ΧΑΘΗΚΕ – ΒΡΕΘΗΚΕ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 166 έως 180 (από 297 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #274071

    Κάτι ακούστηκε ότι ίσως σύντομα η θηροφυλακή εφοδιαστεί με τα ειδικά σκάνερ.

    Φίλε spyridon σου εύχομαι ολόψυχα να βρεις τον σύντροφο σου.

    Τον Φεβρουάριο μου εκλεψαν κοβοντας και λουκετα τα δυο σετερακια μου στο οικοπεδο που τα ειχα (300 μετρα απο το σπιτι) το ενα με τατουαζ και το αλλο με τσιπακι……δεν υπαρχει νεο, απλα λεω αμα σπασει η γκινια και πεσω πανω σε αυτον που τα εχει ……ερε γλέντια !


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #274058

    Τον Φεβρουάριο μου εκλεψαν κοβοντας και λουκετα τα δυο σετερακια μου στο οικοπεδο που τα ειχα (300 μετρα απο το σπιτι) το ενα με τατουαζ και το αλλο με τσιπακι……δεν υπαρχει νεο, απλα λεω αμα σπασει η γκινια και πεσω πανω σε αυτον που τα εχει ……ερε γλέντια !

    Αστα να πανε το περασα περυσι οταν μου εκλεψαν το λαγοσκυλο στην Μαντρα Αττικης που το ειχα 4 χρονια απο μωρο. :rolleyes: Ακομα το σκεφτομαι και ευχομαι σε αυτον τον μπασταρδο που το πηρε τα χειροτερα να του συμβουν και να παρακαλαει μην τον πετυχω μονο πουθενα με το σκυλι. :) :) Μακαρι να τα βρουμε τα σκυλια μας τιποτα αλλο :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    spyridon στις #274018

    :Dup

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    94
    Elias GG στις #273852

    Καλησπερα σε ολους
    Ψαχνω να βρω σκυλο KURTSHAAR κατ' εθειαν απογονο του GILIO MANILIANO του Λιαπη.
    Αν εχει κανεις με ενημερωνει.
    Elias GG :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/06/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    59
    GONOUSAS2 στις #184883

    Στην Μεταμορφωση σημερα κυκλοφορει ασπρομαυρο θηλυκο σετερ περιπου 1-2 χρονων
    Ειναι και στις μερες του ,και δεν εχει λουρι!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    16
    ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ2 στις #184913

    XΑΡΙΖΟΝΤΑΙ 20 ΣΚΥΛΟΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΜΠΟΞΕΡ, ΛΑΜΠΡΑΤΟΡ, ΚΟΛΕΥ,
    ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ, ΠΟΥΝΤΛΣ, ΚΟΥΤΑΒΑΚΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
    ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ.
    ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

    ΑΝ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ
    ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΣΩΣΟΥΝ ΤΑ ΑΘΩΑ ΖΩΑΚΙΑ
    210 99023462 – ΤΟΥΛΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #184926

    to minima einai pseftiko kai kikloforei poly kairo sto diadiktio mhn to metadidete.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #273100

    Τον Φεβρουάριο μου εκλεψαν κοβοντας και λουκετα τα δυο σετερακια μου στο οικοπεδο που τα ειχα (300 μετρα απο το σπιτι) το ενα με τατουαζ και το αλλο με τσιπακι……δεν υπαρχει νεο, απλα λεω αμα σπασει η γκινια και πεσω πανω σε αυτον που τα εχει ……ερε γλέντια !

    Αστα να πανε το περασα περυσι οταν μου εκλεψαν το λαγοσκυλο στην Μαντρα Αττικης που το ειχα 4 χρονια απο μωρο. :D Ακομα το σκεφτομαι και ευχομαι σε αυτον τον μπασταρδο που το πηρε τα χειροτερα να του συμβουν και να παρακαλαει μην τον πετυχω μονο πουθενα με το σκυλι. ;) :P Μακαρι να τα βρουμε τα σκυλια μας τιποτα αλλο B) :D

    Το θέμα είναι ότι το πιθανότερο αυτοί που έκλεψαν τα σκυλιά σας να τα πούλησαν, οπότε αν βρεθούν τα σκυλάκια να μην βρείτε τον πραγματικό ένοχο. Και πέραν αυτού άντε να αποδείξετε ότι είναι δικά σας, αν δεν έχουν τσιπάκι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #185242

    ΕΧΘΕΣ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ The Mall ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΑΦΓΑΝΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΝΑ ΣΕΤΕΡΑΚΙ ΑΣΠΡΟ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.
    ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΕΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΤΟΥ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ
    ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΝΑΙ.
    ΟΤΑΝ ΠΑΡΚΑΡΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΩ ΚΟΝΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΙΝΕΤΕ Ο ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ
    ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΩΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ.
    ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΝΑ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟΣΟ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΟΤΑΝΕ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #272876

    ΕΧΘΕΣ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ The Mall ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΑΦΓΑΝΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΝΑ ΣΕΤΕΡΑΚΙ ΑΣΠΡΟ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.
    ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΕΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΤΟΥ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ
    ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΝΑΙ.
    ΟΤΑΝ ΠΑΡΚΑΡΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΩ ΚΟΝΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΙΝΕΤΕ Ο ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ
    ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΩΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ.
    ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΝΑ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟΣΟ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΟΤΑΝΕ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ.

    Φοβάμαι πως ήδη θα το χωνεύει :D .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #272865

    Φοβάμαι πως ήδη θα το χωνεύει :D .

    Και μενα εκει παει το μυαλο μου δεν το εχουν σε τιποτα να τον φανε :) :(

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #272861

    Το θέμα είναι ότι το πιθανότερο αυτοί που έκλεψαν τα σκυλιά σας να τα πούλησαν, οπότε αν βρεθούν τα σκυλάκια να μην βρείτε τον πραγματικό ένοχο. Και πέραν αυτού άντε να αποδείξετε ότι είναι δικά σας, αν δεν έχουν τσιπάκι.

    Εχω βιντεο με το σκυλι και φωτο πολλες.Ας το βρω εγω και τοτε θα γελασει και ο καθε πικραμενος αρκετα πια με αυτα τα σκουλικια φτανει πια :D :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #272765

    Εχω βιντεο με το σκυλι και φωτο πολλες.Ας το βρω εγω και τοτε θα γελασει και ο καθε πικραμενος αρκετα πια με αυτα τα σκουλικια φτανει πια :D :)

    Εγώ σου εύχομαι να το βρεις αλλά και πάλι σου θυμίζω ότι ο νέος του ιδιοκτήτης πιθανότατα να μην είναι αυτός που έκανε την αποτρόπαια πράξη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    takaros22 στις #185426

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

    ΕΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΑΡΖΑΝ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΡΕΝΤΙΝΑ-ΦΟΥΡΝΑ-ΔΙΚΑΣΤΡΟ -ΡΟΒΟΛΙΑΡΙ(ΣΥΝΟΡΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ-ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ) ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΣΚΥΛΟ …

    ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΙΝΤΕΡ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΦΟΡΑΕΙ ΔΥΟ ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΜΠΙΠΕΡ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

    ΤΑΚΗΣ ΤΗΛ. 6976331548

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    416
    AlexNtz στις #186130

    Στο Θυμαρι Λαυρεωτικης, σημερα στις 10 παρα, υπηρχε ενα αγγλικο ποιντερ αρσενικο, ασπρο κορμι με μαυρα μπαλωματα και μαυρο κεφαλι. Εφερε πορτοκαλι λουρακι. Το σκυλι ηταν σε πολυ καλη κατασταση, πρεπει να ειχε χαθει το πρωι και δεν εδειχνε παρατημενο. Αν καποιος το εχασε ας το αναζητησει στο Θυμαρι, στο τελος του δρομου για τον κυνηγοτοπο, διπλα απο το σπιτι με το μεγαλο ελαιοπεριβολο.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 166 έως 180 (από 297 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων