BROWNING AUTO5

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 16 έως 25 (από 25 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Browning

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    ΝΙΚΟΣ στις #328110

    Καλησπέρα,
    αν κοιτάξεις στο παρακάτω http://www.midwestgunworks.com/field_servi…vice_manual.pdf στην σελίδα 11 έχει σχεδίαση του κλείστρου με όλα τα απάρτια. Με βάση αυτό κανε ένα καταρχήν οπτικό έλεγχο. Δεύτερον και ειδικά αν είσαι από Αθήνα πήγαινε σε ένα οπλουργό καταξιωμένο. Εγώ πάρα το ότι είμαι φίλος και πελάτης του Α. Κούρκουλου, για το συγκεκριμένο θέμα σου συστήνω να πας στον Ηφαιστο στο Ντίνο Παπατσαρουχά ο οποίος το ξέρει απ' έξω και ανακατωτά έχει την Α5 σε 16 cal. Την οποία έχει κάνει ανακατασκευή από την αρχή και έχει κάνει και σχετικά άρθρα σε περιοδικό για την ανακατασκευή της. Φυσικά για να μην παρεξηγηθώ δεν μειώνω κανένα οπλουργό επαγγελματία. Απλά γράφω την προτίμηση μου και την άποψη μου.

    Συγνώμη η σελίδα με βάση την αριθμιση ειναι η 9, ειπα 11 γιατι ειδα την μετρηση του pdf.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    970
    Shaolin στις #162422

    ΦΙΛΕ ΓΙΑ BROWNING AUTO 5 ΝΑ ΤΟ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ.

    ΕΧΩ BROWNING ΚΑΙ ΞΕΡΩ.

    ΓΙΑΝΝΗΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    46
    spearagel στις #163377

    Που μπορώ να βρω Browning BPS στην Αθήνα ρε παιδια;…Πείτε μου κανένα κατάστημα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1
    Thanasis στις #430329

    Eχω την απάντηση για το προβλημα της  AYTO5. Εχω παιδευτει πολλα χρονια ,εχω φτιαξει διαφορετικες γομοσεις φυσιγγιων , εχω παει σε πολους οπλουργους και ομως η λυση ειναι παρα πολυ απλη .
    Φτανοντας το πρωι στον κυνηγοτοπο , την ωρα που δενω την καραμπινα ,σταζω μια σταγονιτσα  λαδι για οπλα πανω στα δαχτυλιδια και συγκεκριμενα στο δαχτυλιδη του φρενου .Αυτο ηταν ολο,βεβαια νωριτερα εχουμε επιλεξει τα δαχτυλιδια για ελαφρια η βαρια ντουφεκια .Δοκιμάστε και θα με θυμηθείτε . Καλη επιτυχια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    970
    Shaolin στις #430332

    BROWNING
    The Best There Is

    Γιαννης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #433568

    Εχω 2 ΑΥΤΟ 5 μια μαγνουμ 71 ποντους με κολλημενο το φουλ τσοκ μεσα σε πολυ καλη κατασταση και μια νορμαλ φουλ τσοκ στανταρ παλι σε 71 εκ.

    Την μια την πληρωσα 1000 ευρω σε περιοδο οχι κρισης και την αλλη 600 γιατι ειχε το τσοκακι κολλημενο μεσα.Το χειμωνα θα της ξεκολησω το τσοκακι και θα βρω και ενα-δυο ακομη και θα ειναι μπαμ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #435794

    Να ρωτησω κατι αλλα θελω αν γινεται σωστη και σιγουρη απαντηση.Η Α5 η ιαπωνεζικη η μαγκνουμ μπορει να ριξει τα απλα φυσιγγια η οχι και αν ναι με ποιο τροπο γιατι προς το παρον δεν μπορει να τροφοδοτησει τα απλα και ριχνει μονο ενα καθε φορα.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #435960

    Να ρωτησω κατι αλλα θελω αν γινεται σωστη και σιγουρη απαντηση.Η Α5 η ιαπωνεζικη η μαγκνουμ μπορει να ριξει τα απλα φυσιγγια η οχι και αν ναι με ποιο τροπο γιατι προς το παρον δεν μπορει να τροφοδοτησει τα απλα και ριχνει μονο ενα καθε φορα.

    Βεβαιως και μπορει φιλε μου απλα σε αυτα τα οπλα το ολο μυστικο κρυβεται στα δαχτυλιδια που βρισκονται μαζι με το ελατηριο γυρω απο την σωληνα της αποθηκης και η διαταξη τους ειναι αναλογη των φυσιγγιων που σκοπευουμε να χρησιμοποιησουμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #435963

    Thank you,ειχα βρει ακρη απο το σαιτ της μαμας εταιρειας και ειναι ετσι οπως τα λες,σ’ευχαριστω και παλι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #436086

    Thank you,ειχα βρει ακρη απο το σαιτ της μαμας εταιρειας και ειναι ετσι οπως τα λες,σ’ευχαριστω και παλι.

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ…</div>

    Να’σαι καλα!Ας υπαρχει σαν αρχειο για τον επομενο που θα ωαχνει παρομοια λυση.Smile

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 16 έως 25 (από 25 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων