Άγραφοι Κανόνες Κυνηγίου

Επισκόπηση 31 δημοσιεύσεων (από 31 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #330168

    Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω πως λεγεται κρεατοσυλλεκτης μονο αυτός που θα ριξει στο γουρουνι που θα περασει μπροστα του και οχι και αυτός που κυνηγαει ενα γουρουνι με δεκα τζιπακια, αυτός που δεν του αφηνει καμμια ελπιδα να ξεφυγει οταν χρησιμοποιει μηχανοκινητα οχηματα για να κυνηγησει ενα μονο ζωο. Μεγαλη μαγκια! Αυτός που αφηνει τα σκυλια απο το προηγουμενο βραδυ να "καταδιωκουν" και θεωρει οτιδηποτε υπαρχει στο βουνο δικό του επειδη ειχε αμολυσει τα σκυλια του ειναι κυνηγος και μαλιστα με αρχες, μονο ο αλλος ειναι κρεατοσυλλεκτης?

    Μαλλον εχουμε χασει το μετρο στην Ελλαδα. Δυστυχως εσεις ειστε η αιτια που θα ρεζερβοποιηθει το κυνηγι στην Ελλαδα. Αν ειχατε και ελικοπτερο θα το σηκωνατε για ενα γουρουνι.

    μαλλλον φιλε μου εχεις χασει επισοδια!!!πρωτον αν ειμαι εγω η μοναδικη αιτια επειδη κυνηγω με το αυτοκινητο γουρουνι και ολα τα αλλα που γινονται ειναι λογικα τοτε εγω σταματαω το κυνηγι!!!
    δευτερον αυτος που θα χτυπησει το γουρουνι που κυνηγαν ξενα σκυλια για μενα δεν ειναι μονο κρεατοσυλλετης αλλα δεν φοραει και παντελονια!!και αν διαβασες και ολο το θεμα το αυτοκινητο το χρησιμοποιουμε σαν εσχατη λυση λογω τον μεγαλων αποστασεων για να μην χασουμε τα σκυλια και μετα κοιταμε αν θα χτυπησουμε τι γουρουνι!!!!με αυτην την λογικη που λες θα πρεπει να σταματησουν και τα μπιμπερ και τα τσοκ και ολα τα συνεργα που κυνηγαμε και να παρουμε ολοι ακοντια για κυνηγι!!!!!γιατι με τα λεγομενα σου ακομα και τα ρουχα που φορας το χειμωνα για να πας κυνηγι παλι σε πλεονεκτικη θεση εισαι απεναντι στο θηραμα!!!!!

    ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΩΣ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ…….
    ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΦΙΛΕΣΠΛΑΧΝΟΥΣ ΒΑΣΙΛΑΚΙΔΕΣ ΚΑΗΛΕΣ…….!!!!


Επισκόπηση 31 δημοσιεύσεων (από 31 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων