FABARM XLR 5

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 133 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Fabarm

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    281
    Supernova στις #333088

    εγω θα σου ελεγα να πας να ριξεις καμια 200 φυσιγγια στο σκοπευτηριο ετσι ωστε να συνηθισεις εσυ αλλα και το σωμα σου το καινουργιο σου οπλο..
    μετα απο αυτό θα δεις τεραστια διαφορα , εγω πχ οταν πηρα το ποζε μου εριξα αρκετα φυσιγγια (200 + ) στο σκοπευτηριο (σπορτινγ) για να το συνηθισω…

    το οπλο ειναι πολυ καλο πρεπει να το συνηθισεις.. και επιπλεον παρε ενα κουτι καλα φυσιγγια για να δεις πως παει με αυτα B)

    φιλικα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    cuca76 στις #333057

    [url=”http://www.youtube.com/HuntingGr”]http://www.youtube.com/HuntingGr[/url]

    Φιλικα Νικος :lol:

    ΥΓ [b]Μην πιστεψεις ουτε μια λεξη απο οσα σου ειπε ο Τασαρος, αυτος αφησε τα 2 Benelliα στον οπλοβαστο για να κυνηγισει με Fabarm, οποτε δεν εχει αντικειμενικη αποψη[/b] B) :lol: :) :lol:

    τη σελιδα σου τη βρηκα ρε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    cuca76 στις #333056

    [url=”http://www.youtube.com/HuntingGr”]http://www.youtube.com/HuntingGr[/url]

    Φιλικα Νικος :lol:

    ΥΓ [b]Μην πιστεψεις ουτε μια λεξη απο οσα σου ειπε ο Τασαρος, αυτος αφησε τα 2 Benelliα στον οπλοβαστο για να κυνηγισει με Fabarm, οποτε δεν εχει αντικειμενικη αποψη[/b] B) :lol: :) :lol:

    τη σελιδα σου τη βρηκα ρε Νικο την καρακαξα δε βρισκω σε ποιο βιντεο ειναι? τιτλος..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    281
    Supernova στις #333054

    τη σελιδα σου τη βρηκα ρε Νικο την καρακαξα δε βρισκω σε ποιο βιντεο ειναι? τιτλος..

    αυτο ειναι το video του Νικ..
    http://www.youtube.com/watch?v=CKje2p0TqyU

    πως πηγε σημερα? B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    cuca76 στις #159933

    Παιδια ολα αυτα που μου λετε τα παιρνω αλλα στα σοβαρα και αλλα σαν καλοπροαιρετο πειραγμα μεταξυ κυνηγων και μιας και το χιουμορ μου ειναι τοσο εντονο σε βαθμο καραγκιοζη δε με βλαπτει καθολου οποτε ριχτε.. με συγκινει δε το ενδιαφερον απο ολα τα παιδια και προπαντων αυτων που εχουν FABARM που βλεπε νικος77 και κατεβατα γραφει χωρις να βαριεται αλλα και αλλα παραδειγματα αυτα σχετικα με τις αποψεις…τωρα σχετικα με το οπλο μου δεν λεω οτι με 2 κυνηγια των 50 φυσιγγιων βγαζω συμπερασματα εγω αυτο που λεω ειναι οτι περιμενω παραπανω απο την τριμπορ κανη γιατι ακομα δε μπορω να καταλαβω τι το παραπανω εχει απο μια κανονικη.. αναδιπλωνοντας την αληθεια και σε οποιον εχει ορεξη να ακουσει εγω μεχρι τωρα κυνηγαω με καραμπινα αδρανειας και με εξωτερικα τσοκ τα αποτελεσματα εδω και 16 χρονια ηταν ενα 75% τουτεστιν πολυ καλο.. δεν ημουν ποτε ο αριστος σκοπευτης αλλα δεν ημουν και ο 5 κουτια φυσιγγια για 3 τσιχλες καταλαβαινετε..
    προσφατα αποφασισα να παρω και ενα οπλο αεριων και μαλιστα ειχα στο ματι την μπερετα τιτανιο-ζιρκονιο αλλα κατι τουρκια κατι ξεφλουδισματα ενω ταυτοχρονα η φημισμενη τουφεκια της τριμπορ με εκαναν να αλλαξω ειδα την XLR5 μου αρεσε και μετα απο ενα οπλο ακαθαριστο που μου εφεραν και το εστειλα απο κει που ηρθε πηρα ενα αλλο οπλο το ιδιο το οποιο ειναι αψογο οπτικα τουλαχιστον ΟΜΩΣ… δεν ειναι η πρωτη φορα που ενα εσωτερικο τσοκ μπορει να χανει λιγο στο χαρτονι στα 30 πασα ηταν οκ αλλα το τριαρι τσοκ εδινε μια εξοδο διαφυγης το δυαρι απλα αψογο… και κατι αλλο τα πουλια δε μου περασαν και απο πανω μου εν παση περιπτωση θα το κυνηγισω το οπλο και θα δω, σημερα μουφα ουτε μια τσιχλα δε περασε, ασε που Νοεμβρη μηνα με ετρωγαν τα κουνουπια..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #159935

    Έκανες πολύ καλή επιλογή και θα το καταλάβεις σε λίγο καιρό και ο ίδιος.Αυτό που έχει η κάννη τρίμπορ και δεν έχουν οι άλλες κάννες είναι η πολύ καλή κατανομή των σκαγίων.Εγώ έχω πάθει πλάκα με τα τσόκ **** και ***.Πραγματικά πολύ καλές ντουφεκιές.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #332993

    Παιδια ολα αυτα που μου λετε τα παιρνω αλλα στα σοβαρα και αλλα σαν καλοπροαιρετο πειραγμα μεταξυ κυνηγων και μιας και το χιουμορ μου ειναι τοσο εντονο σε βαθμο καραγκιοζη δε με βλαπτει καθολου οποτε ριχτε.. με συγκινει δε το ενδιαφερον απο ολα τα παιδια και προπαντων αυτων που εχουν FABARM που βλεπε νικος77 και κατεβατα γραφει χωρις να βαριεται αλλα και αλλα παραδειγματα αυτα σχετικα με τις αποψεις…τωρα σχετικα με το οπλο μου δεν λεω οτι με 2 κυνηγια των 50 φυσιγγιων βγαζω συμπερασματα εγω αυτο που λεω ειναι οτι περιμενω παραπανω απο την τριμπορ κανη γιατι ακομα δε μπορω να καταλαβω τι το παραπανω εχει απο μια κανονικη.. αναδιπλωνοντας την αληθεια και σε οποιον εχει ορεξη να ακουσει εγω μεχρι τωρα κυνηγαω με καραμπινα αδρανειας και με εξωτερικα τσοκ τα αποτελεσματα εδω και 16 χρονια ηταν ενα 75% τουτεστιν πολυ καλο.. δεν ημουν ποτε ο αριστος σκοπευτης αλλα δεν ημουν και ο 5 κουτια φυσιγγια για 3 τσιχλες καταλαβαινετε..
    προσφατα αποφασισα να παρω και ενα οπλο αεριων και μαλιστα ειχα στο ματι την μπερετα τιτανιο-ζιρκονιο αλλα κατι τουρκια κατι ξεφλουδισματα ενω ταυτοχρονα η φημισμενη τουφεκια της τριμπορ με εκαναν να αλλαξω ειδα την XLR5 μου αρεσε και μετα απο ενα οπλο ακαθαριστο που μου εφεραν και το εστειλα απο κει που ηρθε πηρα ενα αλλο οπλο το ιδιο το οποιο ειναι αψογο οπτικα τουλαχιστον ΟΜΩΣ… δεν ειναι η πρωτη φορα που ενα εσωτερικο τσοκ μπορει να χανει λιγο στο χαρτονι στα 30 πασα ηταν οκ αλλα το τριαρι τσοκ εδινε μια εξοδο διαφυγης το δυαρι απλα αψογο… και κατι αλλο τα πουλια δε μου περασαν και απο πανω μου εν παση περιπτωση θα το κυνηγισω το οπλο και θα δω, σημερα μουφα ουτε μια τσιχλα δε περασε, ασε που Νοεμβρη μηνα με ετρωγαν τα κουνουπια..

    Ο ΝΙΚΟΣ 77 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΤΑΙ B) ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙ ΕΣΥ. ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΦΥΣΥΓΓΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ. ΕΧΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΟΠΛΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ…3 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΣΟΚ*** ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.ΦΕΤΟΣ ΔΟΥΛΕΨΑ ΤΟ**** ΣΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΤΟ *** ΣΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΑΣΙΜΑΤΑ ΤΣΙΧΛΑΣ ΤΟ **.ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟ ΣΤΕΝΟ ΤΣΟΚΑΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΡΙΣΤΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    cuca76 στις #332989

    Ο ΝΙΚΟΣ 77 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΤΑΙ B) ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙ ΕΣΥ. ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΦΥΣΥΓΓΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ. ΕΧΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΟΠΛΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ…3 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΣΟΚ*** ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.ΦΕΤΟΣ ΔΟΥΛΕΨΑ ΤΟ**** ΣΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΤΟ *** ΣΤΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΑΣΙΜΑΤΑ ΤΣΙΧΛΑΣ ΤΟ **.ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟ ΣΤΕΝΟ ΤΣΟΚΑΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΡΙΣΤΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.

    AMHN

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #332985

    Υπομονη, θα μαθουμε συντομα πολλα νεωτερα για το συγκεκριμενο οπλο, το πηρε προσφατα ο Gianni και απο αυριο θα το στιψει…στον ταχογραφο και στα τεστ διατρησης, ειναι αυτος με το κανονακι δοκιμων σπιτι του… B)

    Εγω απλα περιμενω, τα πρωτα αποτελεσματα των δοκιμων, για να διαπιστωσω αν εχω δικιο ή αδικο σε αυτα που εχω αρχισει να υποψιαζομαι…εδω και λιγο καιρο…

    Φιλικα Νικος :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    268
    basili76 στις #332973

    παιδια για χαρα αγορασα και γω τελικα την fabarm xlr 5 τρομερη ποιοτητα αλλα με 3* τσοκ συν το υψος των πουλιων πηρα τα χιδια μου με 66cm κανη θα κυνηγισω και αυριο να δω, στο χαρτονι στα 30 πασα παει καλα ως πολυ καλα με φυσσιγγι euromix 8/9 στο πραγματικο κυνηγι…. θε δειξει..

    ΕΧΕΙΣ Π.Μ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    cuca76 στις #332932

    Υπομονη, θα μαθουμε συντομα πολλα νεωτερα για το συγκεκριμενο οπλο, το πηρε προσφατα ο Gianni και απο αυριο θα το στιψει…στον ταχογραφο και στα τεστ διατρησης, ειναι αυτος με το κανονακι δοκιμων σπιτι του… B)

    Εγω απλα περιμενω, τα πρωτα αποτελεσματα των δοκιμων, για να διαπιστωσω αν εχω δικιο ή αδικο σε αυτα που εχω αρχισει να υποψιαζομαι…εδω και λιγο καιρο…

    Φιλικα Νικος :)

    Νικο τι ακριβως υποψιαζεσαι?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #332916

    Αν δεν εχω οπλο με ελλατωματικη καννη, που πιθανοτατα να μην φταιει η καννη, τοτε θα πρεπει να υπαρχει μια τεραστια διαφορα απο δυο καννες Tribore: 66 & 71cm ή μιας 66cm με τσοκ Inner Plus 82mm & μιας 71cm με τσοκ HP 82mm!

    Ισως εχω δικιο στο θεμα εκρηξης στομιου, δηλαδη οτι το οπλο μου κανει εκρηξη στομιου και σκορπαει τα σκαγια, εξου και οι ανοιχτες τουφεκιες, αυτο τουλαχιστον με τους Piston Skeet, διοτι με τους Spark θεριζει!

    Επισης ο Gianni, εκανε τα πρωτα τεστ κατανομης, διατρησης και συγκρησης της XLR5/71cm/3* με την Breda Ermes 62cm/3*/+5cm/18.40 και ειπε οτι η Fabarm ειναι αψογο σε ολα!

    Τεστ σε ταχογραφο στα 2,2 μετρα απο την καννη με γομωσεις 32gr (πολυ χαμηλης πιεσης), 36gr & 42gr:

    Fabarm XLR5 71cm/3* -> 32gr: 323/338/327/339 – 36gr: 380/382 – 42gr: 376/371
    Breda Ermes 67cm/3* -> 32gr: 333/342/344/323 – 36gr: 374/381 – 42gr: 384/372

    Σε γεννικες γραμμες ο Gianni κατεληξε στα ακολουθα:
    – με 3* ολες οι τουφεκιες ηταν αψογες σε κατανομη και σε διατρηση, αλλα καπως πιο ανοιχτες απο αυτες της Breda
    – σε ολα τα τσοκ ειχε σωστα ανοιγματα τουφεκιας, με πολυ καλη ανταποκριση και με ταση στενωτερης τουφεκιας στα στενα τσοκ
    – με το τσοκ 12/10, ειδε την πιο στενη τουφεκια που εχει δει ποτε
    – ολες οι τουφεκιες με καλη κατανομη, εριξε καμια 50αρια
    – βαθμος 10 με τονο!

    Προσωπικα απιφυλασωμαι μονο στο οτι ειπα και παραπανω: στο αν κανει ή οχι εκρηξη στομιου η 66αρα καννη!

    Επειδη ρωτησα τον Gianni να μου πει αναλυτικα, καποια πραγματα, θα ενημερωσω οταν θα εχω νεωτερα, για την ωρα σκεφτομαι πως να κανω κατι δοκιμες εξωμειωσης πραγματικων συνθηκων, για να διαπιστωσω αν εκανα σωστα που πειρα οπλο με 66αρα καννη ή οχι…παντως σε πολυ κλειστο καρτερι…με μεγιστη επιτρεπομενη τουφεκια στα 20 μετρα, εριξα 1 τσιχλα ξερη την περασμενη βδομαδα με Piston Skeet και τεζα νοτιαδουρα, με μονο 2 σταγονες αιμα στο πετο στα 15 μετρα με 4*!

    Φιλικα Νικος B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    115
    tzenos στις #332912

    ΝΙΚΟ ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ FABARM ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ 66 ΠΟΝΤΟΥΣ……………….. B) :) :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #332910

    ΝΙΚΟ ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ FABARM ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ 66 ΠΟΝΤΟΥΣ……………….. :) :lol: :lol:

    Οτι πεις εσυ Θοδωρη, φταιει η 66αρα καννη και το 3* τσοκ! B) :P :lol: :lol:

    Φιλικα Νικος :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    359
    milou στις #332905

    ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΟΛΙΣ ΑΠΟΚΤΗΣΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΙΑ BERETTA A303.ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΙΡΝΩ ΠΕΡΙΣΤΑΣΙΑΚΑ ΤΗΝ BROWNING ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ.ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΣΙΧΛΕΣ ΜΕ ΜΙΑ ΧΡΑΠΑ ΧΡΟΥΠΑ MOSSBERG ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΒΛΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΧΡΑΠΑ ΧΡΟΥΠΑ.ΟΛΑ ΤΑ ΟΠΛΑ ΚΕΝΤΑΝΕ ΕΞΑΡΧΗΣ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΤΩΝ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΩΝ ΜΟΥ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ.ΟΣΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΧΑΝΩ ΤΙΣ ΧΑΝΩ ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΒΛΑΚΕΙΑ.ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ;ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΣΕΖΟΝ ΣΕ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΑΣΤΟΧΙΕΣ Η ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ 500 ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ; B)

    ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ
    ΓΙΑΝΝΗΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 133 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων