Shooting Academy Sporting Team

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 389 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #154829

    ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΕΙΣΧΩΡΩ ΩΣ ΜΕΛΟΣ ΕΙΣ ΤΑΣ ΟΜΑΔΑΣ!!!!!!!! ΑΒΕ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kazam στις #154868

    Θα ηταν μεγαλη χαρα για μενα να μπορουσα να συμμετεχω σε αυτη την προσπαθεια που ξεκινα.
    Λογω της διαμονης μου εκτος Αθηνων ειναι απογορευτικο.
    Θα ηταν υπερβολικο εαν καποια στιγμη που θα βρισκομουν στην Αθηνα να σας ζητησω να μου επτρεψετε να να προπονηθω μαζι σας και να δεχτω τις συμβουλες που θα μου δινατε;

    Φιλικα kazam

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    billys_benelli στις #155312

    πολυ καλη η προπονηση σημερα!!εν μεσω μπορας!!!σημαντικες οι παρατηρησεις και ουσιαστικες,σε ολουσ ειδα βελτιωση και αρκετη σε μενα βεβαια,ας οψεται η βροχη !!συγχαρητηρια λεωνιδα!!!!! εχεις ματι λεμεεεεε

    με γεια τα καινουρια γυαλια!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    51
    smiltos στις #155355

    Συγχαρητήρια και από εμένα στον leo. Περάσαμε όμορφα, η προπόνηση ήταν καλή και πιστεύω ότι θα έχει και αποτελέσματα. ¨Ηδη ανυπομονώ για την επόμενη.
    Φυσικά είχαμε και τα απρόοπτα. Βροχή με το τουλούμι με εναλλαγές από κατακλυσμό σε ξαστεριά και αντίστροφα.
    Συμπεράσματα :
    Το σκοπευτήριο πιστοποιήθηκε για αντοχή στην πλημύρα (ISO H2O) (με τέτοια βροχή θα έπρεπε να είχε γίνει λίμνη με το που σταμάταγε η βροχή άρχιζαν οι πούλες).
    Τις μηχανές θα τις δανειστούν και τα Ο.Υ.Κ. (δουλεύουν χωρίς προβλήματα και υποθαλάσσια).
    Ο Μίμης πήρε άριστα στο ρόλο του ως Νώε (με κιβωτό το σκοπευτήριο).
    Ο Νίκος προήχθει σε ύπαρχο του καραβιού (σκέπαζε και ξεσκέπαζε τις μηχανές ανάλογα με τη βροχή ανέβαινε και κατέβαινε από τα κατάρτια (συγγνώμη παρασύρθηκα).
    Ο Λεωνίδας αδυνάτισε τουλάχιστον 2-3 κιλά από το πηγαινε-ελα (θα τα ξαναπάρει σήμερα τρώγοντας προβατίνα).
    Επίσης ξαναθυμήθηκε και τον στρατό, φόρεσε το πόντσο του και το έπαιξε δεκανέας αλλαγής ανάμεσα στούς βατήρες.
    Και πάλι συγχαρητήρια leo, ραντεβού στους βατήρες το επόμενο Σάββατο.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #155754

    Λεωνίδα τώρα που πήρα μια ιδέα περι τίνος πρόκειται (σκόπευση, sporting, διοφθαλμη, τεχνική, κτλ κτλ κτλ), έχε με υπόψην σου αν δημιουργηθεί καμιά νέα θέση στην ομάδα για το μέλλον.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #156063

    Πρώτος αγώνας για την ομάδα σήμερα και θεωρώ ότι η εικόνα ήταν θετική. Στον τελικό της Α' οι τρεις στους πέντε ανήκαν στην ομάδα μας. Δυστυχώς δεν προλάβαμε να προετοιμαστούμε σωστά, απλά μαζέψαμε σε δυο προπονήσεις λίγα χοντρά λάθη τεχνικής, αλλά από βδομάδα ξεκινάμε συστηματική και μεθοδική δουλειά. Έχουμε πέντε εβδομάδες μέχρι τον επόμενο αγώνα, χρόνος αρκετός για να προετοιμαστούμε όπως πρέπει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    51
    smiltos στις #156687

    Προπόνηση Σάββατο 9-10-2010 στις 9,00 π.μ. ????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #156709

    ΠΡΟΣΕΧΕ ΔΑΣΚΑΛΕ ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #156770

    τρεχουμε τωρα!!!!!!!!!!!
    αυριο πρωι-πρωι εεεε!!
    γουελλλλλ…….τι θα πιουυμε!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    51
    smiltos στις #157679

    Καλησπέρα σε όλους, μία ακόμη προπόνηση της S.A.S.T. έλαβε τέλος. Βέβαια την λήξη της προπόνησης σηματοδότησε ένα μικρό τσιμπουσάκι με ότι διαθέτει το σκοπευτήριο. Ετσι για να ευχαριστήσουμε αλλά και να ξεγελάσουμε τον leo που του πρήξαμε το συκώτι στην δεύτερη και τρίτη πούλα (μιλώ για τον εαυτό μου) μιάς και δεν μπορούσα με τίποτε να εφαρμόσω τις οδηγίες και διορθώσεις του (παρά την γκρίνια μου όμως έβγαλα και μερικές καταπληκτικές ντουφεκιές όποτε τον άκουγα) . Με την ελπίδα ότι στην επόμενη προπόνηση θα είμαι πιο συνεργάσιμος αναμένω την επόμενη μάζωξη το ερχόμενο Σάββατο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #158465

    Αύριο στις 9:00 κανονικά.

    (εκτός αν έχει μπάσιμο)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    51
    smiltos στις #161045

    Καλησπερίζω την ομάδα του Σαββάτου της S.A.S.T. Μετά από απουσία 2 εβδομάδων και αφού δεν πετάει τίποτε, αποφάσισα να επιστρέψω στο γνωστό καρτέρι του Σχιστού. Έμαθα ότι εδώ εξακολουθεί να έχει πέρασμα από πιατάκια, άρα που θα βρώ καλύτερα??
    Δάσκαλε να περάσω αύριο? υπάρχει ακόμη η θέση μου ή διαγράφτηκα? Θα τα πούμε αύριο από κοντά , Καλό βράδυ σε όλους Μίλτος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    51
    smiltos στις #161543

    Καλησπέρα σε όλους. τι έγινε συναθλητές και συμαθητές?? χαθήκατε γράφτε και κάτι, έτσι για να μαθαίνουμε και εμείς του Σαββάτου τι γίνεται τις Τετάρτες. Οι υπόλοιποι τα λέμε αύριο το πρωί. Καλό βράδυ σε όλους Μίλτος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #329773

    Καλησπέρα σε όλους. τι έγινε συναθλητές και συμαθητές?? χαθήκατε γράφτε και κάτι, έτσι για να μαθαίνουμε και εμείς του Σαββάτου τι γίνεται τις Τετάρτες. Οι υπόλοιποι τα λέμε αύριο το πρωί. Καλό βράδυ σε όλους Μίλτος.

    Κύριοι, 9 η ώρα αύριο, να δουλέψουμε άνετα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    51
    smiltos στις #329750

    Κύριοι, 9 η ώρα αύριο, να δουλέψουμε άνετα.

    Πω Πω πάλι μαύρο χάραμα θα σηκωθούμε :) . Τι 9, τι 10, τι 11, δεν πάμε για τσίχλες. Πιατάκια κυνηγάμε ούτε καρτέρι ούτε περπατητό.

    Ας είναι για να το λέει ο leo κάτι θα ξέρει.
    Οτι πεί ο δάσκαλος 9,00 το πρωί ξεκινάμε.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 389 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων