ΑΡΒΥΛΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 406 έως 420 (από 655 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #403914

    Φιλε μου το καλητερο ειναι αυτο  που σε βολευει εσενα.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    68
    free στις #404397

    καλησπέρα παιδιά διάβασα και διάβασα αλλά ο καθένας έχει την άποψη του που είναι και δεκτή τελικά αποτέλεσμα δεν έβγαλα μπορεί κάποιος να με βοηθήσει θέλω μποτάκια να αγοράσω είχα τα http://www.hobbi.gr/product_info.php?cPath=49_71_133&products_id=195 έμεινα πολύ ευχαριστημένος κυνήγησα 2.5 χρόνια αλλά μου χάλασαν πίσω στην φτέρνα (από πάνω στον τένοντα) θέλω καινούρια. Είμαι 1.70 βάρος εβδομήντα εννιά κιλά και κάνω πολλά μπεκατσοκυνηγια και λίγο πέρδικα θέλω αδιάβροχα να είναι οπωσδήποτε και αν γίνεται λίγο πιο ελαφριά από αυτά που είχα με τις πολλές ώρες σε κούραζαν. Τώρα για να μην αρχίσει ο καθένας να προτείνει διάφορα θα πρότεινα ένα poll για να δούμε ποια είναι τα καλύτερα για τους περισσότερους.

    Ο θάνατος έρχεται από ψηλά

    Δες τα AKU είναι πολύ καλά και σε καλές τιμές.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #404499

    παιδια καλημερα. εχει δοκιμασει κανεις τα BUGA BOOT PLUS THS COLUMBIA? δειχνει ωραιο, αλλα δε ξερω απο αντοχες και στεγανοτητα τι κανει…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    Μπλεκ στις #404550

    mpekatsoftere  γνωμη μου

    τωρα που τελειωνει η σεζον ‘τραβηξου’ στα κυνηγοκαταστηματα

    και δες τι παιζει .

    καλυτερη τιμη σιγουρα θα βρεις απο την κανονικη

    εαν θες ντε και καλα Columbia πηγαινε στο πρατηριο και δες τι προσφερουν.για πιο φθηνα

    αυτο που περιγραφεις ειναι για χιονια.

    θα σκασει το ποδι σου με το περπατημα.

    προσωπικα πιστευω

    με ενα φουλ δερματινο μποτακι ΟΛΟ απο δερμα (ολες οι  μαρκες εχουν τετοια )

    θαλεγα οτι κανεις την δουλεια σου

    (οχι κοματιαστο με με σουετ γιατι θα σκιζεται ουτε κοματιαστο φτιαγμενο απο δερμα υφασμα )

     

    Μπλεκ

     

     

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #406075

    Εγώ δε το ξερα….

    http://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid=23386&subid=2&pubid=63768165

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #406082

    Εγώ δε το ξερα….

     

    http://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid=23386&subid=2&pubid=63768165

     

    Beretta A 301
    Beretta AL 391 light
    Benelli Vinci

     

    Αναμενομενο. Τιποτα δεν ειναι αθανατο και ολα εχουν μια ημερομηνια ληξης. Πολλες φορες το ειχα σκεφτει αυτο, μιας και ημουν-ειμαι παθων σε αρβυλα και γαλοτσες, οποτε και ειχε περασει απο το μυαλο μου αρεκετες φορες. απλα τωρα επιβεβαιωνομαι (για αλλη μια φορα). απο την αλλη, ορισμενοι πονηριτες, διχως να θελω να θιξω πραγματα και καταστασεις, ενδεχομενως να επωφελουνται απο την αυτη κατασταση και να κανουν ορισμενες “προσφορες” εχοντας γνωση του πολυκαιρινου πλεον στοκ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    Μπλεκ στις #406113

    η καταστροφη οφειλεται στον ‘πολυμερισμο’ των υλικων .στανταρ

    η φυσικη καουτσουκ σολα δεν φθειρεται .να κοπει ναι .δεν δυαλυεται ομως

    αμα παρεις με πολλα τεχνολογικα υλικα ενδιαμεσα τοτε ισως προκυψει προβλημα.

    γιαυτο λεμε καμια φορα ‘οσο πιο επωνυμα και ακριβωτερα καλυτερα ποιοτικα.’

    μηπως πιστευεται οτι οι ‘μεσαιες φιρμες’ οι οι ‘μικρες’ φτιαχνωνται σε ευρωπαικα εργοστασια με προδιαγραφες?

    παει το φασον στο bagladesh συνεφο.

    το λεω γιατι 15 χρονια δειγματιζω δερματα στα εργοστασια που κανουν παπουτσια συν ποσες εκθεσεις υλικων στην Ιταλια εχω πάει.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    102
    sokos76 στις #407369

    μποτακι ORIZO TIRANO αγορασμενο 24/2/12 και φορεμενο μια φορα λογω τελους κυνηγιου.ξαναφορεμενο φετος 22 φορες (παω μονο τις κυριακες).σχισμενα και τα δυο στην μοναδικη ραφη που εχουν.απαντηση του κυργια<<εχουν εξι μηνες εγγυηση και δεν μπορω να κανω τιποτα. αλλα πηγαινε σε ενα τσαγκαρη και ……..>> πριν τελειωσει την προταση φευγω κλαιγοντας τα 113 ευρω(απο 151 αρχικη) και υποσχομενος ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ

    ξανα προιοντα του. ουτε σφαιρες για αεροβολο.μετα ψαχνοντε γιατι ο κοσμος αγοραζει απο το internet.

     

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #407373

    εχουν εξι μηνες εγγυηση

    Είμαι σχεδόν βέβαιος πως τα καταναλωτικά προϊόντα στην ΕΕ έχουν υποχρεωτικά 2ετή εγγύηση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    79
    WOLFMAN στις #407436

    sokos76 wrote:
    εχουν εξι μηνες εγγυηση

     

    Είμαι σχεδόν βέβαιος πως τα καταναλωτικά προϊόντα στην ΕΕ έχουν υποχρεωτικά 2ετή εγγύηση.

     

    Φιλε ψάξτο λίγο γιατι ο φίλος tzanampeths εχει δίκιο ολα μα όλα τα  καταναλωτικά προϊόντα στην ΕΕ έχουν υποχρεωτικά 2ετή εγγύηση θέλει δεν θέλει ο Κύργιας.

    Σε δικιά μου περίπτωση στην εταιρεία που εργάζομαι ένας μας σήκωσε στον αέρα με αυτό το θέμα.Ινστιτούτο καταναλωτών το λένε.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #407439

    sokos76 wrote:
    εχουν εξι μηνες εγγυηση

    Είμαι σχεδόν βέβαιος πως τα καταναλωτικά προϊόντα στην ΕΕ έχουν υποχρεωτικά 2ετή εγγύηση.

    Όπως λένε τα παιδιά παραπάνω υποχρεωτική εγγύηση δύο ετών, πάρε το ΙΝΚΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #408227

    καλησπερα και απο μενα.

    λογο εδαφους αγοραζω παντα ακριβα αρβιλα για να τα εχω τουλαχιστον 3 χρωνια.

    περιση πειραι και ο κουμαροσμου κατη meidl οπου τρα φορεσαι 3-4 φορες και ξεκολησαν οι σολες οπου τα πειγε στο μαγαζι που τα πειραι και του δοσαναι καινουργια απευφιας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    102
    sokos76 στις #408279

    tzanampeths wrote:

    sokos76 wrote:
    εχουν εξι μηνες εγγυηση

    Είμαι σχεδόν βέβαιος πως τα καταναλωτικά προϊόντα στην ΕΕ έχουν υποχρεωτικά 2ετή εγγύηση.

    Φιλε ψάξτο λίγο γιατι ο φίλος tzanampeths εχει δίκιο ολα μα όλα τα καταναλωτικά προϊόντα στην ΕΕ έχουν υποχρεωτικά 2ετή εγγύηση θέλει δεν θέλει ο Κύργιας. Σε δικιά μου περίπτωση στην εταιρεία που εργάζομαι ένας μας σήκωσε στον αέρα με αυτό το θέμα.Ινστιτούτο καταναλωτών το λένε.

    ευχαριστω για τις απαντησεις σας.αυριο κιολας θα παρω τηλ και θα σας

    ενημερωσω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    102
    sokos76 στις #409595

    παιδες νεα απο το μετωπο. μιλησα με το ινκα και μου ειπαν οτι δεν γινεται τιποτα γιατι ολα τα υποδηματα και τα ενδυματα δεν εχουν εγγυηση.οποτε την φαγαμε.ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ORIZO.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #409631

    παιδες νεα απο το μετωπο. μιλησα με το ινκα και μου ειπαν οτι δεν γινεται τιποτα γιατι ολα τα υποδηματα και τα ενδυματα δεν εχουν εγγυηση.οποτε την φαγαμε.ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ORIZO.

    ΕΥΓΝΩΜΟΝΩ ΤΟΙΣ ΘΕΟΙΣ ΟΤΙ ΕΓΕΝΝΗΘΗΝ ΕΛΛΗΝ.

    Αφού δεν έχουν εγγύηση τότε γιατί σου είπε ο πωλητής  ότι εχουν 6 μήνες;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 406 έως 420 (από 655 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων