ΓΙΑΤΙ ΚΥΝΗΓΑΜΕ!!

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #154488

    οι λογοι που κυνηγαω ειναι οι εξεις

    α) για ολες τις φωτο που εχεται ανεβαση μεχρη τωρα
    β) για το δικαννο του κου sniper η την κααραμπινα μου (οποια μαρκα γουσταρει ο καθενας αλλα κατα προτημισει bennelli)
    γ) αυτο υπαρχει τυποτα καλυτερο???


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1158
    babis-lavrio στις #154502

    ΓΙΑΤΙ ΚΥΝΗΓΑΜΕ

    ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΖΕΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    340
    JOHNNY36 στις #154532

    ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ "ΚΥΝΗΓΙ" ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΤΙ ΕΝ ΕΪ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΒΑΘΙΑ ΡΙΖΩΜΕΝΟ , ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΑ ΗΤΑΝ ΓΕΝΝΗΜΑ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΓΙΑ ΕΠΙΒΙΩΣΗ , Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟΤΙΚΑ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΕΙΧΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙ , ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ-ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ , ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΤΗΣ ΓΗΣ , ΕΞΗΜΕΡΩΣΗ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ ΚΛΠ , ΕΝΤΟΥΤΟΙΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ , ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΥΦΑΣΜΕΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ' ΤΟΥ "ΛΟΓΙΚΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ" – "ΠΑΡΑΦΥΣΙΝ" ΑΣΚΗΣΗ ΚΥΝΗΓΙΟΥ (ΒΛΕΠΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΘΗΡΑΜΑΤΩΝ)ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΤΟΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ – ΑΠΟΔΟΧΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ , ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΥΓΕΝΟΥΣ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙ, ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ , ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΝΑ ΑΣΚΩ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    102
    sokos76 στις #154594

    αυτο ακριβως ειναι ρε φιλε!!!μαγεια και τιποτα αλλο.εγω, ο φιλος και συνκυνηγος μου, και τα 2 ποιντερακια μου.αφηστε τους ψευτοοικολογους να σκιζονται για το καφε μεσογειακο σαλιγγαρι!!!!!εχει κανενας απο αυτους πατησει λασπη?αυτα που βλεπουμε εμεις καθε μερα αυτοι τα βλεπουν μονο σε ντοκιμαντερ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #156139

    Για οτιδηποτε αλλο,εκτος απο αυτο:

    http://24wro.blogspot.com/2010/10/blog-pos…f#ixzz11Kc3l0y3%5B/url">

    ΠΡΟΣΕΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων