benelli crio comfort

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 121 έως 135 (από 136 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3423
    ΛΕΩΝ στις #330538

    Το τεστ,σημερα μου εδειξε,οτι η επεμβαση αξιζε.Το οπλο αυξησε ταχυτητες,μαζεψε κατανομη.Μεγαλυτερη βελτιωση απο τη Fabarm,στην οποια εγινε η ιδια επεμβαση με αποτελεσμα βελτιωση συγκεντρωσης κατα 15-20%.Πρεπει να κυνηγαω με τουλαχιστο 1 αστερι ανοικτοτερο τσοκ και στα 2 οπλα.Μεγαλυτερη αναλογικα βελτιωση στην crio.

    Που εισαι Δημητρακη με τη νεροσωληνα σου. :lol: Το ΄ριξες στα πανυγηρια διαβαζω (γαμους-λιτανειες).Ισα να κανει μπουμ!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    333
    cambof στις #329409

    .Μεγαλυτερη αναλογικα βελτιωση στην crio.

    Εστειλα και εγω την δικια μου καννη για βελτιωση,την παρελαβα και αναμενω λοιπον να επιβεβαιωσω τα πιο πανω :)
    παντως τωρα ο κωνος ..γυαλιζει!

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #329397

    Το τεστ,σημερα μου εδειξε,οτι η επεμβαση αξιζε.Το οπλο αυξησε ταχυτητες,μαζεψε κατανομη.Μεγαλυτερη βελτιωση απο τη Fabarm,στην οποια εγινε η ιδια επεμβαση με αποτελεσμα βελτιωση συγκεντρωσης κατα 15-20%.Πρεπει να κυνηγαω με τουλαχιστο 1 αστερι ανοικτοτερο τσοκ και στα 2 οπλα.Μεγαλυτερη αναλογικα βελτιωση στην crio.

    Που εισαι Δημητρακη με τη νεροσωληνα σου. :lol: Το ΄ριξες στα πανυγηρια διαβαζω (γαμους-λιτανειες).Ισα να κανει μπουμ!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ,με εκανες και γελασα παλι :)
    Αυτο που κανω απο την αρχη (να κυνηγαω με 4* ),εσυ το κανεις στην μεση,ακου βελτιωση :)
    Παρε μια beretta παιδακι μου να σωθεις :)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #329370

    Εστειλα και εγω την δικια μου καννη για βελτιωση,την παρελαβα και αναμενω λοιπον να επιβεβαιωσω τα πιο πανω :)
    παντως τωρα ο κωνος ..γυαλιζει!

    τι βελτίωση της έκανες συνάδελφε;;;;;;
    αν θες λες και σε ποιόν την έκανες ;;;;;;
    φιλικά Μάκης :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    333
    cambof στις #329347

    [b][size=3]τι βελτίωση της έκανες συνάδελφε;;;;;;
    αν θες λες και σε ποιόν την έκανες ;;;;;;
    φιλικά Μάκης :) [/size][/b]

    Εχεις π.μ :)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #329346

    Εχεις π.μ :)

    ok

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3423
    ΛΕΩΝ στις #161762

    ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΦΑΡΑΩ,μη βιαζεσαι κι εκτιθεσαι,γιατι το οπλο και τα αποτελεσματα του τα ειδαν κι αλλοι απο δω μεσα.Ξεχνας τον παραγοντα αποσταση.Εγω εννοουσα οτι εκει που θελεις φουλ τσοκ,τωρα χρειαζεσαι ντεμι.Το προβλημα μου ειναι οτι στο περπατητο,χρειαζομαι διασπορεα.Ποτε θα σε δουμε,να σου δωσω να δοκιμασεις τι εστι οπλο;
    ΥΓ.Για το τι εστι βερυκοκο,σου εξηγησε προχθες ο ΜΠΛΑΝΚΟ.Ελα να μαθεις κι απο οπλα.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #329255

    Ω της Διβρης Λεωντα !!!!!!!!!!
    Βεβαιως και εχουν δει τα του οπλου αποτελεσματα,και εξηγω,εκει που εσυ θελεις φουλ η τεσσαρι,εγω με το τεσσαρι μονο κανω και τις δυο δουλειες.

    Beretta και δεν κολλας πουθενα. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    billarnaia στις #447613

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #447633

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ;

    Πρακτική σκοποβολή? Όλα γίνονται αν υπάρχουν φράγκα (μόνο του σπανού τα γένια δεν γίνονται). Το πως δεν το γνωρίζω. Ίσως αν πείς για ποιό όπλο θες μεγάλωμα κάποιος να ξέρει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #447634

    Ούπςςςς, sorry. Για crio comfort μιλάμε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #447635

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ;

    Βασιλη δεν μπορεις να κανεις επεκταση της αποθηκης στην crio λογω δακτυλιδιου της κανης Προεκταση παιρνουν τα μοντελα S90MI ,M2 και SBE I ,II

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    billarnaia στις #447637

    ΚΟΙΤΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ http://nordiccomp.com/retail/shop/nc-extensions/nc-shotgun-extension-complete-assemblies-for-12ga/

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #447639

    ΚΟΙΤΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ http://nordiccomp.com/retail/shop/nc-extensions/nc-shotgun-extension-complete-assemblies-for-12ga/

    και που λεει εδω μεσα στον σαιτ που εβαλες για crio???? εγω βλεπω μονο τα μπενελι S90MI ,M2 και SBE I ,II που σου ειπε ο βαγγος οπου ως οπλουργος κατι παραπανω θα ξερει!!!!!! για δες καλυτερα το σαιτ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    billarnaia στις #447640

    ΝΑΙ ΟΚ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 121 έως 135 (από 136 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων