e-shop Κυνηγετικών Ειδών

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 196 έως 209 (από 209 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    faster1 στις #212085

    LG outdoors.com.Eχει πολυ καλα πραγματα απο οτι ειδα και καλες τιμες στα τσοκ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #215357

    καλησπερα

    για παραγγελια απο το brownells ξερει κανεις τι παιζει?

    Μεθοδος αποστολης, μεταφορικα , τελωνειο κ.τ.λ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    panos990 στις #215483

    εγω εκανα παραγγελία απο brownells.

    parcel post priority mail international επελεξα.35 ευρω μεταφορικα, και δεν σταμάτησε τελωνείο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #215570

    Ευχαριστω συναδελφε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #215642

    Εγώ είχα επιλέξει  Parcel Post Air or Priority  και στο Δελτίο Αποστολής έγραφε  INTFC.

    Το δεματάκι ήρθε σε 10 μέρες σπίτι μου με το Ταχυδρομείο, και πλήρωσα  $99  για αγορά τριών  τσοκ    +  $11,6 μεταφορικά .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #215802

    Ευχαριστω και εσενα

    Αρα πρεπει να εχει parcel μεσα για να μην χρεωθω ασχημα

    Ποσα βγαινουν τα μεταφορικα , το λενε μετα την παραγγελια?

    Θα επικοινωνησω και μαζι τους.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    114
    rick στις #215853

    Κοντάκι και πάπια στέλνουν χωρίς πρόβλημα έτσι ;;;;;

    Δεν είναι μηχανικά/λειτουργικά μέρη όπλου .

    Κάνω λάθος ;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #215855

    Ναι εκεί υπάρχει ένα θέμα, γιατί δίνεις την κάρτα σου , σε χρεώνουν για τη συναλλαγή και μετά σου υπολογίζουν το ακριβές κόστος των μεταφορικών !!! Σε μένα ευτυχώς ήταν μόνο 11 δολάρια, δηλαδή τσάμπα!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #215990

    Ευχαριστω Μενιο να εισαι καλα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    127
    ipokratis στις #215995

    ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕBAΣΜΟ ΠΡΟΣ ΤA ΠΡΟΣΩΠA ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝAΔΕΛΦΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ, AΛΛA ΤΟ ΘΕΜA ΤΙΜΗΣ ΕΙΝAΙ ΚAΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚAΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠAΡAΜΕΤΡΟΥΣ.
    ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝA BAΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΥΓAΡΙA ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠAΡAΜΕΤΡΟ ΤΙΜΗ ΓΙA ΕΝA ΦΥΣΙΓΓΙ (ΚAΙ ΓΙA ΟΛA ΤA AΓAΘA ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ).
    ΕΥΧAΡΙΣΤΩ!

    παρα πολυ ακριβα τα φυσιγγια φιλε μου με 10 € περνω λαμπρο μπλε εαν εχεις την παραμικρη διαθεση να σε προτιμησουν οι κυνηγοι εχε ανταγωνιστικες τιμες!!!

    παντα με καλη διαθεση αλλα και μπουχτισμενος!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #216072

    wolfcartridge wrote:
    ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕBAΣΜΟ ΠΡΟΣ ΤA ΠΡΟΣΩΠA ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝAΔΕΛΦΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ, AΛΛA ΤΟ ΘΕΜA ΤΙΜΗΣ ΕΙΝAΙ ΚAΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚAΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠAΡAΜΕΤΡΟΥΣ.
    ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝA BAΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΥΓAΡΙA ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠAΡAΜΕΤΡΟ ΤΙΜΗ ΓΙA ΕΝA ΦΥΣΙΓΓΙ (ΚAΙ ΓΙA ΟΛA ΤA AΓAΘA ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ).
    ΕΥΧAΡΙΣΤΩ!

    παρα πολυ ακριβα τα φυσιγγια φιλε μου με 10 € περνω λαμπρο μπλε εαν εχεις την παραμικρη διαθεση να σε προτιμησουν οι κυνηγοι εχε ανταγωνιστικες τιμες!!! παντα με καλη διαθεση αλλα και μπουχτισμενος!!

    Αν δεν δοκιμασεις  δεν ειναι ευκολο να κρινεις μονο απο την τιμη ,πρεπει να δεις τα υλικα πχ,αν τα σκαγια του ενος ειναι απολυτως  σφαιρικα και με τελεια λειανση και του αλλου ειναι ελειπτικα και με κακης ποιοτητας λειανση  ποια απο τα δυο θα επαιρνες?απλα τα πραγματα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    127
    ipokratis στις #216111

    ipokratis wrote:

    wolfcartridge wrote:
    ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕBAΣΜΟ ΠΡΟΣ ΤA ΠΡΟΣΩΠA ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝAΔΕΛΦΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ, AΛΛA ΤΟ ΘΕΜA ΤΙΜΗΣ ΕΙΝAΙ ΚAΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚAΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠAΡAΜΕΤΡΟΥΣ.
    ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝA BAΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΥΓAΡΙA ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠAΡAΜΕΤΡΟ ΤΙΜΗ ΓΙA ΕΝA ΦΥΣΙΓΓΙ (ΚAΙ ΓΙA ΟΛA ΤA AΓAΘA ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ).
    ΕΥΧAΡΙΣΤΩ!

    παρα πολυ ακριβα τα φυσιγγια φιλε μου με 10 € περνω λαμπρο μπλε εαν εχεις την παραμικρη διαθεση να σε προτιμησουν οι κυνηγοι εχε ανταγωνιστικες τιμες!!! παντα με καλη διαθεση αλλα και μπουχτισμενος!!

    Αν δεν δοκιμασεις δεν ειναι ευκολο να κρινεις μονο απο την τιμη ,πρεπει να δεις τα υλικα πχ,αν τα σκαγια του ενος ειναι απολυτως σφαιρικα και με τελεια λειανση και του αλλου ειναι ελειπτικα και με κακης ποιοτητας λειανση ποια απο τα δυο θα επαιρνες?απλα τα πραγματα.

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 1 ώρα, 49 λεπτά πριν από τον faraos dim.

    θα επερνα αυτα που συνδιαζουν και τα 2 οσο γινεται! η γνωμη μου ειναι ετσι και αλλιως οποτε δεν χρειαζεται να το συνεχισω αλλο……ο καθενας κανει αυτο που τον ευχαριστει..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1
    Panagiotis στις #442470

    Παιδιά καλημέρα..είμαι νέος κυνηγός και θα ήθελα να ρωτήσω εαν κάποιος γνωρίζει κάποιο video στο οποίο να δείχνει τον τρόπο κατασκευής κλουβιού φύλαξης σκύλου!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/07/2018
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    punking στις #513806

    χοριανε για δες αυτο https://europe-outdoor.eu

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 196 έως 209 (από 209 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων