Σπρίνγκερ Σπάνιελ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 436 έως 450 (από 610 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    mixalis77 στις #420471

    ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια !
    κωνσταντίνε μπήκα στο μπλοκ που έχεις φτιάξει και είδα τον πρωταθλητή αγγλίας στα σπρίνγκερ σπάνιελ και μου έκανε εντύπωση ο τρόπος που κρατάει τον σκύλο ,σαν να κρατάει ένα μικρό παιδί ή μάλλον το παιδί του !!
    μήπως πίσω από μια πετυχημένη εκπαίδευση κρύβεται η πολύ καλή σχέση ανθρώπου-σκύλου ??????????


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #420481

    γεια σας φίλοι ,μου ήρθε η ανάγκη να σας παρουσιάσω τον mark ,είναι ο σκυλάκος μου και είναι ημίαιμο σπρινγκερ- επανιελ

    Μιχαλη, πολυ ωραιος ο σκυλακος σου.

    στο κυνηγι πως συμπεριφερεται?

    φερμαρει, ξεσηκωνει, η και τα δυο?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #420488

    κωνσταντίνε μπήκα στο μπλοκ που έχεις φτιάξει και είδα τον πρωταθλητή αγγλίας στα σπρίνγκερ σπάνιελ και μου έκανε εντύπωση ο τρόπος που κρατάει τον σκύλο ,σαν να κρατάει ένα μικρό παιδί ή μάλλον το παιδί του !!

    Κάτι τέτοιο Μιχάλη χαχαχαχα

    [/URL]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    mixalis77 στις #420496

    κωνσταντίνε είσαι απίστευτος !!!!το νανουρίζεις ???????χα !χα!χα!
    φοβερή φωτογραφία !!!
    κοίτα μία στιγμή χαλάρωσης !!αν είχα και τζάκι !!!!!!!!!!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #420499

    Αν είχες και τζάκι, όπως το είπες ακριβώς.

    Και την στιγμή που μιλάμε είχα επίσκεψη. Είχε έρθει και η μικρή αλλά βούτηξε ένα παπούτσι και έφυγε τρέχοντας χαχαχαχα

     

    [/URL]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    mixalis77 στις #420501

    mixalis77 wrote:
    γεια σας φίλοι ,μου ήρθε η ανάγκη να σας παρουσιάσω τον mark ,είναι ο σκυλάκος μου και είναι ημίαιμο σπρινγκερ- επανιελ

    Μιχαλη, πολυ ωραιος ο σκυλακος σου.

    στο κυνηγι πως συμπεριφερεται?

    φερμαρει, ξεσηκωνει, η και τα δυο?

    γεια σου παναγιώτη . ο σκύλος δεν φερμάρει αλλά ξεσηκώνει και μοιάζει αρκετά σε κίνηση όπως ένα σπρίνγκερ .την ουρά την έκοψα γιατί μου τον είχα δώσει για επανιέλ από γαλλία !!!!!ορτυκάκια στη μάνη ,και κυνήγι τσίχλας καρτέρι είναι καλός .μετά από βοήθεια από τον κ.γιάννη ,3 /10 τσίχλες θα αναγκαστώ να αφησω το καρτέρι για να πάω να τον βοηθήσω να τις βρούμε.είμαι ευχαριστημένος και χάρη σε αυτόν αγάπησα τα σπρίνγκερ και σκέφτομαι την στιγμή που θα πάρω ένα γνήσιο ,εργασιακό σπρίνγκερ.
    για πες μου για τον δικό σου σκύλο ?είναι προφανώς ο εικονιζόμενος ???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    ssbk23 στις #420506

    Καλησπέρες,

    τελικά η συνάντηση των ιδιοκτητών Σπρίνγκερ Σπάνιελ που είχε αναφερθεί προ μερικών μηνών για το 3ο δεκαήμερο του Μαίου, θα πραγματοποιηθεί?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #420507

    αρε zed τα κουκλια !,αντε και του χρονου να κανουν παλι θαυματα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #420509

    αρε zed τα κουκλια !,αντε και του χρονου να κανουν παλι θαυματα!

    χαχαχαχαχα

    [/URL]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    mixalis77 στις #420511

    κωνσταντίνε θυληκό είναι το μικρό ?τι μεζεδάκι κρατάς και το κοιτάει έτσι !φτου !φτου !πολύ όμορφο !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #420560

    Καλησπέρες, τελικά η συνάντηση των ιδιοκτητών Σπρίνγκερ Σπάνιελ που είχε αναφερθεί προ μερικών μηνών για το 3ο δεκαήμερο του Μαίου, θα πραγματοποιηθεί?

    Θα πραγματοποιηθεί. Να επαναλάβω για όσους δεν το έχουν διαβάσει. Ο Πρόεδρος του Αγγλικού ομίλου Σπρίνγκερς θα είναι εδώ από το Σάββατο 25/5 και θα φύγει Κυριακή 2/6. Θεωρώ μεγάλη ευκαιρία για όσους ασχολούνται με Σπρίνγκερ, Κόκερ, και Ριτρίβερς να μιλήσουν μαζί του και να του δείξουν τους σκύλους τους. Βλέπω ως πιθανότερη μέρα την Τετάρτη  29/5 νωρίς το απόγευμα. Ίσως, αν δεν με πιέζει ο χρόνος, να το διοργανώσω για το Σάββατο 1/6 αν και δεν θα ήθελα να το αφήσω για την τελευταία ημέρα. Εσείς τι προτείνετε; η ερώτηση αφορά όσους πρόκειται να έρθουν. Και μια που το ανάφερα… προκειμένου να δω αν εξυπηρετεί ο χώρος μου, στείλτε μου παρακαλώ όσοι θα συμμετάσχετε, με π.μ. στο mail μου μέσω e-artemis ή στο kallistonhellas@yahoo.gr ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο επικοινωνίας.

    Υ.Γ. Θα υπάρχει διερμηνεία. Ο Edward Martin είναι εκτροφέας και εκπαιδευτής Σπρίνγκερς, Κόκερς και Λαμπραντόρς και έχει αναδείξει πλήθος πρωταθλητών. Αρθρογράφος και έχει εκδώσει 4 σειρές εκπαιδευτικών DVD’s. Έχει κάνει επί σειρά ετών παρουσίαση της ομάδας των σκύλων του στη έκθεση Crufts καθώς και σε εκατοντάδες άλλες εκδηλώσεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #420563

    Θα πραγματοποιηθεί. Να επαναλάβω για όσους δεν το έχουν διαβάσει. Ο Πρόεδρος του Αγγλικού ομίλου Σπρίνγκερς θα είναι εδώ από το Σάββατο 25/5 και θα φύγει Κυριακή 2/6. Θεωρώ μεγάλη ευκαιρία για όσους ασχολούνται με Σπρίνγκερ, Κόκερ, και Ριτρίβερς να μιλήσουν μαζί του και να του δείξουν τους σκύλους τους. Βλέπω ως πιθανότερη μέρα την Τετάρτη  29/4 νωρίς το απόγευμα. Ίσως, αν δεν με πιέζει ο χρόνος, να το διοργανώσω για το Σάββατο 1/6 αν και δεν θα ήθελα να το αφήσω για την τελευταία ημέρα. Εσείς τι προτείνετε; η ερώτηση αφορά όσους πρόκειται να έρθουν. Και μια που το ανάφερα… προκειμένου να δω αν εξυπηρετεί ο χώρος μου, στείλτε μου παρακαλώ όσοι θα συμμετάσχετε, με π.μ. στο mail μου μέσω e-artemis ή στο kallistonhellas@yahoo.gr ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο επικοινωνίας. Υ.Γ. Θα υπάρχει διερμηνεία. Ο Edward Martin είναι εκτροφέας και εκπαιδευτής Σπρίνγκερς, Κόκερς και Λαμπραντόρς και έχει αναδείξει πλήθος πρωταθλητών. Αρθρογράφος και έχει εκδώσει 4 σειρές εκπαιδευτικών DVD’s. Έχει κάνει επί σειρά ετών παρουσίαση της ομάδας των σκύλων του στη έκθεση Crufts καθώς και σε εκατοντάδες άλλες εκδηλώσεις.

    Εγώ θα πρότεινα Κυριακή η Σαββάτο απόγευμα!Βασικά αυτές τις μέρες θα μπορούσα! Πάντως άσχετα από εμένα είναι μεγάλη  ευκαιρία για όσους μπορούν!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #420578

    κωνσταντίνε θυληκό είναι το μικρό ?τι μεζεδάκι κρατάς και το κοιτάει έτσι !φτου !φτου !πολύ όμορφο !

    Όχι μιχάλη αυτός είναι ο αρσενικός, το μπαλάκι κρατάω για αυτό κοιτάει έτσι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    138
    PanutsosChris στις #420598

    Κωνσταντινε και Μιχαλη κουκλια τα σκυλακια σας, να σας ζησουν,

    κ.Γιαννη προφανως εννοειτε 29/5, παντως εαν τελικα πραγματοποιηθει σαββατοκυριακο και οχι μεσοβδομαδα που δουλευω θα ηθελα πολυ να παρεβρεθω και γω, τι γινεται σε αυτην την περιπτωση? να σας στειλω μειλ οπως και να χει?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #420615

    κ.Γιαννη προφανως εννοειτε 29/5

    όχι αφου 25/5 είναι Σάββατο όπως αναφέρει ενώ 29 είναι Τετάρτη

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 436 έως 450 (από 610 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων