ΑΡΒΥΛΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 466 έως 480 (από 655 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    133
    scoco στις #437476

    πηρα τα ζαμπερλαν 996vioz gt.φοβερα παπουτσια .σαν σολα απεχτα,γατζωνουν αψογα αλλα μετα απο 6 ωρεσ κυνηγι πιαστηκαν οι μιροι μου !δεν ξερω αν εφτεξαν τα αρβυλα η οι πολεσ ωρεσ στη περδικα!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #437494

    πηρα τα ζαμπερλαν 996vioz gt.φοβερα παπουτσια .σαν σολα απεχτα,γατζωνουν αψογα αλλα μετα απο 6 ωρεσ κυνηγι πιαστηκαν οι μιροι μου !δεν ξερω αν εφτεξαν τα αρβυλα η οι πολεσ ωρεσ στη περδικα!

    Μπορει απλα να ησουν αγυμναστος(χωρις παρεξηγηση)και να μπηκες δυνατα στο παιχνιδι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    182
    GMAS στις #437578

    H ΠΕΡΔΙΚΑ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΕΙ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    68
    free στις #437591

    Κι εγώ είμαι υπέρ της μεσόσολας και όχι της αερόσολας ειδικά αν είσαι πάνω από 70-80 κιλά.
    Αν καρφώσει ένα ξύλο ας πούμε στη μεσόσολα, απλά το βγάζεις και συνεχίζεις.
    Αν καρφώσει στην αερόσολα είσαι σαν να σε έχει πιάσει λάστιχο στο αμάξι, ειδικά αν ο αεροθάλαμος δεν έχει διαμερίσματα(σήμερα οι περισσότεροι έχουν).
    Και στο μπάσκετ νομίζω τις εγκατέλειψαν τις αερόσολες, γιατί τους έκανα ζημιά στις κνήμες λόγω του πολύ αμορτισάζ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    gunner στις #437688

    πηρα τα ζαμπερλαν 996vioz gt.φοβερα παπουτσια .σαν σολα απεχτα,γατζωνουν αψογα αλλα μετα απο 6 ωρεσ κυνηγι πιαστηκαν οι μιροι μου !δεν ξερω αν εφτεξαν τα αρβυλα η οι πολεσ ωρεσ στη περδικα!

    καλησπερα φιλε αν επιτρεπεται απο που τα πηρες εδω ελλαδα?πηρες το καφε δερματινο χρωμα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    133
    scoco στις #437704

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>scoco wrote:</div>
    πηρα τα ζαμπερλαν 996vioz gt.φοβερα παπουτσια .σαν σολα απεχτα,γατζωνουν αψογα αλλα μετα απο 6 ωρεσ κυνηγι πιαστηκαν οι μιροι μου !δεν ξερω αν εφτεξαν τα αρβυλα η οι πολεσ ωρεσ στη περδικα!

    καλησπερα φιλε αν επιτρεπεται απο που τα πηρες εδω ελλαδα?πηρες το καφε δερματινο χρωμα?

    καλημερα φιλε gunner!!!!τα παπουτσια τα πηρα απο το σαιτ giovanniski με αντικαταβολη ειναι στη δραμα!!εχει παρα πολλα μπορεισ να τα δεισ και σε παρα πολλεσ φωτο το καθε ενα!!τα πειρα περισοτερο γιατι ειναι ολλο δερμα και ενωνει πισω στην φτερνα με ραφεσ.ελπιζω να βρεισ καποιο που να σου αρεσει!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    gunner στις #437790

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>gunner wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>scoco wrote:</div><br>
    πηρα τα ζαμπερλαν 996vioz gt.φοβερα παπουτσια .σαν σολα απεχτα,γατζωνουν αψογα αλλα μετα απο 6 ωρεσ κυνηγι πιαστηκαν οι μιροι μου !δεν ξερω αν εφτεξαν τα αρβυλα η οι πολεσ ωρεσ στη περδικα!

    καλησπερα φιλε αν επιτρεπεται απο που τα πηρες εδω ελλαδα?πηρες το καφε δερματινο χρωμα?
    σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση και καλα κυνηγια!!!ναι την ειδα την ιστοσελιδα του εχει πολυ καλα αρβυλακια!!!τα δικα σου τα ειδα και σε βιντεο στο youtube!πραγματικα δειχνει φοβερο για κυνηγι και ειδικα σε βραχια πλαγιες κτλ!!!και παλι καλοφορετα και καλοπατητα!!!

    καλημερα φιλε gunner!!!!τα παπουτσια τα πηρα απο το σαιτ giovanniski με αντικαταβολη ειναι στη δραμα!!εχει παρα πολλα μπορεισ να τα δεισ και σε παρα πολλεσ φωτο το καθε ενα!!τα πειρα περισοτερο γιατι ειναι ολλο δερμα και ενωνει πισω στην φτερνα με ραφεσ.ελπιζω να βρεισ καποιο που να σου αρεσει!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    john1954 στις #442453

    H ΠΕΡΔΙΚΑ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΕΙ;

    Ανάλογος την περιοχή.

    Αλλού 15/9, αλλού 1/10.

    Εννοείτε Τετάρτη Σάββατο Κυριακή

    Εγώ έχω βολευτεί με τα λίγα που έχουν 1 μοντέλο πολύ ελαφρύ.

    Δεν είναι όμως για κατσάβραχα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    Kostas Chatzi στις #445554

    Για αγορά άρβυλων Beretta, μπείτε στο νέο e-shop της Beretta!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #445931

    Τρεχοντας,μηπως εισαι υπαλληλος της Beretta???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #447602

    Καλησπερα! Εψαχνα για αρβυλα πολυ καιρο καθως τα raihle που ειχα μετα απο 4 χρονια τα επαιξαν,τα ειχα παρει απο 300 150 ευρω..μετα απο ψαξιμο βρηκα αυτα και τα παραγγειλα..απο οτι ειδα ειναι απο τα πολλα μοντελα της Meindl που δεν τα εισαγουν στην Ελλαδα..εχουν 50% εκπτωση απο 220 μου βγηκαν 111 και με τα μεταφορικα 115 ευρω..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #447605

    Εχουν σολα vibram και αλλη μια φωτο
    .

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    419
    Twist στις #447608

    Γιάννη καλησπέρα, πρόσεξε να μην έχουν αερόσολα, έχω δει φίλων μετά από λίγο καιρό να ανοίγουν. Προσωπικά βρίσκω “βαρύ” το συγκεκριμένο μοντέλο, βέβαια γούστα είναι αυτά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #447609

    Twist σε ευχαριστω για τις συμβουλες..λεει πως εχουν MFS,τωρα δεν ξερω αν ειναι αεροσολα αυτο..mfs παντως εχουν πολυ ακριβα μοντελα meindl..αλλα εκρινα οτι για meindl και με τα χαρακτηριστικα που εχουν ειναι καλα 115 ευρω…ετσι τα παραγγειλα χωρις δευτερη σκεψη καθως με τα χαρακτηριστικα αυτα εδω μου εδιναν meindl με 220 ευρω και πανω..το μοντελο ειναι Meindl Borneo Pro 2 Mfs…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    419
    Twist στις #447611

    Καλά δεν το συζητάμε, με 115 ευρώ ούτε κανονικό παπούτσι δεν παίρνεις πια. Το mfs θα δεις τι είναι στην ιστοσελίδα της Meidl, εδώ: http://www.meindl.de/english/modelle/mfs.html

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 466 έως 480 (από 655 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων