ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΩΝ

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 1,696 έως 1,704 (από 1,704 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Διατροφή

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    tiger στις #508022

    για πόσα κιλά με 40-50 ευρώ; κάτι σε brit care για πιό οικονομική; εγώ δίνω sam` field και βγαίνει 50 ευρώ από γνωστό μου τα 15,5 κιλά με το δώρο και από ενέργειας βλέπουμε στην πορεία αν χρειαστεί

    παλιότερα έχω δώσει belcando activity, brit care endurance, carnilove χωρίς πρόβλημα

    site δε γνωρίζω


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/06/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    86
    di gruma στις #508104

    :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/10/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    16
    pirgos89 στις #508266

    http://www.pets-friends.gr/hunt-max-symplhrwmatikh-trofh-gia-skyloys-se-skonh-450gr#services

     

    Γνωρίζει κανείς για αυτό το συμπλήρωμα ? σκέφτομαι να το χορηγήσω έχω ακούσει πολύ καλά λόγια…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/10/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    Iordanis στις #509592

    Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα! Είμαι νέος στο forum και θα ήθελα τη βοήθειά σας για τις ξηρές τροφές! Έχω ένα κουτάβι Kurzhaar πέντε μηνών και το ταΐζω την Atletic Dog Puppy. Θα ήθελα τη γνώμη σας για αυτήν την τροφή καθώς και για την Pro Plan Optistart Large Athletic Puppy. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/06/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    86
    di gruma στις #509878

    zoofast συναδελφοι ειδα παρα πολυ καλες τιμες.το μισο απο οτι πουλανε εδω :scratch: \

    εχει παραγγειλη καποιος;να μας πει ποσο καιρο κανουν να παραδωσουν ,και αν τα μεταφορικα ειναι 8 ευρω οπως λενε για ηπειρωτικη ελλαδα;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #509883

    zoofast συναδελφοι ειδα παρα πολυ καλες τιμες.το μισο απο οτι πουλανε εδω :scratch: \ εχει παραγγειλη καποιος;να μας πει ποσο καιρο κανουν να παραδωσουν ,και αν τα μεταφορικα ειναι 8 ευρω οπως λενε για ηπειρωτικη ελλαδα;

    Καλημέρα  δεν  φαίνεται  το  link

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    tiger στις #509929

    Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα! Είμαι νέος στο forum και θα ήθελα τη βοήθειά σας για τις ξηρές τροφές! Έχω ένα κουτάβι Kurzhaar πέντε μηνών και το ταΐζω την Atletic Dog Puppy. Θα ήθελα τη γνώμη σας για αυτήν την τροφή καθώς και για την Pro Plan Optistart Large Athletic Puppy. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

    αν είσαι ικανοποιημένος θα έλεγα να μείνεις στην atletic γιατί δε νομίζω να προσφέρει κάτι καλύτερο η pro plan και είναι και ακριβότερη. Άποψη δεν έχω από εμπειρία για καμία από τις δύο. Από τα συστατικά που βλέπω σε site σου λέω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/10/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    Iordanis στις #509944

    Ευχαριστώ πολύ! Μήπως υπάρχει κάποια γνώμη και για την Eukanuba;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #516511

    Καλημέρα σε όλους…

    Μήπως την γνωρίζει κάποιος ;;;

    Γνώμες , απόψεις ;;;

     

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 1,696 έως 1,704 (από 1,704 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων