τουαλετα κουταβιου

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 31 έως 36 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    20
    eyoylo στις #322321

    Κι εγω το σκεφτηκα κ αδιαφορουσα (οχι για ωρες) αποτελεσμα μολις εφευγε απο το οπτικο μου πεδιο τα εκανε!Όταν παλι την εβγαζα τα εκανε αμεσως εξω κ ζητουσε μεζέ.Ελεος εχω ψοφησει !κ οχι τιποτα ανησυχώ μην εχει τιποτα

    Αν τωρα ειναι απλα μια κακη συνηθεια , αυτο το απωθητικο σπρει κανει τιποτα; η μπορει να βλαψει το ζωο?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #322289

    Αν τωρα ειναι απλα μια κακη συνηθεια , αυτο το απωθητικο σπρει κανει τιποτα; η μπορει να βλαψει το ζωο?

    [font=”Comic Sans MS”]Για να προσθέσετε ένα νέο πόστ κλικάρετε το κουτάκι (κάτω από όλα τα ποστς) ADD REPLY
    Τα απωθητικά δεν βλάπτουν σίγουρα, δεν είναι όμως πολύ αποτελεσματικά. Υπομονή. Όχι τίποτε άλλο αλλά θα έχει πρόσχημα ο σύζυγος για να την αποβάλει.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    20
    eyoylo στις #165272

    Καλησπερα , σπασαμε ρεκορ !σημερα το πρωι τα εκανε (τσισα) μπροστα μου,ενω ειχε κανει εξω πριν μιση ωρα!Την μαλωσα οπως μου ειπατε κ την εβγαλα εξω ,οπου δεν εκανε τιποτα.Περασα ολο το χωρο με ξυδι κ κανω υπομονη.Ο κτηνιατρος ειπε να παρακολουθησω την ποσοτητα των ουρων .Κανονικα μου φαινονται τι να πω;Πως θα καταλαβω αν ειναι καποιος λογος απο αυτους που ειχατε αναφερει;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #321843

    Πως θα καταλαβω αν ειναι καποιος λογος απο αυτους που ειχατε αναφερει;

    [font=”Comic Sans MS”]Ποιόν λόγο από αυτούς που αναφέρθηκαν δεν μπορείς να διαγνώσεις, εκτός φυσικά την περίπτωση υγείας;[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    20
    eyoylo στις #165298

    Πως θα καταλαβω αν ειναι στρεσαρισμενη ή κυριαρχικη ;μηπως επειδη μενει μονη μεχρι το μεσημερι κ περιορισμενη?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #321824

    Πως θα καταλαβω αν ειναι στρεσαρισμενη ή κυριαρχικη ;μηπως επειδη μενει μονη μεχρι το μεσημερι κ περιορισμενη?

    [font=”Comic Sans MS”]Το στρες είναι κάτι τόσο απλό που φανταζόμουν πως όλοι μπορούν να το αντιληφθούν, δες αυτό:http://www.alfa-omega.gr/article.asp?AID=279
    Κυριαρχικός είναι ο σκύλος που διεκδικεί να γίνει αφεντικό. [/font]

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 31 έως 36 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων