καποτε υπηρχε το αρτεμις

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 67 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #161812

    Συνωμη για το ποστ αυτο αλλα εγινε διπλη παραθεση απο λαθος.


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #329231

    Σκέφτηκα να ανοίξω ένα καινούριο topic με τίτλο «Το μυστικό για να κάνετε ευτυχισμένο έναν αναγνώστη του e-artemis» αλλά επειδή αντιβαίνει στις αρχές μου γράφω εδώ αυτά που είχα σκοπό να γράψω.
    Για να κάνεις λοιπόν ευτυχισμένο έναν αναγνώστη του e- artemis πρέπει να:

    1) Μην ανοίγεις μαλακισμένα θέματα αφού υπάρχουν αρκετά παρόμοια π.χ. ΑΝΕΚΔΟΤΟ ….. , Πολλυ γελιο!… ή Τι κάνει ο τύπος?… , Δειτε το!!!.. ή Η Ιστορία της οικονομικής απάτης στην Ελλάδα.. , Δ.Ν.Τ.ΚΑΙ Η ΑΠΑΤΕΣ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ… ή ΕΛΛΑΔΑ ΚΛΟΠΗ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ!.. , Διόδια… και άλλα πολλά.
    Δεν επιδιώκω καμία αντιπαράθεση με κανέναν απλά κάνω μια προσωπική επισήμανση και μια ύστατη προσπάθεια να φτάσω επιτέλους τα 200 μηνύματα μετά από 7 χρόνια σε αυτό το Forum :D

    Επειδή απευθύνεσαι σε μένα για δύο θέματα που ανέβασα σήμερα και εξήγησα ότι είναι χιούμορ και επειδή θα ήταν πιο αντρίκιο να μίλαγες κατευθείαν σε μένα σου λέω οτι στα Forum παγκοσμίως ανεβαίνουν διάφορα θέματα απο ελαφριά οπως και βαριά.Εγω τα εχω κάνει και τα δύο.Εσυ τι θέματα εχεις ανεβάσει?Λες να θέλω κανα βραβείο? Οχι σε μια παρέα συζητάς τα πάντα και αν δεν μου αρεσε ενα θέμα δεν θα το έλεγα ποτε μαλακισμένο απλά θα πήγαινα παρακάτω.Τέλος πάντων λυπάμαι που το είδες έτσι εγώ διάθεση για να περάσουμε καλά είχα έχω ανεβάσει αρκετά και πολύ σοβαρά θέματα αλλά δεν σε είδα να σχολιάζεις κάποιο απο αυτά αλλά αμέσως σχολίασες τα σημερινά αυτό δηλώνει εμπάθεια.Αν είναι δυνατόν χωρίς να με ξέρεις.
    Γεια σου μεγάλε δεν υπάρχει καμμία διάθεση αντιπαράθεσης .Οσο για τα αλλα που ανέφερες συμφωνώ μαζί σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #161814
    Στου κουφού την πόρτα………
    ….πάρε την πόρτα και φύγε.
    Πόσες, και πόσες φορές δεν τα έχουμε πει και τα έχουμε γράψει αυτά; μέχρι και στοιχήματα βάζαμε για τον χρόνο συμπλήρωσης κάποιων αριθμό μηνυμάτων. Άσε τα θέματα με κοινό θέμα και ενδιαφέρον.
    Άδικα όμως κουράζεσαι Κώστα. Δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι.
    Πόσες φορές δεν έχει ανέβει η επίσκεψη σε ένα θέμα που υπάρχει καυγάς; η πόσες φορές δεν έχεις ακούσει την φράση: “έλα μωρέ μεγάλος άνθρωπος είναι δεν έχει τι άλλο να κάνει”.
    Άδικα το κουράζεις.
    Τον αράπη κι αν τον πλένεις…….
    ……ξέρει κι άλλο μονοπάτι.
    [/size]
    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #161816

    Και ομως Σταυρο,ολα γινονται,αρκει να υπαρχει η καλη θεληση και οχι τα πονηρα γελακια και τα ειρωνικα υπονοουμενα για το ποιος λεει αληθειες και ποιος λεει ψεμματα.
    Αν ελειπαν οι προκλησεις με τον οποιονδηποτε τροπο,και εσεις οι παλαιοτεροι του Αρτεμις περνατε πιο δραστικα μετρα θα ηταν αλλιως τα πραγματα.
    Σεβωμαι βαθυτατα τον Λεωνιδα,τον Γιαννη,τον Μαριο και συγνωμη για οποιον ξεχναω,που ειναι μελη απο το 03 και εχουν ακουσει τα μυρια οσα,ειναι εδω και μας ανοιγουν τα ματια,δεν μπορω ομως να σεβαστω το ιδιο καποιους εν αιθρια ξερολες που παρουσιαζονται σαν κομητοσωτηρες(σαφως και ΔΕΝ αναφερωμαι στον ksap).

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #329226

    4) Δεν πρόκειται να πάρεις βραβείο από κανέναν εδώ μέσα αλλά ούτε και να σε γράψουν στο βιβλίο Γκίνες αν στείλεις τα περισσότερα ανούσια μηνύματα ή δημιουργήσεις τα περισσότερα θέματα.

    [u]ΥΓ[/u]
    Δεν επιδιώκω καμία αντιπαράθεση με κανέναν απλά κάνω μια προσωπική επισήμανση και μια ύστατη προσπάθεια να φτάσω επιτέλους τα 200 μηνύματα μετά από 7 χρόνια σε αυτό το Forum :D

    10) Ούτε πρόκειται να πάρει κάποιος κανένα βραβείο Γκίνες αν για 7 χρόνια δεν έχει φτάσει τα 200 μυνήματα.

    Κώστα, συμφωνώ με τα περισσότερα που γράφεις παραπάνω αλλά προσωπικά αρνούμαι να αντιμετοπίσω ένα κυνηγητικό forum σαν να είναι κάποιο επιστημονικά εξειδικευμένο ιατρικό forum με "ξύλινες" ανταλλαγές απόψεων σχετικά με επεμβάσεις μεταμόσχευσης εγκεφάλου και καρδιάς.

    Ο τρόπος που προσωπικά δραστηριοποιούμαι στο forum αυτό είναι ακριβώς όπως αντιμετοπίζω εγώ το κυνήγι. Άλλες φορές απόλυτα σοβαρά σαν να είναι το πιο σημαντικό πράγμα στην ζωή μου και άλλες πάλι, σαχλαμαρίζοντας με την παρέα μου.

    Από την άλλη αυτήν την ιστορία του στυλ "είμαι 50 χρόνια στο αρτεμις και έχω στείλει 10 μηνύματα" την ακούω αρκετά τελευταία και πραγματικά δεν την καταλαβαίνω, πρόσφατα μάλιστα μου την είπε και κάποιος οπλουργός λέγοντας μου ότι δεν γραφει γιατί έχουν μαζευτεί πολλοί ξερόλες. Εσύ λοιπόν που δεν είσαι ξερόλας και μπορείς να βοηθήσεις με τις γνώσεις σου, γιατί δεν το κάνεις; (το εσύ δεν απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμένα).

    Θα μπορούσα λοιπόν να απαντήσω σε κάποιον που το λέει αυτό, ότι αντι να καυχιέται θα έπρεπε να προβληματιστεί λίγο για αυτό. Μήπως βαριέται να γράψει; Πολλές φορές θέματα έχουν γίνει αφορμή να μπω στο google και να ψάχνω ώρα για να μπορέσω να βοηθήσω κάποιον.

    Τέλος θα ήθελα να παρακαλέσω όσους κρίνουν την σημερινή κατάσταση του Artemis, να προσπαθήσουν να την καλυτερέψουν με έργα και να μην αναπολούν παλιές "μοναχικές" μέρες του forum. Ας μην ξεχνάμε ότι όλοι έχουμε την ίδια αγάπη για το κυνήγι και μόνο όταν είμαστε πολλοί μπορούμε να το προστατέψουμε.

    Συναδελφικά,

    Γιώργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #329224

    Και ομως Σταυρο,ολα γινονται,αρκει να υπαρχει η καλη θεληση και οχι τα πονηρα γελακια και τα ειρωνικα υπονοουμενα για το ποιος λεει αληθειες και ποιος λεει ψεμματα.
    Αν ελειπαν οι προκλησεις με τον οποιονδηποτε τροπο,και εσεις οι παλαιοτεροι του Αρτεμις περνατε πιο δραστικα μετρα θα ηταν αλλιως τα πραγματα.
    Σεβωμαι βαθυτατα τον Λεωνιδα,τον Γιαννη,τον Μαριο και συγνωμη για οποιον ξεχναω,που ειναι μελη απο το 03 και εχουν ακουσει τα μυρια οσα,ειναι εδω και μας ανοιγουν τα ματια,δεν μπορω ομως να σεβαστω το ιδιο καποιους εν αιθρια ξερολες που παρουσιαζονται σαν κομητοσωτηρες(σαφως και ΔΕΝ αναφερωμαι στον ksap).

    Τα εντιμα και σωστα μελη του 03 και καθε αλλης χρονιας γνωριζουν φυσικα αγαπητε οτι τουλαχιστον κατ 'εικονα ειναι απολυτως ισα με ολα τα υπολοιπα μελη.
    Και η συνειδητιποιηση αυτου απο οσους φτανει για να τους τιμα.
    Ετσι χαιρουν δικαιως εκτιμησης οσοι αξιζουν πραγματικα( φυσικα οκ ολιγοι) και τα ονοματα περισσευουν.
    Επισης καλο θα ηταν να κανεις πραγματικα μια προσπαθεια να αναλογιστεις οτι οπως εσενα δεν σου αρεσει να ακους ανοησιες ετσι ισως νοιωθουν και αλλοι πολλοι!!!
    Αλλα τι να γινει ;;;; Δεν μπορουμε να κανουμε τεστ εισαγωγης στο forum……..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #329223

    10) Ούτε πρόκειται να πάρει κάποιος κανένα βραβείο Γκίνες αν για 7 χρόνια δεν έχει φτάσει τα 200 μυνήματα.

    Κώστα, συμφωνώ με τα περισσότερα που γράφεις παραπάνω αλλά προσωπικά αρνούμαι να αντιμετοπίσω ένα κυνηγητικό forum σαν να είναι κάποιο επιστημονικά εξειδικευμένο ιατρικό forum με "ξύλινες" ανταλλαγές απόψεων σχετικά με επεμβάσεις μεταμόσχευσης εγκεφάλου και καρδιάς.

    Ο τρόπος που προσωπικά δραστηριοποιούμαι στο forum αυτό είναι ακριβώς όπως αντιμετοπίζω εγώ το κυνήγι. Άλλες φορές απόλυτα σοβαρά σαν να είναι το πιο σημαντικό πράγμα στην ζωή μου και άλλες πάλι, σαχλαμαρίζοντας με την παρέα μου.

    Από την άλλη αυτήν την ιστορία του στυλ [i]"είμαι 50 χρόνια στο αρτεμις και έχω στείλει 10 μηνύματα"[/i] την ακούω αρκετά τελευταία και πραγματικά δεν την καταλαβαίνω, πρόσφατα μάλιστα μου την είπε και κάποιος οπλουργός λέγοντας μου ότι δεν γραφει γιατί έχουν μαζευτεί πολλοί ξερόλες. Εσύ λοιπόν που δεν είσαι ξερόλας και μπορείς να βοηθήσεις με τις γνώσεις σου, γιατί δεν το κάνεις; (το εσύ δεν απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμένα).

    Θα μπορούσα λοιπόν να απαντήσω σε κάποιον που το λέει αυτό, ότι αντι να καυχιέται θα έπρεπε να προβληματιστεί λίγο για αυτό. Μήπως βαριέται να γράψει; Πολλές φορές θέματα έχουν γίνει αφορμή να μπω στο google και να ψάχνω ώρα για να μπορέσω να βοηθήσω κάποιον.

    [color=”#FF0000″]Τέλος θα ήθελα να παρακαλέσω όσους κρίνουν την σημερινή κατάσταση του Artemis, να προσπαθήσουν να την καλυτερέψουν με έργα και να μην αναπολούν παλιές "μοναχικές" μέρες του forum.[/color] Ας μην ξεχνάμε ότι όλοι έχουμε την ίδια αγάπη για το κυνήγι και μόνο όταν είμαστε πολλοί μπορούμε να το προστατέψουμε.

    Συναδελφικά,

    Γιώργος

    Μεγαλη κουβεντα ειπες Γιωργο!!!!!!!.
    Αλλωστε πρεπει να συνειδητοποιησουμε οτι ΠΟΤΕ δεν μπορει να ειναι κατι οπως το θεμε……προσπαθουμε …..το αλλαζουμε ,το αποδεχομαστε ή φευγουμε!!!!
    Τα παραπονα ειναι λογικη του παραλογου ,γιατι απλα δεν δινουν λυση.
    Εδω δεν ειναι δημοτικο και οι συντονιστες ,διαχειρηστες δεν ειναι διευθυντες σχολειου.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #329220

    Τα εντιμα και σωστα μελη του 03 και καθε αλλης χρονιας γνωριζουν φυσικα αγαπητε οτι τουλαχιστον κατ 'εικονα ειναι απολυτως ισα με ολα τα υπολοιπα μελη.
    Και η συνειδητιποιηση αυτου απο οσους φτανει για να τους τιμα.
    Ετσι χαιρουν δικαιως εκτιμησης οσοι αξιζουν πραγματικα( φυσικα οκ ολιγοι) και τα ονοματα περισσευουν.
    Επισης καλο θα ηταν να κανεις πραγματικα μια προσπαθεια να αναλογιστεις οτι οπως εσενα δεν σου αρεσει να ακους ανοησιες ετσι ισως νοιωθουν και αλλοι πολλοι!!!
    Αλλα τι να γινει ;;;; Δεν μπορουμε να κανουμε τεστ εισαγωγης στο forum……..

    Φυσικα και ΔΕΝ ανεχομαι να ακουω εξυπναδες,μαγκιες κλανιες και κ@λ@φυνιστρινια,οπως και ΔΕΝ ανεχωμαι τις προκλησεις κατ επαναληψειν ορισμενων κομπλεξικων,που θελουν να το παιξουν οι καλοι και αδικειμενοι της υποθεσης.

    Ο νοων νοειτω……………..../

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #329218

    Φυσικα και ΔΕΝ ανεχομαι να ακουω εξυπναδες,μαγκιες κλανιες και κ@λ@φυνιστρινια,οπως και ΔΕΝ ανεχωμαι τις προκλησεις κατ επαναληψειν ορισμενων κομπλεξικων,που θελουν να το παιξουν οι καλοι και αδικειμενοι της υποθεσης.

    Ο νοων νοειτω……………..../

    Δεν με καταλαβαινεις ……αλλωστε αν καταλαβαινες δεν θα προσβαλες κανεναν πλην του εαυτου σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    754
    ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ στις #329217

    δεν μπορω ομως να σεβαστω το ιδιο καποιους εν αιθρια ξερολες που παρουσιαζονται σαν κομητοσωτηρες(σαφως και ΔΕΝ αναφερωμαι στον ksap).

    Το φαινόμενο που λες απανταται παντού,απο τις μικρές κοινωνικες ομάδες και συλλόγους μέχρι την μεγάλη κοινωνία του ΑΡΤΕΜΙΣ.
    Εχεις σκεφτεί ότι αυτοί οι ανθρωποι βρίσκουν μια διεξοδο μεσα εδώ και ξεφευγουν απο τα προβλήματα τους και την καθημερινότητα;
    Ξερόλες θα συναντήσεις παντου και μεσα εδω υπάρχουν πολλοί ο καθένας μας όμως μπορει να κρινει ποιος,που,γιατι και τι αντιπροσωπευει.
    Απο την στιγμή λοιπον που θα δεις ποσταρισμα απο τον εν λογο ξερόλα πολύ απλά το προσπερνας και δες δινεις συνεχεια στις παπαρολογίες του.
    Καλή συνεχεια σε όλους και ας εχω μόνο 10 ποστ :D

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #329215

    Δεν με καταλαβαινεις ……αλλωστε αν καταλαβαινες δεν θα προσβαλες κανεναν πλην του εαυτου σου.

    Αρα εννοεισατε κυριε.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #329213

    Το φαινόμενο που λες απανταται παντού,απο τις μικρές κοινωνικες ομάδες και συλλόγους μέχρι την μεγάλη κοινωνία του ΑΡΤΕΜΙΣ.
    Εχεις σκεφτεί ότι αυτοί οι ανθρωποι βρίσκουν μια διεξοδο μεσα εδώ και ξεφευγουν απο τα προβλήματα τους και την καθημερινότητα;
    Ξερόλες θα συναντήσεις παντου και μεσα εδω υπάρχουν πολλοί ο καθένας μας όμως μπορει να κρινει ποιος,που,γιατι και τι αντιπροσωπευει.
    Απο την στιγμή λοιπον που θα δεις ποσταρισμα απο τον εν λογο ξερόλα πολύ απλά το προσπερνας και δες δινεις συνεχεια στις παπαρολογίες του.
    Καλή συνεχεια σε όλους και ας εχω μόνο 10 ποστ :D

    Θα ακολουθησω την συμβουλη σου ,αν και ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ ειναι καλη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #329212

    Το φαινόμενο που λες απανταται παντού,απο τις μικρές κοινωνικες ομάδες και συλλόγους μέχρι την μεγάλη κοινωνία του ΑΡΤΕΜΙΣ.
    Εχεις σκεφτεί ότι αυτοί οι ανθρωποι βρίσκουν μια διεξοδο μεσα εδώ και ξεφευγουν απο τα προβλήματα τους και την καθημερινότητα;
    Ξερόλες θα συναντήσεις παντου και μεσα εδω υπάρχουν πολλοί ο καθένας μας όμως μπορει να κρινει ποιος,που,γιατι και τι αντιπροσωπευει.
    Απο την στιγμή λοιπον που θα δεις ποσταρισμα απο τον εν λογο ξερόλα πολύ απλά το προσπερνας και δες δινεις συνεχεια στις παπαρολογίες του.
    Καλή συνεχεια σε όλους και ας εχω μόνο 10 ποστ :D

    Σωστος ο Λυκος.
    Θα κρατησω ομως το ποστ βρε , για οταν σε δω εξω απ τα ρουχα σου…..ή μαλλον την προβια σου :lol:

    Υ.Σ Αν ποτε το χιουμορ μου σου γινει ενοχλητικο, απλα ριξε π.μ φιλε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    754
    ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ στις #329211

    Σωστος ο Λυκος.
    Θα κρατησω ομως το ποστ βρε , για οταν σε δω εξω απ τα ρουχα σου…..ή μαλλον την προβια σου :lol:

    Αστα να πάνε κοκκινοσκουφίτσα,ελπίζω να μην χρειαστει να βγάλω την γλώσσα μου γιατί είναι μακρύτερη απο τα δόντια μου :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #329209

    Αστα να πάνε κοκκινοσκουφίτσα,ελπίζω να μην χρειαστει να βγάλω την γλώσσα μου γιατί είναι μακρύτερη απο τα δόντια μου :D

    :lol: Μου αρεσει το στυλ σου !!!Παντως λαβε υπ'οψιν το πιο πανω υστερογαφο(το εγραψα οσο ποσταριζες), αν και δεν νομιζω να χρειαστει.

    Νασαι καλα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 67 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων