Νεο Canibeep Pro προβλημα

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 16 έως 24 (από 24 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #320022

    Δημητρη, δε βγηκα το σου-κου, μια βολτα στο σχιστο πηγα μονο και δε το ειχα παρει μαζι… εψαξα για μπαταρια και δε βρηκα ρε γμτ κοντα στο σπιτι μου!

    εσυ απο που την ειχες παρει?

    Εχουν τα καταστηματα φωτογραφικων αλλα και ο "Γερμανος"….Ειναι 3volt εαν θυμαμαι καλα…Δεν θυμαμαι απο που την εχω παρει εγω,νομιζω Γερμανο ή Vodafone(καταστημα)…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #320021

    [size=3]Εχουν τα καταστηματα φωτογραφικων αλλα και ο "Γερμανος"….Ειναι 3volt εαν θυμαμαι καλα…Δεν θυμαμαι απο που την εχω παρει εγω,νομιζω Γερμανο ή Vodafone(καταστημα)…[/size]

    Στον Γερμανό βρίσκω πάντα και έχω και 1 εφεδρική.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #320020

    Στον Γερμανό βρίσκω πάντα και έχω και 1 εφεδρική.

    Εχε πανω σου και ενα σταυροκατσαβιδο μικρο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #319994

    [size=3]Εχε πανω σου και ενα σταυροκατσαβιδο μικρο…[/size]

    Εννοείτε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    252
    gkiaouris_2 στις #167427

    σήμερα πηγα για νες μπαταρια, η μπαταρια που χρησιμοποιεί ειναι η CR123A και ειναι μόνο λιθιου, αλκαλικη αυτη η μπαταρια δεν υπαρχει! Θα δοκιμάσω με αυτη και βλεπουμε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    56
    tzein στις #167457

    δοκιμασα και του εβαλα και αλκαλικη μπαταρια και λιθιου και γενικα επαιξα με 4 μπαταριες η ακουστικη δεν εχει επηρεαστει καθολου δεν ειναι τελικα και τοσο καλο εγω το ψιλομετανιωσα που το πηρα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #316864

    δοκιμασα και του εβαλα και αλκαλικη μπαταρια και λιθιου και γενικα επαιξα με 4 μπαταριες η ακουστικη δεν εχει επηρεαστει καθολου δεν ειναι τελικα και τοσο καλο εγω το ψιλομετανιωσα που το πηρα…

    Η ακουστική του όντως είναι μέτρια. Εμένα τώρα τελευταία το καινούργιο έχει κλείσει μόνο του και η μπαταρία είναι πρόσφατα αλλαγμένη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    30
    NIKDEK στις #167798

    Και εγώ πήρα ένα τον Οκτώβριο, η ακουστική του δεν έχει καμία σχέσει με το παλιό. Και το δικό μου από τις αρχές του χρόνου άρχισε να κλείνει στο κυνήγι μετά από πολλά πειράματα κατέλειξα ότι φτάιει η υγρασία. Το άνοιξα το καθάρισα το στεγνωσα καλά με πιστολάκι για μαλλια το άφησα και κάποιες ώρες ανοικτό. Στο κλείσημο έβαλα και λίγο γράσσο στο λαστιχάκι γύρω γύρω για στεγανοποίηση. Στα δυο τελευταία κυνήγια δούλεψε κανονικά και βλέπουμε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #315972

    Και εγώ πήρα ένα τον Οκτώβριο, η ακουστική του δεν έχει καμία σχέσει με το παλιό. Και το δικό μου από τις αρχές του χρόνου άρχισε να κλείνει στο κυνήγι μετά από πολλά πειράματα κατέλειξα ότι φτάιει η υγρασία. Το άνοιξα το καθάρισα το στεγνωσα καλά με πιστολάκι για μαλλια το άφησα και κάποιες ώρες ανοικτό. Στο κλείσημο έβαλα και λίγο γράσσο στο λαστιχάκι γύρω γύρω για στεγανοποίηση. Στα δυο τελευταία κυνήγια δούλεψε κανονικά και βλέπουμε…

    Έμένα είχε κλείσει μόνο του μέσα σε 10 λεπτά 2 φορές πριν κανά μήνα. Μετά χωρίς να του κάνω τίποτα δούλεψε κανονικά και την προηγούμενη εβδομάδα ενώ δούλευε κανονικά το έκλεισα από το χειρηστήριο και αυτό έκλεισε τελείως. Νομίζω πως πρέπει να έχουν βγει προβληματικά, πιθανόν να υπάρχει κάποια ψυχρή κόλληση στην πλακέτα τους.

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 16 έως 24 (από 24 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων