ΚΥΝΟΛΟΓΙΚΟ – ΚΥΝΟΤΕΧΝΙΚΟ – ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 77 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    elgrec0 στις #319236

    [font=”Comic Sans MS”]Η δική μου είναι μία SONY HANDYCAM VISION CCD-TRV35E, PAL, με κασέτα 8. Μάλλον δεν κάνει, ε;[/font]

    κάνει , αλλά θα μας παιδέψει στη μεταφορά του video απο την camera στο pc , θα κάνω και εγώ ενα ψαχτήρι και θα δούμε, αν δεν βρεθεί κάτι άλλο θα τη χρησιμοποιησουμε!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    552
    Takis_74 στις #166688

    Καλημερα σε ολους, ενδιαφερομενους και μη!
    Ελατε να μαζευομαστε σιγα σιγα, λειπουν αρκετοι για να συμπληρωσουμε το σεμιναριο, ολοι θα κερδισουμε και απο κατι! Μεχρι στιγμης εχουν δηλωσει ενδιαφερον αρκετα μελη του φορουμ που ηδη γνωριζουν πολλα θεματα πανω στα σκυλια, αντε να μαζευτουν και οι υπολοιποι.
    Θα περασουμε ομορφα και "οικογενειακα"!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #166748

    Εγώ ψήνω και τον αδελφό μου ο οποίος αγαπάει πολύ τους τετράποδους συντρόφους μας και παλαιότερα κυνηγούσε και αυτός αλλά χωρίς κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία δεν μπορεί να μου πει σίγουρα. Ακόμα παίζεται και για 1 άλλον φίλο κυνηγό αλλά και αυτός χωρίς κάποια ημερομηνία δεν μπορεί να πει με βεβαιότητα τίποτα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #166754

    Για να οριστεί ακριβής ημερομηνία θα πρέπει να έχω ξεκαθαρίσει αν θα γίνει ένα ή περισσότερα σεμινάρια, ποια θα είναι τα θέματα και ποιοι θα κλιθούν για να τα αναπτύξουν, από αυτούς θα εξαρτηθεί, αν δηλαδή θα είναι διαθέσιμοι. Θα είναι Τετάρτη που είναι κλειστά τα εμπορικά ή Τετάρτη και Πέμπτη, περίπου στα μέσα Μαρτίου.
    Φιλικά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    175
    Karapapinos στις #318486

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]Για να οριστεί ακριβής ημερομηνία θα πρέπει να έχω ξεκαθαρίσει αν θα γίνει ένα ή περισσότερα σεμινάρια, ποια θα είναι τα θέματα και ποιοι θα κλιθούν για να τα αναπτύξουν, από αυτούς θα εξαρτηθεί, αν δηλαδή θα είναι διαθέσιμοι. Θα είναι Τετάρτη που είναι κλειστά τα εμπορικά ή Τετάρτη και Πέμπτη, περίπου στα μέσα Μαρτίου.
    Φιλικά[/font][/size]

    MΗΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΙ DIANA ΦΑΜΕ ΠΟΡΤΑ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #318445

    MΗΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΙ DIANA ΦΑΜΕ ΠΟΡΤΑ!

    [font=”Comic Sans MS”]Δεν υπάρχει περίπτωση, η DIANA αρχίζει 31 Μαρτίου.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    371
    petrosmousoulis στις #166792

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΤΑΖ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ,ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ, ΔΙΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    552
    Takis_74 στις #318427

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΤΑΖ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ,ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ, ΔΙΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.

    Να εισαι καλα Πετρο……..ενας επαγγελματιας του ειδους θα ηταν πολυ χρησιμος οντως!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    416
    AlexNtz στις #318186

    Ωραιος ο Πετρος B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #166916

    Επικροτω την πρωτοβουλια και εγω και φυσικα εαν ειμαι ευπροσδεκτος θα ερθω. Ενα απο τα θεματα που προτεινω αν φυσικα ενδιαφερει ειναι πως καθε φυλλη ανταποκρινεται διαφορετικα στην καθε μορφη εκπαιδευσης .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #166937

    Πέτρο ευχαριστώ για την πρότασή σου, ελπίζω να συγκεντρωθούν ενδιαφερόμενοι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #318137

    Επικροτω την πρωτοβουλια και εγω και φυσικα εαν ειμαι ευπροσδεκτος θα ερθω. Ενα απο τα θεματα που προτεινω αν φυσικα ενδιαφερει ειναι πως καθε φυλλη ανταποκρινεται διαφορετικα στην καθε μορφη εκπαιδευσης .

    [font=”Comic Sans MS”]Ευπρόσδεκτος, το θέμα που προτείνεις είναι μέσα στις μεθόδους ούτως ή άλλως, οπότε θα συζητηθεί.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #166973

    Μακάρι να μπορούσα να έρθω, εύχομαι καλή διοργάνωση και ας ελπίσουμε να παραχθεί μια ταινία πολύ ενδιαφέρουσα!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    171
    konvag75 στις #317613

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]Ευπρόσδεκτος, το θέμα που προτείνεις είναι μέσα στις μεθόδους ούτως ή άλλως, οπότε θα συζητηθεί.[/font][/size]

    Κ ΓΙΑΝΝΗ ΧΩΡΑΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ?????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    171
    konvag75 στις #317606

    [color=”#808000″][size=3]Κ ΓΙΑΝΝΗ ΧΩΡΑΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ?????[/size][/color]

    ΕΧΩ Κ ΚΑΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙ ΣΕ ΣΚΛΗΡΟ,. ΥΨΗΛΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 77 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων