Ταμπελάκια για σκύλους

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 16 έως 22 (από 22 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #317369

    Στην σκύλα μου τελικά πρέπει να πιάστηκε σε κάποιο πουρνάρι το Σ/Κ και χάθηκε, οπότε θα φτιάξω ταμπελάκια.

    δώσε μας μια φωτό όταν τα φτιάξεις!!! Θα ανεβάσω και εγώ από τα ιδιοκατασκευής μου!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #317361

    δώσε μας μια φωτό όταν τα φτιάξεις!!! Θα ανεβάσω και εγώ από τα ιδιοκατασκευής μου!

    Ok.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    181
    vilanova στις #167272

    Παιδια επιδη με το καιρο και ο μαρκαδορος δεν φαινετε θα σας προτινω το εξης: Αφου το γραψουμε περνουμε ταινια πλατια διαφανη (αυτη που πουλανε σε χρωματοπολεια) ή καλυτερα ταινια που χρησιμωποιουν στα θερμοκηπια (ειναι πολυ ενυσχιμενη ) και καλιβουμε το νουμερο απο πανω και δεν σβυνει. Επισης εχει νουμερα τυπου ζουμπα (αυτα που χρησιμωποιουν οι ηλεκτ.αυτοκινητων 'η εξατμησαδες ) ειναι σχετικα φθηνα γυρο στα 10€ αβ και αριθμοι. Με αυτα γραφουμε πανω σε τσιγκο 'η αλουμινιο και τα τοποθετουμε με περσινια πανω στο κολαρα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #317340

    Παιδια επιδη με το καιρο και ο μαρκαδορος δεν φαινετε θα σας προτινω το εξης: [color=”#FF0000″]Αφου το γραψουμε περνουμε ταινια πλατια διαφανη [/color](αυτη που πουλανε σε χρωματοπολεια) ή καλυτερα ταινια που χρησιμωποιουν στα θερμοκηπια (ειναι πολυ ενυσχιμενη ) και καλιβουμε το νουμερο απο πανω και δεν σβυνει. Επισης εχει νουμερα τυπου ζουμπα (αυτα που χρησιμωποιουν οι ηλεκτ.αυτοκινητων 'η εξατμησαδες ) ειναι σχετικα φθηνα γυρο στα 10€ αβ και αριθμοι. Με αυτα γραφουμε πανω σε τσιγκο 'η αλουμινιο και τα τοποθετουμε με περσινια πανω στο κολαρα.

    Πολύ έξυπνο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    107
    maso στις #167324

    η λύση είναι μια, οριστική και με όμορφο αποτέλεσμα.
    καδένα αλυσίδα περιλαίμιο με χώρο να χτυπήσεις σε χρυσοχόο ότι θέλεις.
    5-10 ευρώ η αλυσίδα και άλλα 5 ο χρυσοχόος (εγώ το έκανα τζάμπα σε φίλο)
    ούτε μαρκαδόροι, ούτε ταινίες, ούτε οτιδήποτε μπορεί να κρέμεται.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    ftunos στις #317213

    η λύση είναι μια, οριστική και με όμορφο αποτέλεσμα.
    καδένα αλυσίδα περιλαίμιο με χώρο να χτυπήσεις σε χρυσοχόο ότι θέλεις.
    5-10 ευρώ η αλυσίδα και άλλα 5 ο χρυσοχόος (εγώ το έκανα τζάμπα σε φίλο)
    ούτε μαρκαδόροι, ούτε ταινίες, ούτε οτιδήποτε μπορεί να κρέμεται.

    Εγώ σε όλα τα σκυλιά έχω αυτές τις αλυσίδες με την καδένα γιατί μου αρέσουν πολύ μόνο που για να μην χρειάζεται κάθε φορά να τρέχω σε χρυσοχόο και να πληρώνω 5 ευρώ πήρα νούμερα (τύπου ζουμπά :lol: ) που χτυπάνε στα ΚΤΕΟ στις μηχανές και χτύπησα μόνος μου τα τηλέφωνα μου (κινητό και σταθερό). Δεν ήθελα έτσι και αλλιώς να γράφει άλλες πληροφορίες. Τα τηλέφωνα πιστεύω είναι αρκετά. Το όνομα του σκύλου δεν θέλω να το ξέρει όποιος το βρει και το όνομα το δικό μου αν χρειαστεί να αποδείξω κάτι φαίνεται στο μικροτσίπ.
    Κρεμαστά έχω δοκιμάσει (βαρελάκια,ταμπελάκια) αλλά δεν έχουν αντοχή στον χρόνο. Δύο φορές μάλιστα έτυχε βαρελάκια (της Karlieτα θεωρητικά "καλά") σφιγμένα με πένσα να ξεβιδώσουν και να χαθούν τα χαρτάκια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #169760

    Έχω πάρει τελικά τα λουριά που δεν σβήνει ο μαρκαδόρος και τα έχω βάλει στα μπίπερ.

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 16 έως 22 (από 22 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων