ΧΑΘΗΚΕ – ΒΡΕΘΗΚΕ

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 286 έως 297 (από 297 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    corsair στις #413722

    Χάθηκε στις  21 Φεβρουαρίου απο περιοχή  Αναβύσσου Αττικής αρσενικό σέτερ που ακούει στο όνομα ΚΙΜ.

    Ο σκύλος ήταν απο εισαγωγή βαλκανικής χώρας την προηγούμενη ημέρα.

    Ο ευρόν που θα δώσει πληροφορίες αμείβεται.

    Κυρ. Χρήστος

    τηλ: 2291023037  ,  6977993015


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    ΜΠΑΟΥ στις #413910

    http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/579059_3387289353540_199842765_n.jpg

     

    χάθηκε στον πύργο περιοχή κανούλια η σκυλίτσα της φωτό (επανιέλ) ακούει στο άνομα Χιόνα

    αν δεί κάποιος τίποτα ας σφυρίξει τηλ 6943076788

    Νίκος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    NAGGEL13 στις #414456

    απο τις 10[ 2 [2013 εχω βρει ενα ποιντερ  ασπρομαυρο 2 περιπου χρονων σε αθλια κατασταση απο ασητεια το οποιο το περιεθαλψα και το οποιο σημερα ειναι σε πολυ καλη κατασταση το περασα απο κτηνιατρο και μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα υγειας κλπ την αγγελια την ξαναβαλα τοτε παλι εδω χωρις να εμφανιστει καποιος ετσι τωρα την ξαναβαζω μηπως και βρεθει ο ιδιοκτητης του αν οχι θα το κρατησω το σκυλι γιατι μου κανει μια χαρα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #414457

    απο τις 10[ 2 [2013 εχω βρει ενα ποιντερ  ασπρομαυρο 2 περιπου χρονων σε αθλια κατασταση απο ασητεια το οποιο το περιεθαλψα και το οποιο σημερα ειναι σε πολυ καλη κατασταση το περασα απο κτηνιατρο και μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα υγειας κλπ την αγγελια την ξαναβαλα τοτε παλι εδω χωρις να εμφανιστει καποιος ετσι τωρα την ξαναβαζω μηπως και βρεθει ο ιδιοκτητης του αν οχι θα το κρατησω το σκυλι γιατι μου κανει μια χαρα

    Κάνε μια δήλωση εύρεση και στην αστυνομία της περιοχής και στον κυνηγετικό τύπο μη τυχών έχεις νομικά κολλήματα στο μέλλον. Αν και δεν νομίζω αλλά ποτέ δεν ξέρεις…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    NAGGEL13 στις #414458

    NAGGEL13 wrote:
    απο τις 10[ 2 [2013 εχω βρει ενα ποιντερ ασπρομαυρο 2 περιπου χρονων σε αθλια κατασταση απο ασητεια το οποιο το περιεθαλψα και το οποιο σημερα ειναι σε πολυ καλη κατασταση το περασα απο κτηνιατρο και μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα υγειας κλπ την αγγελια την ξαναβαλα τοτε παλι εδω χωρις να εμφανιστει καποιος ετσι τωρα την ξαναβαζω μηπως και βρεθει ο ιδιοκτητης του αν οχι θα το κρατησω το σκυλι γιατι μου κανει μια χαρα

    Κάνε μια δήλωση εύρεση και στην αστυνομία της περιοχής και στον κυνηγετικό τύπο μη τυχών έχεις νομικά κολλήματα στο μέλλον. Αν και δεν νομίζω αλλά ποτέ δεν ξέρεις…φιλε μου το εχω δηλωσει παντου και μου ειπαν οτι αφου δεν εχει μικροτσιπ το οποιο ειναι υποχρεωτικο δεν υπαρχει κανενα προβλημα παρα μονο ο παλιος του ιδιοκτητης εχει το προβλημα

    Κωνσταντίνος
    http://hunting-with-spaniels.blogspot.gr/ http://www.youtube.com/user/alexgi1111/videos?view=0&flow=grid

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    138
    PanutsosChris στις #414587

    Σημερα το πρωι στον υμμητο στις κεραιες της Αργυρουπολης για οσους γνωριζουν βρηκα ενα κουταβακι θηλυκο μαλλον καθαροαιμο επανιελ ασπρο-πορτοκαλι, το σκυλακι ειναι γλυκυτατο, πολυ κοινωνικο και καθολου φοβικο, δεν πρεπει να ειναι πανω απο 4-5 μηνων, εαν δεν ειχα αλλα δυο σκυλακια στο σπιτι θα το μαζευα, ας το μαζεψει καποιος, κριμα ειναι, αλλιως στην επομενη ευκαιρια εαν το ξαναβρω θα το παω στην κτηνιατρο μου να βρει καποιον να το υιοθετησει, θα το πηγαινα και σημερα αλλα δουλευα μετα, πως τα παρατανε μερικοι δεν μπορω να καταλαβω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    ssbk23 στις #418330

    Βρέθηκε καθαρόαιμο πόιντερ περίπου 2 ετών στην περιοχή Ωρωπού.

    Φοράει δερμάτινο λουράκι και δεν έχει τσιπ καθώς το πήγα στον κτηνίατρο.Είναι σε πολύ καλή κατάσταση και φαίνεται να έχει χαθεί αρκετά πρόσφατα.Πολύ κοινωνικό και παιχνιδιάρικο.

    Όποιος γνωρίζει κάτι ας στείλει π.μ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #427284

    βρεθηκε ποιντερ θυληκο στο λακκομα χαλ/κης ασπρο καφε με λουρακι φαρδι στο λαιμο του…. το σκυλακι το ταιζω και ειναι εδω γυρο συνεχεια… οποιος το εχασε ας παρει τηλ…. 6979403715

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    92
    bighunt στις #491608

    Καλημερα,

    Στην περιοχη του Λαυριου περιφερεται ενα κουτσχααρ χρωματος καφε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #491659

    Καλημερα, Στην περιοχη του Λαυριου περιφερεται ενα κουτσχααρ χρωματος καφε.

     

    <h5 id=”js_40″ class=”_5pbw” data-ft=”{“tn”:”C”}”><span class=”fwn fcg”><span class=”fcg”>Ο <span class=”fwb”>Antonis Exarchakos</span> κοινοποίησε τη φωτογραφία του.</span></span></h5>

    Φωτογραφία του Antonis Exarchakos.

    <span class=”_1nb_ fwn fcg” data-ft=”{“tn”:”C”}”><span class=”fwb fcg” data-ft=”{“tn”:”;”}”>‎Antonis Exarchakos‎<span class=”accessible_elem”> </span><i class=”mhs img sp_ViXfUVkbGP1 sx_db7e00″><u>έως</u></i><span class=”accessible_elem”> </span>Aggelopoulos Ilias</span></span>

    Φίλοι μου χάθηκε σήμερα ο Πάκο στην περιοχή Σκούρτα στα Δερβενοχώρια.Αν έχετε καμμία πληροφορία ενημερώστε μας σας παρακαλώ .Το τηλέφωνο μου είναι 6949959528.

     

    λέτε να είναι αυτό;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    92
    bighunt στις #491662

    Καλησπέρα,

    Επικοινώνησα και εύχομαι να είναι αυτό.

     

    :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #491664

    μακάρι  :yes:

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 286 έως 297 (από 297 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων