Σπρίνγκερ Σπάνιελ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 376 έως 390 (από 610 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #404074

    Για την εκδρομη ειμαι και εγω και ο σκυλακος μου ετοιμοι να σας ακολουθησουμε κ. Γιαννη.

     

    Θα ξαναμιλησουμε ομως για τις λεπτομεριες….

     

    Μακαρι Θεε μου, να γινω ο αντρας που ο σκυλος μου νομιζει οτι ειμαι….

    Το slogan της υπογραφής σουτο είχα τυπωμένο στα Αγγλικά στο κλουβί μεταφοράς της Betty Blue. Χωρίς το «Θεέ μου», άρχιζε « θα ήθελα να γίνω…»

    Αν τελικά γίνει κάποια συνάντηση θα γίνει στην Ν. Μάκρη Αττικής, δεν θα γίνει με εκδρομή, Θα τα ξαναπούμε φυσικά μέχρι τότε, αλλά δεν βλέπω ενδιαφέρον.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    mixalis77 στις #404092

    Μου’ρθε ξαφνικά μια ιδέα. Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    γεια σας παιδιά! κ.γιάννη δηλώνω και εγώ παρών!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    255
    q10gr8 στις #404155

    Οπως και να ‘χει, πιστευω οτι ειναι μια ευκαιρια που δεν πρεπει κανεις κυνοφιλος, ποσο μαλλον ιδιοκτητης Springer Spaniel, να χασει…

    Περιμενουμε νεα σας…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #404166

    Kalliston Hellas wrote:
    Μου’ρθε ξαφνικά μια ιδέα. Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    γεια σας παιδιά! κ.γιάννη δηλώνω και εγώ παρών!

     

    Ευπρόσδεκτος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #404239

    mixalis77 wrote:

    Kalliston Hellas wrote:
    Μου’ρθε ξαφνικά μια ιδέα. Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου. KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    γεια σας παιδιά! κ.γιάννη δηλώνω και εγώ παρών!

    Ευπρόσδεκτος.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Κύριε Γιάννη δηλώνω κι εγώ παρών και αν μπορεί και ο  αδερφός μου θα τον πάρω μαζί μου πάρε με τα παιδιά (σκυλιά)μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #404360

    Kalliston Hellas wrote:

    mixalis77 wrote:

    Kalliston Hellas wrote:
    Μου’ρθε ξαφνικά μια ιδέα. Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου. KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    γεια σας παιδιά! κ.γιάννη δηλώνω και εγώ παρών!

    Ευπρόσδεκτος.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Κύριε Γιάννη δηλώνω κι εγώ παρών και αν μπορεί και ο αδερφός μου θα τον πάρω μαζί μου πάρε με τα παιδιά (σκυλιά)μας.

    Κυνήγι σκουληκοπνιχτρας for ever..!

    Κωνσταντίνος Μανώλης.

    Ευχαρίστως

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    9
    Petkyrajohn στις #404622

    Kalliston Hellas wrote:
    Μου’ρθε ξαφνικά μια ιδέα. Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου. KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    γεια σας παιδιά! κ.γιάννη δηλώνω και εγώ παρών!

    Γεια σας και απο αλλο εναν θαυμαστη των springer spaniel !

    Δηλωνω και γω το παρων κ.Γιαννη !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #408638

    Δείτε αυτό αλλά με επιείκεια γιατί είναι η πρώτη μου δημιουργία ως παραγωγός του Χόλυγουντ.

    Το μόνο που δεν ξέρω ακόμη είναι να το ανεβάσω εδώ χωρίς να σας παραπέμπω.

    http://www.youtube.com/watch?v=EdAdVyHz82U&feature=youtu.be

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #408639

    Δείτε αυτό αλλά με επιείκεια γιατί είναι η πρώτη μου δημιουργία ως παραγωγός του Χόλυγουντ. Το μόνο που δεν ξέρω ακόμη είναι να το ανεβάσω εδώ χωρίς να σας παραπέμπω. http://www.youtube.com/watch?v=EdAdVyHz82U&feature=youtu.be

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Ωραίο το trailer Γιάννη,τα δε κουτάβια σου…, απίθανα!! Εύχομαι να είναι γερά και καλότυχα !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    59
    imimathis στις #408641

    Εξαιρετική παραγωγή! Αλλά summertime? Eίναι ο μπαμπάς τους (Kalliston) rich? Γιατί η μαμά τους σίγουρα είναι good looking…

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #408642

    Kalliston Hellas wrote:
    Δείτε αυτό αλλά με επιείκεια γιατί είναι η πρώτη μου δημιουργία ως παραγωγός του Χόλυγουντ. Το μόνο που δεν ξέρω ακόμη είναι να το ανεβάσω εδώ χωρίς να σας παραπέμπω. http://www.youtube.com/watch?v=EdAdVyHz82U&feature=youtu.be KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Ωραίο το trailer Γιάννη,τα δε κουτάβια σου…, απίθανα!! Εύχομαι να είναι γερά και καλότυχα !!!

    ¨Μη ψάχνεις την ευτυχία,γιατί είναι πάντα μέσα σου!!¨
    Σπύρος – Αιγάλεω

    Thanks, από το στόμα σου και στου Θεού τ’ αφτί.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #408643

    Εξαιρετική παραγωγή! Αλλά summertime? Eίναι ο μπαμπάς τους (Kalliston) rich? Γιατί η μαμά τους σίγουρα είναι good looking…

    Rich καταrich… καλωσόρισες στο φόρουμ μας και ειδικότερα στα ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #408644

    Πολυ ωραιο το βιντεακι γιαννη,,και τα κουταβακια ειναι πανεμορφα οπως και η μαμα τους

    σου ευχομαι να πανε σε  χερια που αξιζουν να τα εχουν,και να ειναι καλοτυχα και κορακοζωητα

    που λεμε και στο χωριο

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #408648

    Πολυ ωραιο το βιντεακι γιαννη,,και τα κουταβακια ειναι πανεμορφα οπως και η μαμα τους σου ευχομαι να πανε σε χερια που αξιζουν να τα εχουν,και να ειναι καλοτυχα και κορακοζωητα που λεμε και στο χωριο

    Νά’σε καλά Λιάκο. Τα χέρια έχουν επιλεγεί πριν πολλούς μήνες, πιστεύω πως θα είναι στοργικά στον έπαινο και  επιεική στην ποινή. Η μαμά και ο μπαμπάς τους είναι όντως good looking…. αφού έχουν πάρει από μένα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #408654

    Δείτε αυτό αλλά με επιείκεια γιατί είναι η πρώτη μου δημιουργία ως παραγωγός του Χόλυγουντ.

     

    Το μόνο που δεν ξέρω ακόμη είναι να το ανεβάσω εδώ χωρίς να σας παραπέμπω.

    http://www.youtube.com/watch?v=EdAdVyHz82U&feature=youtu.be

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Για αρχή πολύ καλό Κε Νικολακόπουλε!!!!!!!!!! Θαυμάσια δουλειά. Και τα μικρά τα χαρίκαμε με τον γιο μου 12 ετών πλέον και του ξαναφούντωσε ο έρωτας για σκυλάκι….άλωστε ο Ρεξ που τώρα βρίσκετε κάπου στην Κύπρο δεν έλειψε ποτέ από την καρδιά μας.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 376 έως 390 (από 610 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων