ΧΑΘΗΚΕ – ΒΡΕΘΗΚΕ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 297 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #124549

    ΠΕΡΙΟΧΗ

    ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΑΝΑΛΗΨΗ) ΚΑΠΟΙΟΣ Η ΕΧΑΣΕ (ΤΟΥ ΕΦΥΓΑΝ) Η ΑΦΗΣΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΗ ΣΕΤΤΕΡ ΓΚΟΡΤΟΝ.

    ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ 20 ΜΕ 50 ΜΕΤΡΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑΝΩ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΦΑΝΕ..

    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΗ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΗ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΟΣ ΓΕΙΤΩΝΑ.

    ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΚΑΠΟΣ ΕΧΟΥΝ ΗΡΕΜΗΣΗ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΤΑΙΣΩ ΕΓΩ???

    ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ, ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙ, ΓΙΑΤΙ Η ΘΑ ΤΑ ΣΚΩΤΩΣΗ ΚΑΝΕΝΑ ΑΜΑΞΙ ΕΤΣΙ ΩΠΟΣ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ, Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΗ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ

    ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    22
    takis2007 στις #124587

    dimoik ευχαριστω για την ευχησου, Σημερα βρεθηκε απο ντοπιο
    οπου μου τηλ. Λυπαμαι για τους συναδελφους κυνηγους οπου
    συγουρα το ανταμοσαν τοσκυλι αλλα δεν ενδιαφερθηκαν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    savvas415 στις #362169

    ΠΕΡΙΟΧΗ

    ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΑΝΑΛΗΨΗ) ΚΑΠΟΙΟΣ Η ΕΧΑΣΕ (ΤΟΥ ΕΦΥΓΑΝ) Η ΑΦΗΣΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΗ ΣΕΤΤΕΡ ΓΚΟΡΤΟΝ.

    ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ 20 ΜΕ 50 ΜΕΤΡΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑΝΩ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΦΑΝΕ..

    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΗ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΗ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΟΣ ΓΕΙΤΩΝΑ.

    ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΚΑΠΟΣ ΕΧΟΥΝ ΗΡΕΜΗΣΗ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΤΑΙΣΩ ΕΓΩ???

    ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ, ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙ, [b]ΓΙΑΤΙ Η ΘΑ ΤΑ ΣΚΩΤΩΣΗ ΚΑΝΕΝΑ ΑΜΑΞΙ ΕΤΣΙ ΩΠΟΣ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ, Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΗ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ[/b]
    ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ

    Η περίπτωση του να σκοτωθεί κάποιος αν τα τρακάρει με το αμάξι δεν σας περνάει από το μυαλό???? Αν και αγαπάω τα ζώα όταν βλέπω αδέσποτα με γυρνάνε τα μυαλά και δεν τα λυπάμαι καθόλου γιατί μόνο ζημιά κάνουν. Έχω τύχει αδέσποτα κυνηγόσκυλα (πουλόσκυλα γιατί τα άλλα είναι και λίγο άγρια) να ορμάνε σε περαστικούς και να έχουν επιθετική συμπεριφορά οπότε οι λύσεις είναι 3: ή μάζεμα σε ένα κλειστό χώρο, ή περισυλλογή των αδέσποτων από κάποιο τσίρκο (όταν έρχεται τσίρκο στην πόλη μου εξαφανίζονται όλα τα αδέσποτα, μάλλον για τροφή για τα ζώα τους) και η τρίτη λύση η καντίνα. Ακούγεται αστείο αλλά έχω δει δέρματα σκύλων ΄πίσω από μια καντίνα σε απομονωμένο μέρος και από τότε δεν έχω ξαναπλησιάσει καντίνα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    892
    QWER στις #362171

    Η περίπτωση του να σκοτωθεί κάποιος αν τα τρακάρει με το αμάξι δεν σας περνάει από το μυαλό???? Αν και αγαπάω τα ζώα όταν βλέπω αδέσποτα με γυρνάνε τα μυαλά και δεν τα λυπάμαι καθόλου γιατί μόνο ζημιά κάνουν. Έχω τύχει αδέσποτα κυνηγόσκυλα (πουλόσκυλα γιατί τα άλλα είναι και λίγο άγρια) να ορμάνε σε περαστικούς και να έχουν επιθετική συμπεριφορά οπότε οι λύσεις είναι 3: ή μάζεμα σε ένα κλειστό χώρο, ή περισυλλογή των αδέσποτων από κάποιο τσίρκο (όταν έρχεται τσίρκο στην πόλη μου εξαφανίζονται όλα τα αδέσποτα, μάλλον για τροφή για τα ζώα τους) και η τρίτη λύση η καντίνα. Ακούγεται αστείο αλλά έχω δει δέρματα σκύλων ΄πίσω από μια καντίνα σε απομονωμένο μέρος και από τότε δεν έχω ξαναπλησιάσει καντίνα.

    τωρα σοβαρα κρατας οπλο και βγαινεις στο βουνο με αυτες τις αποψεις??τα αδεσποτα δηλαδη βρεθηκαν στο δρομο απο μονα τους?καποιος μαλακας κυνηγος δεν τα αμολυσε?καποιος μαλακας που το ψευτο αγαπουσε δεν το αμολυσε…η λυση ειναι μια παρε το οπλο και μην αφησεις κανενα…ρε τι μπορει να συναντησει καποιος στο βουνο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    savvas415 στις #362176

    τωρα σοβαρα κρατας οπλο και βγαινεις στο βουνο με αυτες τις αποψεις??τα αδεσποτα δηλαδη βρεθηκαν στο δρομο απο μονα τους?καποιος μαλακας κυνηγος δεν τα αμολυσε?καποιος μαλακας που το ψευτο αγαπουσε δεν το αμολυσε…η λυση ειναι μια παρε το οπλο και μην αφησεις κανενα…ρε τι μπορει να συναντησει καποιος στο βουνο

    Φιλαράκι χωρίς να γνωρίσεις έναν άνθρωπο δεν μπορείς να τον κρίνεις από ένα φορουμ. Εγώ να φανταστείς για να σε δώσω ένα παράδειγμα όταν πάω για τσίχλες δεν σηκώνω το όπλο σε κοτσύφια και τσιχλόνια και ούτε είμαι από αυτούς που σκοτώνουν ό,τι κινείται. Αλλά όσον αφορά τα αδέσποτα που γυρνάνε για καιρό έτσι ,όχι αν τα έχασε κάποιος, δεν μπορώ ρε φίλε να τα βλέπω. Σε σκύλο δεν έχω σηκώσει όπλο και δυσκολά θα το κάνω, αλλά επειδή μένω λίγο έξω από την πολη και καθημερινά περπατάει πολύς κόσμος για γυμναστική εχω τυχει πολλά περιστατικά αδέσποτα να ορμάνε και δεν τα μπορώ πλέον.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    savvas415 στις #124592

    Αυτά που αναφέρω για τα τσίρκα και την καντίνα είναι αληθινά περιστατικά και δεν τα έχω βγάλει από το μυαλό μου. (δεν λέω πως όλες οι καντίνες κάνουν τέτοια πράγματα αλλά έχω τύχει με κάτι φίλους μου και πάθαμε μεγάλη πλάκα)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #362185

    Αυτά που αναφέρω για τα τσίρκα και την καντίνα είναι αληθινά περιστατικά και δεν τα έχω βγάλει από το μυαλό μου. (δεν λέω πως όλες οι καντίνες κάνουν τέτοια πράγματα αλλά έχω τύχει με κάτι φίλους μου και πάθαμε μεγάλη πλάκα)

    Αυτά που αναφέρεις … μαλακιές αναφέρεις

    Καλά σου τα λέει ο QWER.

    Δε χρειάζεται να γνωρίζεις προσωπικά κάποιον για να εκφέρεις άποψη .
    Τα λόγια σου και μόνο φτάνουν.
    Κάτσε και διάβασε για τη συμπεριφορά του σκύλου και πως αυτή προκαλείτε και από τι.

    Ο άνθρωπος που αγαπάει τα παιδία — δεν αγαπάει μόνο τα παιδία του.
    Έτσι και με τα υπόλοιπα όντα.
    Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ.

    Το θέμα αυτό ανοίχτηκε ώστε να βοηθήσουμε τους ανθρώπους που τα έχασαν να ξαναβρούν τους αγαπημένους τους συντρόφους.
    Και το αντίθετο (κυρίως το αντίθετο).
    Εμείς μπορούμε να ζήσουμε χωρίς τον σκύλο μας – εκείνος όχι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #124603

    Εν πάση περιπτώσει…

    Κατεβαίνοντας σήμερα το πρωί για δουλειά , εντόπισα στη περιοχή της Χασιάς 2 πανέμορφα κουταβάκια Σεττερ περίπου 1 ½ μηνών να γυρνάνε μόνα τους στο κεντρικό δρόμο.

    Δε φαινόντουσαν “εγκαταλελειμμένα”, αλλά περίμενα κανένα 3λεπτο και δεν εμφανίστηκε κάποιος.
    Αν τα έχει χάσει κανείς … ας στείλει μήνυμα.

    Ελπίζω να μη τα χτυπήσει κανένα αυτοκίνητο.

    Ωστόσο αν είναι εκεί και το μεσημέρι μάλλον θα τα μαζέψω.
    Τώρα τι θα τα κάνω δε ξέρω, μάλλον στα Γιάννενα να κάνουν και αυτά παρέα στο πατέρα μου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    892
    QWER στις #362188

    Φιλαράκι χωρίς να γνωρίσεις έναν άνθρωπο δεν μπορείς να τον κρίνεις από ένα φορουμ. Εγώ να φανταστείς για να σε δώσω ένα παράδειγμα όταν πάω για τσίχλες δεν σηκώνω το όπλο σε κοτσύφια και τσιχλόνια και ούτε είμαι από αυτούς που σκοτώνουν ό,τι κινείται. Αλλά όσον αφορά τα αδέσποτα που γυρνάνε για καιρό έτσι ,όχι αν τα έχασε κάποιος, δεν μπορώ ρε φίλε να τα βλέπω. Σε σκύλο δεν έχω σηκώσει όπλο και δυσκολά θα το κάνω, αλλά επειδή μένω λίγο έξω από την πολη και καθημερινά περπατάει πολύς κόσμος για γυμναστική εχω τυχει πολλά περιστατικά αδέσποτα να ορμάνε και δεν τα μπορώ πλέον.

    για αυτο το λογο εκφερω γνωμη επειδη ειμαστε σε φορουμ και βλεπω τι γραφεις……αυτο με τις τσιχλες και τα κοτσυφια δεν το ποιασα?δηλαδη εγω που πηγαινω για τσιχλοκοτσυφια ειμαι κακος δηλαδη????αφου δεν μπορεις να τα βλεπεις ετσι τα αδεσποτα και επειδη ισως δεν εχεις σκεφτει οτι πεινανε δωσε 20 ευρω τον μηνα να τους παρεις λιγο τροφη….

    εχω γυρισει πολλες ευρωπαικες χωρες λογο δουλειας αυτο τ χαλι με τα αδεσποτα δεν υπαρχει πουθενα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    savvas415 στις #124722

    Ξέρεις τι είναι να ταξιδεύεις στον "ασαφαλέστερο" δρόμο της Ελλάδας (εγνατία) με 140-150χλμ και να σου πετάγεται το σκυλί στα 20 μέτρα?? Τί μπορείς να κάνεις εκεί? Ίσως να μην σου έχει συμβεί. Καθημερινά ακούω και βλέπω για αδέσποτα σκοτωμένα στην εγνατία που και καλά έχει πλέγμα γύρω-γύρω. Επίσης είναι σωστό να παίζουν παιδάκια σε παιδικές χαρές και να είναι γεμάτες με σκυλιά γεμάτο αρρώστιες και πολλές φορές επιθετικά?? Εγώ δεν είπα να τα σκοτώσουμε αλλά να τα μαζέψουμε σε ένα μέρος. Δηλάδή όταν έγινε η ολυμπιάδα δεν τα μάζεψαν όλα τα σκυλιά?? Όσον αφορά αυτό με τις καντίνες και τα τσίρκα ήταν κάτι μεταξύ χιούμορ και πραγματικότητας. Αλλά εσείς μάλλον δεν καταλαβαίνετε από χιούμορ. Και σύμφωνα με τη λογική σας βάζετε τη ζωή των αδέσποτων πάνω από τη ζωή των ανθρώπων (μετά λέτε για μένα ότι είμαι επικίνδυνος…).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #362314

    Ξέρεις τι είναι να ταξιδεύεις στον "ασαφαλέστερο" δρόμο της Ελλάδας (εγνατία) με 140-150χλμ και να σου πετάγεται το σκυλί στα 20 μέτρα?? Τί μπορείς να κάνεις εκεί? Ίσως να μην σου έχει συμβεί. Καθημερινά ακούω και βλέπω για αδέσποτα σκοτωμένα στην εγνατία που και καλά έχει πλέγμα γύρω-γύρω. Επίσης είναι σωστό να παίζουν παιδάκια σε παιδικές χαρές και να είναι γεμάτες με σκυλιά γεμάτο αρρώστιες και πολλές φορές επιθετικά?? Εγώ δεν είπα να τα σκοτώσουμε αλλά να τα μαζέψουμε σε ένα μέρος. Δηλάδή όταν έγινε η ολυμπιάδα δεν τα μάζεψαν όλα τα σκυλιά?? Όσον αφορά αυτό με τις καντίνες και τα τσίρκα ήταν κάτι μεταξύ χιούμορ και πραγματικότητας. Αλλά εσείς μάλλον δεν καταλαβαίνετε από χιούμορ. Και σύμφωνα με τη λογική σας βάζετε τη ζωή των αδέσποτων πάνω από τη ζωή των ανθρώπων (μετά λέτε για μένα ότι είμαι επικίνδυνος…).

    Ρε τσακάλι.
    Για τα αδέσποτα φταίμε μόνο εμείς … κανένας άλλος.
    Δε μας φταίνε τα ζωντανά.
    Αποκτάμε έναν σκύλο και δε μας ενδιαφέρουν, οι ευθύνες , οι θυσίες , τα έξοδα και άλλα πολλά … με αποτέλεσμα να μη μπορούμε να ανταπεξέλθουμε στις υποχρεώσεις και να τον παρατάμε οπουδήποτε, με την ηλίθια δικαιολογία "έλα μωρέ μπορεί να ζήσει μόνο του"
    Γι' αυτό επιμένω στην αγορά σκύλου μόνο από ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ και όχι από PET και ΣΚΥΛΕΜΠΟΡΟΥΣ.
    Ο εκτροφέας κατά 99% θα σε περάσει από 40 κύματα για να στον δώσει, τον ενδιαφέρει το που θα παραδώσει το σκύλο (παίζεται η φήμη του)

    Γυρνώντας από Αλεξανδρούπολη μετά από κυνήγι , βράδυ στην Εγναντιά (πέρυσι) , μου έσκασε στο τζάμι του αυτοκινήτου κουκουβάγια!!!
    παραλίγο και …. ποιος ξέρει…
    Τι να κάνουμε να τις μαζέψουμε και αυτές?

    Όσο για το ποια ζωή έχει μεγαλύτερη αξία δε μπορώ το ζυγίσω. Για εμένα έχουν την ίδια.

    ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #124765

    ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ BBC

    Ένας τύπος στη Γαλλία πήγαινε κάθε πρωί στο σταθμό του μετρό και επιβιβαζόταν στο συρμό για να πάει στη δουλειά του.
    Στη διαδρομή από το σπίτι του προς το σταθμό τον συνόδευε πάντα και ό σκύλος του , ο οποίος επέστρεφε μόνος του στο σπίτι κα ξαναπήγαινε στο σταθμό το απόγευμα για να παραλάβει ¨τον κύριό του¨
    ο άνθρωπος μετά από ένα ατύχημα στη δουλεία του, σκοτώθηκε.

    Ο ΣΚΥΛΟΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ 6 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.

    Κρίνε εσύ τι έχει αξία σε αυτή τη ζωή και τι όχι τελικά.
    Στο έγραψα και εχθές Σάββα (εμείς χωρίς αυτά ζούμε, αυτά δε ζουν χωρίς εμάς)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    punchy στις #124771

    Γεια σας αγαπητοί φίλοι. Εχω ένα Πόιντερ και εξαφανίστηκε το απόγευμα της 10ης Αυγούστου 2009 στην Περαία Θεσσαλονίκης. Εκτοτε ψάχνω να τον βρώ απεγνωσμένα. ΄Δίνω κάποιες πληροφορίες μήπως τον έχετε δει κάπου ή τον έχετε βρεί ή ξέρετε κάποιον που μπορεί να μας βοηθήσει να τον βρούμε.

    Χαθηκε σκύλος Πόιντερ στην Περαία Θεσσαλονίκης
    Το απόγευμα της Δευτέρας της 10ης Αγούστου 2009 στην παραλία της Περαίας Θεσσαλονίκης (κοντά στις αλάνες με τις κεραίες) εξαφανίστηκε ο Πάντσι. Είναι ράτσας Πόιντερ, αρσενικός, άσπρος με πορτοκαλί, 7 χρόνων και ζυγίζει περίπου 26 κιλά. Εχει ένα σημάδι απο παλιά πληγή στο δεξί του μάγουλο. Δεν είναι εκπαιδευμένος να κυνηγάει. Φοράει ένα κολάρο μαύρο, δερμάτινο, με 3 σειρές απο ασημί καρφιά. Είναι πάρα πολύ φιλικός με τους ανθρώπους και ακούει στο όνομα του. Σας παρακαλώ αν έχετε κάποια πληροφορία τηλεφωνήστε μου στο 6947890433 Βένια.
    Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε και το παρακάτω link
    http://streetandcircuit.biz/help-us-find-p…e-get-home.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1726
    Billy στις #362319

    [b]ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ BBC[/b][size=4] [/size]

    [b]Ένας τύπος στη Γαλλία πήγαινε κάθε πρωί στο σταθμό του μετρό και επιβιβαζόταν στο συρμό για να πάει στη δουλειά του.
    Στη διαδρομή από το σπίτι του προς το σταθμό τον συνόδευε πάντα και ό σκύλος του , ο οποίος επέστρεφε μόνος του στο σπίτι κα ξαναπήγαινε στο σταθμό το απόγευμα για να παραλάβει ¨τον κύριό του¨
    ο άνθρωπος μετά από ένα ατύχημα στη δουλεία του, σκοτώθηκε.

    Ο ΣΚΥΛΟΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ 6 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.

    Κρίνε εσύ τι έχει αξία σε αυτή τη ζωή και τι όχι τελικά.
    Στο έγραψα και εχθές Σάββα (εμείς χωρίς αυτά ζούμε, αυτά δε ζουν χωρίς εμάς)[/b]

    Ετσι,Χρησταρα…ΜΠΡΑΒΟ !!! Ανεβασε κι' αλλο τις Μετοχες σου,στο Χρηματιστηριο μου!!
    Κατι ηξερα,εγω, οταν σε εκανα Φιλο!!!
    Περνας απο Χασια…& δεν κανεις,λιγο δεξια,μετα την Παναγια την Καναλα…Καλα…το κραταω…Αρβανιτικα !!!!

    Παντα,με Εκτιμηση,

    Billy (Βασιλης,κατα κοσμον) :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #362322

    [size="2"][/size]

    Ετσι,Χρησταρα…ΜΠΡΑΒΟ !!! Ανεβασε κι' αλλο τις Μετοχες σου,στο Χρηματιστηριο μου!!
    Κατι ηξερα,εγω, οταν σε εκανα Φιλο!!!
    Περνας απο Χασια…& δεν κανεις,λιγο δεξια,μετα την Παναγια την Καναλα…Καλα…το κραταω…Αρβανιτικα !!!!

    Παντα,με Εκτιμηση,

    Billy (Βασιλης,κατα κοσμον) :D

    Βασίλη καλη σου μέρα

    Τα αποδέχομαι και τα παραδέχομαι – όλα – ως νεότερος .

    Σου υπόσχομαι ότι θα τα πούμε λίαν συντόμως.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 297 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων