ΚΥΝΟΛΟΓΙΚΟ – ΚΥΝΟΤΕΧΝΙΚΟ – ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 77 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #166054

    κε ΓΙΑΝΝΗ ΘΕΩΡΗΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΑΡΩΝ ……….

    ΦΙΛΙΚΑ ΛΑΜΠΡΟΣ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #320037

    κε ΓΙΑΝΝΗ ΘΕΩΡΗΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΑΡΩΝ ……….

    ΦΙΛΙΚΑ ΛΑΜΠΡΟΣ

    [font=”Comic Sans MS”]Θεωρημένος.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #166071

    Κ. Γιάννη το σεμινάριο θα μπορέσει να το παρακολουθήσει και ο πατέρας μου;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #319863

    Κ. Γιάννη το σεμινάριο θα μπορέσει να το παρακολουθήσει και ο πατέρας μου;

    [font=”Comic Sans MS”]Φυσικά, μπορεί οποιοδήποτε ενδιαφέρεται για τα κυνηγόσκυλα.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    neos_toyfekaleyris στις #319831

    κι εγώ θέλω να έρθω ως εκπαιδευόμενος (όχι σκύλος :lol: ). Θέμα δεν προτείνω, γιατί θα γράψω πάρα πολλά που αφορούν την κυνοτεχνία. Θα προτιμούσα, πάντως, να γίνει αναφορά σε πολλά αντικέιμενα και μικρότερο βάθος, παρά σε λιγά και πολύ βαθιά… Για να καλύψουμε περισσότερες απορίες κι εμείς οι …αδιάβαστοι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #319783

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]Έγινε, αν έχεις και προτάσεις θα τις υπολογίσουμε.[/font][/size]

    Αυτό που με απασχολεί είναι η πλήρη ακινησία μετά την τουφεκιά, η κατευθυνόμενη και επιλεκτική έρευνα από τον κυναγωγό (π.χ. σε θήραμα που έχει αντιληφθεί αυτός) αλλά και το απόρτ μόνο κατόπιν εντολής. Επίσης σαν παθών θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει δυνατότητα εκπαίδευσης του σκύλου στην αποφυγή φόλας αλλά και πρώτες βοήθειες σε περίπτωση φόλας.
    Ελπίζω να μην σας κούρασα και θα ήθελα να υπολογίσετε εκτός από εμένα συν ένα συνάδελφο κυνηγό (φίλος).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    elgrec0 στις #319759

    Η ιδέα της μαγνητοσκόπησης είναι πολύ καλή , αν βρεθεί η camera αναλαμβάνω εγώ το μονταζ και το host για download σιγουρα , αλλά γιατί όχι και για streaming. (free φυσικά) :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #319725

    Η ιδέα της μαγνητοσκόπησης είναι πολύ καλή , αν βρεθεί η camera αναλαμβάνω εγώ το μονταζ και το host για download σιγουρα , αλλά γιατί όχι και για streaming. (free φυσικά) :)

    [font=”Comic Sans MS”]Γιααααα.. ξανασπάστα!!! [/font] :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #319723

    κι εγώ θέλω να έρθω ως εκπαιδευόμενος (όχι σκύλος :lol: ). Θέμα δεν προτείνω, γιατί θα γράψω πάρα πολλά που αφορούν την κυνοτεχνία. Θα προτιμούσα, πάντως, να γίνει αναφορά σε πολλά αντικέιμενα και μικρότερο βάθος, παρά σε λιγά και πολύ βαθιά… Για να καλύψουμε περισσότερες απορίες κι εμείς οι …αδιάβαστοι

    [font=”Comic Sans MS”]Νομίζω πως η μόνη επιτυχημένη και ολοκληρωμένη δουλειά θα γίνει αν πραγματοποιηθεί μία σειρά σεμιναρίων, αρχίζοντας από παρουσιάσεις φυλών και την επιλογή γεννητόρων και τελειώνοντας στο ολοκληρωμένο κυνηγόσκυλο. Σκέφτομαι πολλά, όσοι περισσότεροι μαζευτούμε τόσο καλύτερα θα είναι γιατί πάντα υπάρχουν αποχές της τελευταίας στιγμής.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    elgrec0 στις #319718

    Κοιταξτε ποια η πιθατοτητα μαγνητοσκοπησης του σεμιναριου και προβολή του στο you tube πραδειγμα, για μας του ατοιχους που ειμαστε στο εξωτερικο…

    λέω για την ιδέα του φίλου απο πάνω , αν βρεθεί κάποια camera για τη λήψη μπορώ να αναλάβω τα όλα υπολοιπα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #319689

    Mεσα και εγω γιαννη,,οποιο θεμα και να συζητησουμε πιστευω οτι ολοι μας κατι θα παρουμε
    αρα γιατι να μην παρω και εγω το κατι τις μου :lol:,,τετοια σεμηναρια μακαρι να γινονται αρκετα
    γιατι μαθαινουμε αρκετα πραγματα και ετσι ανεβαζουμε το επιπεδο τις κυνοφυλιας στην χωρα μας
    και εσυ μας βοηθας πολυ σε αυτο,να εισαι καλα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #319638

    λέω για την ιδέα του φίλου απο πάνω , αν βρεθεί κάποια camera για τη λήψη μπορώ να αναλάβω τα όλα υπολοιπα

    [font=”Comic Sans MS”]Κατάλαβα γιατί το λες και μπράβο σου μόνο και μόνο για την πρόθεση, διευκρινήσεις θέλω για το είδος της κάμερας.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    elgrec0 στις #319626

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]Κατάλαβα γιατί το λες και μπράβο σου μόνο και μόνο για την πρόθεση, διευκρινήσεις θέλω για το είδος της κάμερας.[/font][/size]

    αααα , ε μια καμερούλα κλασσική handy όπως έχουμε οι περισσότεροι απλα εμένα ειναι ψηλο μούφα σε ανάλυση , κάποια κάμερα που να αποθηκέυει σε δίσκο η dvd είναι μια χαρά!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    neos_toyfekaleyris στις #319619

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]Νομίζω πως η μόνη επιτυχημένη και ολοκληρωμένη δουλειά θα γίνει αν πραγματοποιηθεί μία σειρά σεμιναρίων, αρχίζοντας από παρουσιάσεις φυλών και την επιλογή γεννητόρων και τελειώνοντας στο ολοκληρωμένο κυνηγόσκυλο. Σκέφτομαι πολλά, όσοι περισσότεροι μαζευτούμε τόσο καλύτερα θα είναι γιατί πάντα υπάρχουν αποχές της τελευταίας στιγμής.[/font][/size]

    όσο περισσότερα, τοσο καλύτερα! μακάρι να είμαστε όλοι καλά μέχρι τότε και να έχετε την όρεξη για διδασκαλία

    αααα , ε μια καμερούλα κλασσική handy όπως έχουμε οι περισσότεροι απλα εμένα ειναι ψηλο μούφα σε ανάλυση , κάποια κάμερα που να αποθηκέυει σε δίσκο η dvd είναι μια χαρά!

    έχω ένα γνωστό που είναι μουσικός παραγωγός και γυρνάει video σε συναυλίες από τα συγκροτήματα που συνεργάζεται, έχει καλή κάμερα, επαγγελματικού τύπου, με βάση, βραχίονες κτλ. Πολύ καλή ποιότητα εικόνας και ήχου. Θα τον ρωτήσω και θα ενημερώσω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #166254

    Η δική μου είναι μία SONY HANDYCAM VISION CCD-TRV35E, PAL, με κασέτα 8. Μάλλον δεν κάνει, ε;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 77 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων