυχθεί ανάμεσα στους σκοπευτές του Sporting δεν βρίσκονται σε κανένα άλλο άθλημα του πήλινου στόχου. Ακόμα ελπίζω ότι οι υποσχέσεις – ξέρεις από ποιους – δεν θα μείνουν υποσχέσεις. Ως ο παλιότερος σκοπευτής και αρχηγός της Ομάδας Sporting της Ελληνικής Σχολής Κυνηγετικής Σκοποβολής εύχομαι σε σένα και στα μέλη της ομάδας σου να είστε πάντα εύστοχοι. Θα βρεθούμε δίπλα – δίπλα σε όλους τους αγώνες που θα διοργανωθούν κι ακόμα εγώ προσωπικά είμαι διαθέσιμος σε περίπτωση που κάποιος από εσάς επιθυμεί να συμμετάσχει στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Sporting της FITASC τον Ιούλιο στη Γαλλία (για άλλη μια φορά στο λέω ότι πρέπει να είσαι εκεί).

    El Commandante

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    VAR7 στις #154353

    MPRAVO LEO…AN KAI TREXO …POU KAI POU SAS PARAKOLOUTHO APO DOMESA …EYXOMAI NA PERNAS KALA KAI POLLES EPITIXIES!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #154379

    Ο βασικός κορμός της ομάδας έχει δημιουργηθεί. 9 άτομα που θα χωριστούν σε δύο γκρουπ. Το ένα θα συναντιέται νωρίς τα απογέυματα Τετάρτης και το άλλο Σάββατο πρωί. Μάλλον θα προστεθεί και τρίτο γκρουπ, αφού υπάρχουν κι άλλοι που ενδιαφέρονται αλλά δεν έχουν επιβεβαιώσει ακόμα τη συμμετοχή τους.

    Ο πρώτος αγώνας όμως είναι νωρίς (3/10) και δεν έχουμε την πολυτέλεια να περιμένουμε άλλο. Ξεκινάμε λοιπόν την Τετάρτη 22/9 για να προλάβουμε να έχουμε δύο προπονήσεις με κάθε γκρουπ πριν τον αγώνα.

    Εύχομαι σε όλους μια ευχάριστη και επιτυχημένη σκοπευτική σεζόν και όσους εμπιστεύτηκαν τις τύχες τους στα χέρια μου τους ευχαριστώ από την καρδιά μου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    653
    meligSpiros στις #154383

    Οσοι δεν μπορούμε να συμετάσχουμε στην ομάδα, θα χαιρόμαστε να μαθαίνουμε τα νέα και τις επιτυχίες σας…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #154620

    Εγω ενα θα πω,για να καταλαβετε τι εστι Leo.
    Πηγε ενα φιλαρακι μου,μετα απο δικη μου παροτρυνση,να κανει μαθηματα,λογο του οτι ειναι εντελως ασχετος με τα λειοκανα.
    Το αποτελεσμα;ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!
    Μετα απο ενα ΓΕΝΙΚΟ (με ολη τη σημασια της λεξης)καλιμπραρισμα,εφτασε σε σημειο που στο ΔΕΥΤΕΡΟ (μαλιστα καλα διαβασατε)μαθημα εσπασε 13 πιατα!!!!!!!!
    Μπραβο ρε Leo!!!!!
    Ευχομαι η Ακαδημια σου (και οχι σχολη)να παει πολυυυυυυυυυυ μπροστα!!!!!!!!
    Ευχομαι τα παιδια που ειναι μαζι σου να εχουν παντα ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #154653

    ΔΑΣΚΑΛΕΕΕ!!!
    ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ?
    ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    25
    konstantinos_w στις #154706

    ενα μεγαλο ευχαριστω στον Leo "SENSEI" για την υπομονη και καθοδηγηση του, οντως αρχισα απο το μηδεν, δεν εχω κηνηγησει ποτε , τωρα εβγαλα αδεια, δεν ειχα ξαναπαει στο σκοπευτηριο, καινουργιο οπλο, αγορασμενο προ λιγων μηνων, πρωτο μαθημα σκαει βομβα μεγατονων, απο δεξιοχειρας αρχισα να επομιζω με το αριστερο, γυρισε ο κοσμος μου αναποδα, εριξα μια πουλα εσπασα ενα μονο πιατακι, δευτερο μαθημα πρωτη πουλα 5 πιατα, δευτερη πουλα ο leo μου εδωσε μια πληροφοια δοκιμασε κατι πανω μου, δυο απανοτες επιτυχιες, μετα το ενα πιατο εσπαγε μετα το αλλο, αρχισα να σταυροκοπιεμε (κυριολεκτικα), ενα ευχαριστω επισης στον "νονο" μου GODFATHER , sniper645 που με "βαφτισε" στον χωρο, με πηγε στο σκοπευτηριο, μου γνωρισε τον leo sensei

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    552
    Takis_74 στις #154708

    Συγχαρητηρια και στον Κωνσταντινο αλλα πρωτα στον δασκαλο Leo που "ειδε" οσα ενας σωστος δασκαλος θα επρεπε να δει.
    Πραγματικα η προοδος ειναι πολυ πολυ μεγαλη……αντε και στα 25/25 Κωνσταντινε!

    Υ.Γ…..Και εγω 2 φορες εχω ριξει στο Sporting….αλλα κραταω λειοκανο απο τα 12 μου…..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 389 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων