e-shop Κυνηγετικών Ειδών

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 151 έως 165 (από 209 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #231142

    Καλησπέρα φίλε,πόσο πλήρωσες για τα έξοδα αποστολής?
    Ευχαριστώ!!!!

    Καλησπέρα φίλε,

    Μαζί με τα γυαλιά $27 πήρα και ένα κουτί ωτοασπίδες μιας χρήσης 50 τεμ με κορδόνι αξίας $25 = σύνολο $ 50 = 38 ευρώ και πλήρωσα 15 ευρώ μεταφορικά, σύνολο 53 ευρώ…. ;)


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #202527

    μενιο μην παρεις μπριλευ για το οπλο σου παρηγειλε τα carsolns.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #202724

    καλημερα παιδια
    αυτο το μαγαζι το ξερει κανενας?
    εχει παρα πολυ φτηνα σιδερικα

    http://shop.mihailos.gr/
    τα βενελλι τουλαχιστον τα εχει πολυ κατω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    zarma στις #230404

    Συναδελφε καλησπερα!!Ειχα παει στο καταστημα αυτο πριν κανα μηνα ειναι στην Ελευσινα!!Εψαχνα για baikal pose με ενα φιλο αλλα οι τιμες που αντικρισα δεν ειχα καμια σχεσει με το σαιτ για τα baikal τουλαχιστον!τωρα για τα benelli δεν ξερω… :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #230395

    Συναδελφε καλησπερα!!Ειχα παει στο καταστημα αυτο πριν κανα μηνα ειναι στην Ελευσινα!!Εψαχνα για baikal pose με ενα φιλο αλλα οι τιμες που αντικρισα δεν ειχα καμια σχεσει με το σαιτ για τα baikal τουλαχιστον!τωρα για τα benelli δεν ξερω… :D

    ok φιλε ευχαριστω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #230384

    Συναδελφε καλησπερα!!Ειχα παει στο καταστημα αυτο πριν κανα μηνα ειναι στην Ελευσινα!!Εψαχνα για baikal pose με ενα φιλο αλλα οι τιμες που αντικρισα δεν ειχα καμια σχεσει με το σαιτ για τα baikal τουλαχιστον!τωρα για τα benelli δεν ξερω… :D

    οταν λες καμια σχεση ενοεις οτι τα ειχε ποιο ακριβα απο το σαιτ;
    παντος στα περισοτερα προιοντα οι τημες εειναι μηδενηκες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    148
    Kyrmitsos στις #204388

    Από Παρασκευή 18/5/2012 ήρθαν σήμερα δύο τσοκάκια Brilay Invector Plus – τα μαύρα – που αγόρασα 80€ ( 2 τσοκ + εξοδα αποστολής ) από το PSHQ Europe. Βλέπω κατι τιμές σε ελληνικά e – shops υπερδιπλάσιες οπότε μάλλον αξίζει τον κόπο η αναμονη, αν και κάποια στιγμή τις τελευταίες μέρες αρχισα να απελπίζομαι . (Νόμιζα έπεσα σε μουφα παρόλο που διάβασα καλά λόγια εδω μέσα).

    Επίσης με ρώτησαν αν ήθελα τα μαύρα – extendet – επειδή είχα παραγγείλει τα άσπρα και αυτοί τα είχαν στην ίδια τιμή αν και λίγο ακριβώτερα !!!!

    Επίσης το ωραίο είναι οτι τα βρήκα στο γραμματοκιβώτιό μου μέσα σε έναν φάκελλο.
    Ουτε τελωνεία ούτε τίποτα. Ισως να παίζει ρόλο το οτι πάνω στον φάκελλο που παρέλαβα δεν υπήρχε απόδειξη με την αξία του περιεχόμενου (χωρίς να το ζητήσω εγώ) αν και βλέπω κάποια αποκόματα αυτοκόλλητα.
    Ούτως η άλλως το ποσό ήταν μικρό αλλά ποτε δεν ξέρεις.

    Μένει να τα δοκιμάσουμε.
    Γερά ο Σεπτεμβρης πλησιάζει (αν και τα σκοπευτήρια γι αυτό γίνανε)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #226846

    Από Παρασκευή 18/5/2012 ήρθαν σήμερα δύο τσοκάκια Brilay Invector Plus – τα μαύρα – που αγόρασα 80€ ( 2 τσοκ + εξοδα αποστολής ) από το PSHQ Europe. Βλέπω κατι τιμές σε ελληνικά e – shops υπερδιπλάσιες οπότε μάλλον αξίζει τον κόπο η αναμονη, αν και κάποια στιγμή τις τελευταίες μέρες αρχισα να απελπίζομαι . (Νόμιζα έπεσα σε μουφα παρόλο που διάβασα καλά λόγια εδω μέσα).

    Επίσης με ρώτησαν αν ήθελα τα μαύρα – extendet – επειδή είχα παραγγείλει τα άσπρα και αυτοί τα είχαν στην ίδια τιμή αν και λίγο ακριβώτερα !!!!

    Επίσης το ωραίο είναι οτι τα βρήκα στο γραμματοκιβώτιό μου μέσα σε έναν φάκελλο.
    Ουτε τελωνεία ούτε τίποτα. Ισως να παίζει ρόλο το οτι πάνω στον φάκελλο που παρέλαβα δεν υπήρχε απόδειξη με την αξία του περιεχόμενου (χωρίς να το ζητήσω εγώ) αν και βλέπω κάποια αποκόματα αυτοκόλλητα.
    Ούτως η άλλως το ποσό ήταν μικρό αλλά ποτε δεν ξέρεις.

    Μένει να τα δοκιμάσουμε.
    Γερά ο Σεπτεμβρης πλησιάζει (αν και τα σκοπευτήρια γι αυτό γίνανε)

    απο που ειναι το μαγαζι συναδελφε γιατι το σκεφτομαι και εγω για τσοκ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    GeorgePap στις #204394

    Ki εγώ θα πάρω ένα τσοκάκι για την Crio μου… το Seminole Spreader….θα ψάξω το βράδυ αναλυτικά στα παραπάνω sites εαν το έχουν..
    Τόσα καλά σχόλια έχετε γράψει διάφοροι στο φόρουμ, ας το δούμε και στην πράξη..

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #226815

    Ki εγώ θα πάρω ένα τσοκάκι για την Crio μου… το Seminole Spreader….θα ψάξω το βράδυ αναλυτικά στα παραπάνω sites εαν το έχουν..
    Τόσα καλά σχόλια έχετε γράψει διάφοροι στο φόρουμ, ας το δούμε και στην πράξη..

    Πάντως μη νομίζεις ότι δουλευει μόνο στο περπατητό….
    Με τον φίλο Altair έχουμε πάρει πολύ ψηλωμενα πουλιά με το spreader…. αλλά και ο Μάκης που το ΄χει μπορεί να σου πεί την άποψη του…

    καλές αγορές :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #226806

    Πάντως μη νομίζεις ότι δουλευει μόνο στο περπατητό….
    Με τον φίλο Altair έχουμε πάρει πολύ ψηλωμενα πουλιά με το spreader…. αλλά και ο Μάκης που το ΄χει μπορεί να σου πεί την άποψη του…

    καλές αγορές :lol:

    άριστο τσοκ :lol:
    αξίζει η αγορά του

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    148
    Kyrmitsos στις #226722

    απο που ειναι το μαγαζι συναδελφε γιατι το σκεφτομαι και εγω για τσοκ

    Πάνω στον φάκελλο εχει μία σφραγιδα από Missouri City United States. Και τώρα που το καλοείδα σε ένα αυτοκόλητο απόκομα έγραφε επάνω την τιμή ( 70 δολ) απλά είναι με καρμπόν και μόλις διακρίνονται

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #226718

    Πάνω στον φάκελλο εχει μία σφραγιδα από Missouri City United States. Και τώρα που το καλοείδα σε ένα αυτοκόλητο απόκομα έγραφε επάνω την τιμή ( 70 δολ) απλά είναι με καρμπόν και μόλις διακρίνονται

    ευχαριστω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    52
    giorgos80 στις #204525

    απο που μπορω να παρω τσoκακια για το μπαικαλ??

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #226540

    απο που μπορω να παρω τσoκακια για το μπαικαλ??

    ρίξε μια ματιά εδώ :lol:

    http://www.kirgias.gr/default.asp?page=det…16&PID=1058

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 151 έως 165 (από 209 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων